Pojezdy.eu

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Pojezdy.eu

Příspěvekod Rosta » pon 19 zář, 2016 5:51 pm

Zdravím všechny vespolek.
Mohu se zeptat vás ostatních na zkušenosti z eshopem http://www.pojezdy.eu?
Probíhaly vaše nákupy bez problémů?

Moje vlastní zkušenost:
- objednal jsem 23.8. pouze položky, které jsou skladem a vybral si platbu předem,
- obratem jsem zaplatil,
- 25.8. přišla informace, že platba dorazila,
- pak se nedělo nic, proto jsem 2.9. napsal, jak to s objednávkou vypadá,
- 6.9. jsem obdržel zásilku, ale bohužel některé položky chyběly, napsal jsem tedy email a dostal odpověď, že chybějící zboží bude hned odesláno,
- pak se zase nic nedělo,
- minulý týden, 15.9. jsem se připomněl, jak to vypadá s těmi chybějícími položkami,
- no a do teď nic - takže mám už skoro měsíc zaplaceno, dosud nemám všechno zboží a eshop nereaguje.

Zatím jsem vše vždy s každým eshopem v pořádku vyřešil, vím, že bych tam mohl volat a rozčilovat se, ale nejsem konfliktní člověk,
jednám slušně a čekám slušné jednání i z druhé strany.

Díky za vaše zkušenosti.
-----=< naprostý modelářský zajíc, ale učím se >=-----
Rosta
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 04 led, 2008 8:19 pm
Bydliště: Železnice :-) (6 km od Jičína ve vých. Čechách)

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod JendaTT » pon 19 zář, 2016 7:15 pm

Kupoval jsme tam párkrát - i položky, co nebyly skladem - a vše proběhlo bez problémů. Pokud něco mělo dorazit později a nebo se na to čekalo, vždy poslali email s vysvětlením a zboží pak dorazilo v ohlášeném náhradním termínu. Reklamace jsem zatím řešit nemusel, za mě tedy OK.
JendaTT
 
Příspěvky: 500
Registrován: pát 06 bře, 2015 2:56 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod MirekTT » pon 19 zář, 2016 7:52 pm

Pan Pohořelý je jedním z vážených dodavatelů našeho klubu. Doporučuji posečkat. Každému se může prihodit něco nenadálého.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2564
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 19 zář, 2016 10:36 pm

Dobry den,

chyba je v tomto pripade na nasi strane, z rodinnych duvodu jsem nestihnul behem vikendu odeslat zasilky vcetne dosilky Vaseho zbozi. Zasilka Vam odejde behem zitrka vcetne nejakych drobnosti navic jako omluvy za cekani.

V.P.

PS: Stav "skladem" je spise orientacni, sice se snazim udrzovat alespon u kritickych polozek informaci aktualni ale pri mnozstvi polozek a soucasnem prodeji pres eshop, mail a burzu to nejde vzdy udrzet - viz info na titulni strance.
V tomto pripade nebyly pri baleni skladem ZIP sacky a proto doslo k prvnimu zdrzeni cca o tyden.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Rosta » čtv 22 zář, 2016 6:33 pm

Vše se v dobré obrátilo, zásilka včera a v pořádku dorazila. Děkuji za dárečky.
Tímto za mě zkušenost s e-shopem Pojezdy.eu tedy dobrá, jen si člověk musí trochu počkat. :wink:
-----=< naprostý modelářský zajíc, ale učím se >=-----
Rosta
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 04 led, 2008 8:19 pm
Bydliště: Železnice :-) (6 km od Jičína ve vých. Čechách)

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod miro69 » sob 11 kvě, 2019 8:49 pm

Ja mám úplne inú skúsenosť, u e-shopu Pojezdy.eu som si objednal výrobu tabuliek na asi 6 lokomotív v cene 20€, po zhruba 2 mesiacoch ( miesto avizovaných 4-5 týždňoch ) som dostal e-mailom správu, že moje tabuľky sú hotové, aby som previedol platbu na účet p. Pohorelého, čo som aj obratom spravil. Predtým som mu musel poslať e-mail, kvôli chýbajúcemu údaju potrebnému pre prevod. Odpoveď s potrebným údajom som dostal promptne. Platba teda bola vykonaná, o čom som p. Pohorelého upovedomil aj so zaslaním potvrdenia o vykonanej transakcii. Na tento posledný e-mail už p. Pohorelý neodpovedal, avšak ani po týždni čakania som obálku s tabuľkami nedostal. Na ďalší týždeň som sa na neho obrátil s otázkou, kedy mi tabuľky pošle, dostal som odpoveď, vraj niekedy v priebehu budúceho týždňa ich zašle. Samozrejme, že som čakal zas týždeň zbytočne, ku koncu týždňa som sa ale chcel uistiť, že tabuľky boli odoslané, preto som znovu poslal e-mail s otázkou, či tabuľky teda odoslal. Na tento e-mail som nedostal žiadnu odpoveď ( snáď ich už poslal a nechce sa mu odpovedať ), preto som sa rozhodol po týždni, keďže samozrejme nič neprišlo, napísať p. Pohorelému, posledný e-mail, v ktorom som ho požiadal, keďže som videl, že mi už zaplatené tabuľky nemieni poslať, nech mi vráti sumu, ktorú som pred niekoľkými týždňami poukázal za tabuľky, na jeho účet. Až na túto výzvu sa p. Pohorelý konečne ozval s chabou výhovorkou, že môj predchádzajúci e-mail skončil v jeho spame. Je až udivujúce aký selektívny je jeho program, ak ide o platbu na jeho účet vtedy e-maily do spamu neukladá, dokonca vie p. Pohorelý aj promptne odpovedať, žial keď už ide o povinnosť odoslať zaplatený tovar, nastupuje "istý" program a podobné správy asi ukladá do spamu. Aj keby som týmto chabým výhovorkám mal uveriť, nie je náhodou povinnosťou poctivého obchodníka zaplatený tovar čo najskôr odoslať, bez potreby urgencií, zo strany kupujúceho? Neodoslať zaplatený tovar ani po minimálne 2 týždňoch od zaplatenia ( je naozaj nesmierne fyzicky náročné vložiť pár leptov do dopisovej obálky a odoslať ), na to neakceptujem žiadnu výhovorku ! Pán Pohorelý vraj požadovanú sumu odoslal na môj účet, tak som zvedavý, či je to pravda o 2 dni sa uvidí. Svojou poslednou odpoveďou p. Pohorelý defacto potvrdil, že stále zásielku neodoslal !
Vystríham budúcich zákazníkov p. Pohorelého aby ste u neho kupovali jedine na dobierku, ak vôbec ( môj známy, tiež modelár, má s ním tak isto svoje zážitky ), ako vidíte z mojej skúsenosti, jeho zákazník zaujíma len do času, kým dopredu nezaplatíte, potom už stráca záujem a nastupuje selekektívny spam a svojho tovaru sa možno ani nedočkáte. Pochybujem že keby som sa o tabuľky nezaujímal a len čakal, kedy ich už konečne pošle, že by som ich, či svoje peniaze niekedy videl. Ďalšia vec ako, že neodpovedá na otázky týkajúce sa nejakých informácií pred vlastnou objednávkou, to už je asi pre tohto pána samozrejmosť. Nikdy viac Pojezdy.eu a p. Pohorelý, tak sa zodpovedný obchodník vážiaci si svojho zákazníka z ktorého žije, nespráva.
miro69
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11 kvě, 2019 9:03 am

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Trixt » sob 11 kvě, 2019 10:07 pm

No i já se tedy přidám, protože osobně mám obrácené zkušenosti než Miro69. Též jsem na pojezdy.eu zakoupil nějaké to zboží a pokud bylo skladem, bylo mi vždy odesláno okamžitě. V případě požadavku na zakoupení ozvučené lokomotivy si dokonce pan Pohořelý za osazení dekodéru a zajištění zvuku od Jacka vůbec nic neúčtoval. Ozvučená lokomotiva mě tedy stála cenu lokomotivy, dekodéru a zvuku. U jedné lokomotivy se objevil problém a pan Pohořelý mi dokonce zaplatil odeslání této lokomotivy k němu. To se mi zatím mockrát při reklamaci nestalo. Reklamaci vyřídil bez problému a k zasílané lokomotivě (opět na jeho náklady) přibalil i zboží, které jsem u něj měl objednáno s tím, že fakturu mi pošle, abych odeslané zboží mohl zaplatit (docela mě překvapila jeho důvěra v zákazníka). Myslím si, že to co se stalo uživateli Miro69 je spíše problém komunikace. I mně se občas stane, že mi emaily skončí ve spamu. Možná bylo lepší místo emailování raději panu Pohořelému zavolat. Telefon na sebe má na stránkách eshopu uveden a telefon v pracovní dny od 10:00 do 15:00 zvedá skoro okamžitě, a pokud nemůže třeba kvůli jednání (stalo se mi to jen jednou), pošle SMS. ;)
TT, panel 2520x1010 mm, epocha V, centrála DR5000, sběrnice LocoNet, sw RocRail, TC, MP1
Trixt
 
Příspěvky: 1328
Registrován: stř 13 čer, 2018 9:44 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Ivan » ned 12 kvě, 2019 4:54 am

Také mne trochu podivuje, co se stalo Mirovi (neříkám, že to není pravda). S pojezdy.eu mám dobre zkušenosti, zboží vyzvedavam na burze v Opletalce.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod FrantaHO » ned 12 kvě, 2019 6:45 am

Je to všechno jedna pakáž. Udělá si e-shop. Z netu si vošlehne obchodní podmínky, který sám nedodrží, ale nechá si říkat obchodník. Toto mi udělat, tak už dávno dostal na burze přes hubu.
Uživatelský avatar
FrantaHO
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 07 úno, 2015 2:59 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Martin70 » ned 12 kvě, 2019 7:35 am

miro69 píše:Ja mám úplne inú skúsenosť, u e-shopu Pojezdy.eu som si objednal výrobu tabuliek na asi 6 lokomotív v cene 20€, po zhruba 2 mesiacoch ( miesto avizovaných 4-5 týždňoch ) som dostal e-mailom správu, že moje tabuľky sú hotové, aby som previedol platbu na účet p. Pohorelého, čo som aj obratom spravil.

Nemám zkušenosti a nemohu pospoudit jak to bylo mezi Vámi. Chybí mě v tom popisu komunikace však informace kde jsou tedy ty vyrobené tabulky na lokomotivy, když bylo napsáno od prodejce, že jsou vyrobené a připravené k odeslání po zaplacení 20eur na účet. Nyní se vrací poukázaná platba na zpět na váš účet, což je "hezké" a logické, ale požadované tabulky na modely nemáte... :wink:
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod sidlo » ned 12 kvě, 2019 10:12 am

Stalo se mi u různých dodavatelů mnohokrát že
- dodavatel nějakou dobu nekomunikoval
- na zboží jsem čekal několik měsíců
- poslal jsem platbu předem a několik týdnů se nic nedělo
- ...

No, jestli to nebude tím, že většina dodavatelů má mašinky pouze jako vedlejší činnost ke svému hlavnímu zaměstnání. K tomu pak řeší chybějící subdodávky, problémy v práci, problémy v soukromí, problémy zdravotní, ...

V každém případě přeji miro69 aby se mu podařilo sehnat dodavatele tabulek pro 6 lokomotiv tak, aby byl spokojen.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3590
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod FrantaHO » ned 12 kvě, 2019 12:32 pm

sidlo píše:No, jestli to nebude tím, že většina dodavatelů má mašinky pouze jako vedlejší činnost ke svému hlavnímu zaměstnání. K tomu pak řeší chybějící subdodávky, problémy v práci, problémy v soukromí, problémy zdravotní, ....


Na to jim sere Bílej tesák. Občanský zákoník platí i pro nemocnýho..... Utratit peníze umí, na to je zdravej dost.
Uživatelský avatar
FrantaHO
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 07 úno, 2015 2:59 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod sidlo » ned 12 kvě, 2019 12:49 pm

FrantaHO píše:Na to jim sere Bílej tesák.

Z toho co bylo napsáno jednoznačně vyplývá, že Občanský zákoník byl dodržen.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3590
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Kajinek11 » ned 12 kvě, 2019 2:42 pm

S dlouhými čekacími dobami je potřeba si zvyknout u všech dodavatelů i Eshopů. S EU pojezdy mám jen dobrou zkušenost! Komunikace, rychlost odeslání, prostě vše.. Pokud však něco není skladem, musí se počítat i s 1/2 roku a více....
TT segmenty, DCC - DR5000 + 2x MM, IV. epocha.
Kajinek11
 
Příspěvky: 609
Registrován: stř 07 pro, 2011 11:12 pm
Bydliště: Rumburk

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod BohousP » ned 12 kvě, 2019 3:35 pm

FrantaHO píše:Je to všechno jedna pakáž. Udělá si e-shop. Z netu si vošlehne obchodní podmínky, který sám nedodrží, ale nechá si říkat obchodník. Toto mi udělat, tak už dávno dostal na burze přes hubu.

Zajímavé je, že na burze u stolku p. Pohořelého vždy stojí dlouhá fronta pravidelných zákazníků a zatím jsem facku neviděl. Já osobně u něj nakupuji už roky a k plné spokojenosti.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník