Centrála Tokla s dekodéry a ukázkovými videi

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: Centrála Tokla s dekodéry a ukázkovými videi

Příspěvekod tondakladno » pon 13 kvě, 2019 9:16 am

belgarat píše:
tondakladno píše:Já mám radost, že jsem si vymyslel a zhotovil digitální řízení se základními výhodami oproti analogu. Tím, že je to můj projekt, nemám žádné problémy s uvedením do provozu. Nemám důvod si pořizovat komerční centrálu.


Nepsal jsem 'porizovat', ale 'pujcit' ... poucit se z cizich chyb, minimalne.

Ale z pohledu na projekt "je to moje hracka, podivejte" ... UZASNY uspech ze vse funguje jak se zamyslelo. Gratuluji.

Po těch " komplimentech ", které jsi mi vloni v říjnu uštědřil, nevím jestli to myslíš vážně. Pokud ano, tak děkuji.
tondakladno
 
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 kvě, 2018 12:40 pm
Bydliště: Kladno

Re: Centrála Tokla s dekodéry a ukázkovými videi

Příspěvekod tondakladno » pon 13 kvě, 2019 9:31 am

jaro99 píše:
tondakladno píše:
belgarat píše:
Já mám radost, že jsem si vymyslel a zhotovil digitální řízení se základními výhodami oproti analogu. Tím, že je to můj projekt, nemám žádné problémy s uvedením do provozu. Nemám důvod si pořizovat komerční centrálu.


Máš pravdu, nenechaj sa odradiť od vlastnej tvorby. Človek ktorý nikdy nič nevymyslel vlastnou hlavou nevie aký je to pocit ak si niečo navrhneš sám a funguje to spoľahlivo. Každý sa teší zo svojich úspechov a pritom sa ešte niečo aj naučí. Držím palce.

Děkuji.
tondakladno
 
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 kvě, 2018 12:40 pm
Bydliště: Kladno

Re: Centrála Tokla s dekodéry a ukázkovými videi

Příspěvekod belgarat » pon 13 kvě, 2019 12:01 pm

tondakladno píše:Po těch " komplimentech ", které jsi mi vloni v říjnu uštědřil, nevím jestli to myslíš vážně. Pokud ano, tak děkuji.


Nehledej za vsim ironii. Je to prezentace stejna (neopakovatelna nikym jinym) jako fotky ze zalesneneho kopce kolejiste. Pro "ekosystem" a ostanti modelare je to krome kochani se a inspirace k vlastnim pokusum k nicemu, to ovsem neznamena ze to neni parada.

Ja si kladl vyssi cile :) tak jsem se svym (podobnym - taky ho nikdo zatim nepouzil) vykonem nespokojen :))

Edit: jsou lide, kterym prezentace "ja to umim" staci, a vic dosahnout nechteji, ani nepotrebuji. Spokojenosti se tak ale da dosahnout mnohem snadneji nez v mem pripade.
TT ep. IVa-b; analog + NanoX, DR5000. Pseudoprogramator, pindac nesmyslu
http://modelwiki.klfree.net
belgarat
 
Příspěvky: 2367
Registrován: čtv 27 pro, 2012 9:36 pm
Bydliště: Hřebeč u Kladna

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků