Pojezd Kuber

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Pojezd Kuber

Příspěvekod pavloz » sob 28 dub, 2007 12:55 pm

Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s pojezdem Kuber, konkretne v M152 H0 .Myslim jizdni vlastnosti ,digitalizace a vsechno co vas napadne :-) Díky
pavloz
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27 dub, 2007 1:59 pm

Re: Pojezd Kuber

Příspěvekod Zdenek Valter » pon 30 dub, 2007 7:15 am

pavloz píše:Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s pojezdem Kuber, konkretne v M152 H0 .Myslim jizdni vlastnosti ,digitalizace a vsechno co vas napadne :-) Díky

Zkus se podívat na příspěvky týkající se M152 a Hurvajze.
Pojezd jezdí snad uspokojivě, digitalizace není problém, ale je hlučný.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2675
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Pojezd Kuber

Příspěvekod Jan Jirásek » stř 02 kvě, 2007 9:01 am

Tak zase kdyby to bylo zcela potichu, tak by to také nebylo ono. Já mám zatím 3x810 ale ne od Kubera a jsou tak něco mezi tichem a hlukem. Spíš si říkám že je škoda že není více hlučný :lol:
O tom pojedzdu od Kubera pro 810 také přemýšlím ale ve foru je jen jeden člověk který o tom psal pozitivně ale zároveň nikdo ještě nenapsal nic negativně. Tak počkám, zda se ozve více lidí a recenzce to. Chci ještě rozšířit pro své kolejiště tuto řadu včetně Btax.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Re: Pojezd Kuber

Příspěvekod Zippich » stř 02 kvě, 2007 12:31 pm

pavloz píše:Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti s pojezdem Kuber, konkretne v M152 H0 .Myslim jizdni vlastnosti ,digitalizace a vsechno co vas napadne :-) Díky


Mám v provozu od Kubera M120. Sbírá dobře, jedna náprava kyvná, převody z mosazi, nízko těžiště, fortelná konstrukce. Jen dodělat interiér a drobné popisy a bude to dobrý model.
A hluk? Ne, spíš bych řekl, že při napětí 3V krásně slyšíš zvuk tatrováckého šestiválce, takže zvukový modul je v ceně!
Zippich
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát 05 led, 2007 8:00 am
Bydliště: Českolipsko

Re: Pojezd Kuber

Příspěvekod VeziK » pon 04 srp, 2014 7:15 pm

Pojezd: já mám Vežáka, dokonce dva, jeden se vyvařil, a nešel už nijak opravit, kvůli ruplé kastli. A druhý jezdí ale až po výmeně podvozku, jelikož Kuberský podvozek byl moc nízký, a instalace nového podvozku, zabrala více peněz něž novostavba, a zhruba tři měsíce, protože objednat pojezd, dodat, ozkoušet, a instalovat, to stálo za to :(. osobně bych koupil nějaký pojezd, a kastli Kuber.
VeziK
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 04 srp, 2014 6:43 pm


Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků