Bubi model

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Bubi model

Příspěvekod hopeter » pon 16 pro, 2019 8:33 pm

Za některé zkušenosti se hold musí zaplatit... :wink: Nebo více číst recenze. :(
Ještě , že jsem to koupil u jednoho z jejich prodejců tak snad vyreklamuji alespoň ten sklad. Nějak zmizeli z webu... https://www.bubi-model.com/ - odkaz je nefunkční. Ještě minulý týden to běželo...
Bohužel dnes reklamovat věc za tři stovky je prodělek jen na dopravě. :?
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Bubi model

Příspěvekod hopeter » úte 17 pro, 2019 3:46 pm

zastávka3.jpg

A takhle pasuje předzpracovaný díl lemování... :!: Lemovka jen jen o cca 1,8 mm širší než stěna...
Soudruzi v bubi asi ještě neviděli žádné měřidlo a rozměry odhadují. :?
Další díl co si musím vyrobit svépomocí. Proč jsem vůbec kupoval stavebnici... :shock:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Bubi model

Příspěvekod jardaficz » úte 17 pro, 2019 5:07 pm

hopeter píše:Za některé zkušenosti se hold musí zaplatit... :wink: Nebo více číst recenze. :(
Ještě , že jsem to koupil u jednoho z jejich prodejců tak snad vyreklamuji alespoň ten sklad. Nějak zmizeli z webu... https://www.bubi-model.com/ - odkaz je nefunkční. Ještě minulý týden to běželo...
Bohužel dnes reklamovat věc za tři stovky je prodělek jen na dopravě. :?

Zde musím nesouhlasit. Ze zákona, pokud je reklamace uznána hradí účelně vynaložené náklady spojené s reklamací prodejce.
https://zakony.kurzy.cz/89-2012-obcansk ... graf-1924/
TT, DCC + analog, III - IV epocha
jardaficz
 
Příspěvky: 267
Registrován: čtv 15 zář, 2016 5:46 pm

Re: Bubi model

Příspěvekod Ivan » stř 18 pro, 2019 7:32 am

Hopeter, hoď jim to na hlavu, nebo aspoň pošli zprávu, jsem zvědav na reakci autora :mrgreen:
Vždyť přece domek není problém v cadu nakreslit, fakt nechápu jak se tohle muže povést.
Prostě břídilové, nic nakupovat.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Bubi model

Příspěvekod hank » stř 18 pro, 2019 12:48 pm

Já jsem udělal podobnou zkušenost už předloni (viz moje starší posty v tomto vlákně z února - března 2017), takže jde zřejmě o pravidlo.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6074
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Bubi model

Příspěvekod jihous » stř 18 pro, 2019 1:40 pm

Je to hrozný, ale už jsem si zvyknul - číst, číst - nebrat, nebrat...a fotka hodně ukáže. Byť s touto firmou nemám žádné zkušenosti
jihous
 
Příspěvky: 317
Registrován: čtv 05 kvě, 2011 12:13 pm

Re: Bubi model

Příspěvekod hopeter » stř 18 pro, 2019 3:23 pm

Sklad jsem dnes u svého prodejce vyměnil za fóliáže a tím je vyřešen. :idea:

Se zastávkou zápasím a snad ji i dodělám. Jako další zádrhel jsou dveře o kus menší než díra pro ně ! Kamenný sokl dle fotky si zjednodušili proužkem šedého papíru ! Střecha je tenký papír, který se kroutí i při pohledu!
Díru pod dveřma jsem zamaskoval vyšším schodištěm ( ve stavebnici žádné schody nejsou ) , sokl jsem si vyřezal z papírové imitace zdiva Auhagen a střechu podlepil kartonem. V podstatě kdybych posbíral zbytky po dílně tak bych tu zastávku taky vyrobil a ušetřil 285 Kč... :wink:
Jo a kdyby měl někdo zájem nakupovat na Bubi model, tak ešop na jejich webu už zase funguje. :mrgreen:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Bubi model

Příspěvekod hank » stř 08 led, 2020 8:43 pm

No, tak to vypadá, že milej zlatej už neposílá objednané zboží ani nevrací peníze...

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/PO ... KA/938549/
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6074
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Bubi model

Příspěvekod pekl024 » ned 20 pro, 2020 8:55 am

Ahoj ,
neměl by někdo reálnou fotku M120 Bubimodel, díky

https://www.bubi-model.com/motorovy-vu-M120-d603.htm
Uživatelský avatar
pekl024
 
Příspěvky: 900
Registrován: čtv 11 lis, 2010 2:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Bubi model

Příspěvekod MkTT » ned 20 pro, 2020 9:51 am

Osobně bych se tomu vyhnul na sto honů, ale zkus se zeptat v prodejně Deltax bahn. Na FB se chlubili, že mají zboží od Bubi model skladem.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Bubi model

Příspěvekod vvitty » ned 20 pro, 2020 11:48 am

pekl024 píše:Ahoj ,
neměl by někdo reálnou fotku M120 Bubimodel, díky

https://www.bubi-model.com/motorovy-vu-M120-d603.htm


no, asi takhle - vysledek je zhruba stejne kvalitni jako uroven popisu na eshopu.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Bubi model

Příspěvekod Donatelli » ned 20 pro, 2020 8:59 pm

Bubi model = Jakub Ščupák z Ostravy. A jinak občas vyskytuje ve Všestarech, kde nabízejí velmi mnoho z jeho " stavebnic " i hotových modelů. A jinak on předlohy neměří, ale odkrokovává, proto asi některé rozměry nesedí.... Alespoň to tak nejednou říkal....
Donatelli
 
Příspěvky: 354
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Bubi model

Příspěvekod H0nza » úte 24 led, 2023 10:16 am

Zlákán mezinárodním úspěchem výrobce deklarovaným na jeho e-shopu a nehledě na pomluvy místních závistivců jsem od BuBi model zakoupil stavebnici výtopny - nebo jsem si to aspoň myslel. V pytlíku (= obal?) bylo nasypáno pár dílů, které na první pohled ani nijak moc nejdou k sobě - přikládám obrázek - a návod výrobce nepřiložil. Stavebnice postrádá jakékoli detaily, mimo jiné ve stavebnici chybí i seznam dílů. Nad konstrukcí např. závěsů vrat stále žasnu.
Je pravda, že to vše bylo za cenu hamburgeru. Měl jsem si koupit raději ten hamburger...
Přílohy
výtopna bubimodel.jpg
Naposledy upravil H0nza dne pon 30 led, 2023 10:51 am, celkově upraveno 3
H0nza
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25 lis, 2010 7:42 am

Re: Bubi model

Příspěvekod Ivan » stř 25 led, 2023 6:46 am

Zřejmě měli místní závistivci pravdu :mrgreen:

Zřejmě jsi dostal spodek z té delší vytopny a pakliže to kreslí v jiném měřítku a pak jen poměrov3 zmenšuje či zvětšuje, nebudou mu moc sedět zámky.

Výběr předloh má zajímavý, škoda, ovšem nemá tam ani popis, co je to za normálii nebo jen stanici.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Bubi model

Příspěvekod H0nza » pát 27 led, 2023 8:03 am

Tak včera se mi ozval výrobce se sdělením, že takto je vše vpořádku - přesah prý vytvoří chodníček před vstupem (?!?). :shock: Tohle jsem ovšem bez jakékoliv dokumentace ke stavebnici opravdu nedal. Takže to teď zní jasně, opravdu jen odříznout a bude vyřešeno.
H0nza
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25 lis, 2010 7:42 am

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků