Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod BohousP » stř 22 kvě, 2019 5:57 am

Kolegové, jaké máte zkušenosti s eshopem MZSP ? Své si zatím nechávám pro sebe, ale na chválení to není. Doufám, že to je jen jednorázový úlet.
EDIT 28.5.2019: Tak vše se ujasnilo a vyřešilo. Organizační problémy (změna odpovědné osoby), problém se serverem a navíc ztracená zásilka. Někdy se to prostě nakupí. Zboží už mám a vše je ok. Při problémech doporučuji telefonovat, číslo je na stránce.
Naposledy upravil BohousP dne úte 28 kvě, 2019 12:31 pm, celkově upraveno 2
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod Ronoath » stř 22 kvě, 2019 7:33 am

Popíšu to takto:

24. 4. 2019, 8:17 - přichází mail o tom, že objednávka se zpracovává.
24. 4. 2019, 8:18 - potvrzení objednávky
6. 5. 2019, 17:15 - píšu, kde objednávka vázne, na mail mzsp@mzsp.cz (nepřijde odpověď)
11. 5. 2019, 19:14 - píšu mail na info@mzsp.cz - uvedeno na hlavní straně, když prý nefunguje košík, napsat tam (nepřijde odpověď)

Objednával jsem položky skladem, a kontakt - čistá nula. Dodnes mi nikdo neodpověděl. (složku spamu jsem zkontroloval.)
H0, se zamračenými někde mezi roky 2001 - 2005 na Šumavě. V digitálu.
Uživatelský avatar
Ronoath
 
Příspěvky: 225
Registrován: úte 22 led, 2013 9:05 am
Bydliště: Prajzsko

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod Kajinek11 » čtv 23 kvě, 2019 7:00 am

Pred cca pul rokem objednavka v pohode. Nyni tam mam na reklamaci nejake dekodery a taky mi po emailu nereaguji, ale kdyz tam zavolam, tak mi to zvednou a vysvetli situaci. Asi je lepsi telefonovat.
TT segmenty, DCC - DR5000 + 2x MM, IV. epocha.
Kajinek11
 
Příspěvky: 609
Registrován: stř 07 pro, 2011 11:12 pm
Bydliště: Rumburk

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod BohousP » čtv 23 kvě, 2019 7:15 am

Ano, mají problém se serverem, lepší je volat.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod Kajinek11 » pát 31 kvě, 2019 2:12 pm

No, tak jsem je sice pred pul rokem chvalil, ale nyni maji uz od me tyden 4 zmeskane hovory a nic. A to mam u nich 3 svoje dekodery v hodnote 7000kc. To uz zacina byt blbe. Telefon sice zvoni, nikdo ho vsak nebere a zpet nezavola, takze radeji u nich neobjednavat a hlavne neoplatit predem. To uz nebude jen serverem.
TT segmenty, DCC - DR5000 + 2x MM, IV. epocha.
Kajinek11
 
Příspěvky: 609
Registrován: stř 07 pro, 2011 11:12 pm
Bydliště: Rumburk

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod imodry » pát 31 kvě, 2019 2:42 pm

Nevím jestli to je univerzální rada ale já měl také problém s objednávkou, nakonec pomohlo kontaktovat je na facebookových stránkách Elektronika a 3D na kolejišti. Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s. Vysvětlili jsme si to a zboží už mám doma, tak snad to platí obecně. Každopádně přeji dobré pořízení.
imodry
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 srp, 2012 4:27 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod hank » pát 31 kvě, 2019 4:23 pm

Kajinek11 píše:Telefon sice zvoni, nikdo ho vsak nebere a zpet nezavola, takze radeji u nich neobjednavat a hlavne neplatit predem.


Pod to bych se podepsal taky, i když ten spolek (z. s. = zapsaný spolek) vůbec neznám, protože to platí obecně. Jestli někdo chce dělat kšeft - asi chce, když si dá tu práci a zřídí si e-shop - a chová se takhle, tak je nejlepší vůbec od něj nenakupovat. Na to prostě žádná omluva není: Od kteréhokoli obchodníka by zákazníci měli vyžadovat aspoň nějakou základní dávku profesionality. Jestliže ta profesionalita chybí, tak takový obchodník na trhu naopak chybět nebude.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6074
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

Příspěvekod jaro99 » pát 31 kvě, 2019 6:08 pm

imodry píše:Nevím jestli to je univerzální rada ale já měl také problém s objednávkou, nakonec pomohlo kontaktovat je na facebookových stránkách Elektronika a 3D na kolejišti. Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s. Vysvětlili jsme si to a zboží už mám doma, tak snad to platí obecně. Každopádně přeji dobré pořízení.

Ak si niečo v e-shope objednám musí mi to byť dodané bez toho aby som musel obchodníka urgovať, kontaktovať alebo ináč sa pripomínať. V prípade akýchkoľvek problémov má má kontaktovať obchodník. Ak to tak nie je, obchod nestojí za nič.
H0, NanoX-S88, z21 odblokovaná, Epocha IV-V.
modelkit.sk
jaro99
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 19 led, 2016 10:46 am


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků