ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti N (1:160).

Moderátor: Michal Dalecký

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod modeln » ned 03 úno, 2019 8:28 pm

mnet33 píše:Ahoj. Je nejaký slovenský alebo český eshop, kde sa dajú tieto vagóny od Trixu kúpiť? :

http://www.modellbahn-fokus.de/product/ ... index.html


Obrázek
Sú veľmi podobné ako tie, čo jazdili na ČSD od roku 1966, takže len ich prestriekať a pridať naše ČSD nápisy.


Tychto Minitrixov mam par kusov,tiez sa hodlam ich prestreknut+nove popisy CSD.Jeden BDa uz je hotovy.
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod modeln » ned 03 úno, 2019 8:43 pm

Takze,aby ste si nemysleli ze kecam.Tu je prestavba povodneho vagonu Y-on Minitrix zeleno-kremovy,na nas BDa.Nastrek mi urobil Danny Sochor ja som osadil popisy od kamarata Martina Simkovica.Este ma caka 14 vagonov,ale prestavby budu uz komplet v mojej rezii.
Přílohy
20181228_063023.jpg
20181228_062921.jpg
20181228_062851.jpg
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod mnet33 » pon 04 úno, 2019 2:37 pm

modeln píše:Tychto Minitrixov mam par kusov,tiez sa hodlam ich prestreknut+nove popisy CSD.Jeden BDa uz je hotovy.



Ahoj. A kde si ich kúpil?

Pred striekaním by som chcel najprv dať preč všetky okná (aby som ich nezasiahol), takže dajú sa tam tie okná odlepiť? Alebo ako si to Ty robil aby si nezasiahol aj okná?
mnet33
 
Příspěvky: 89
Registrován: čtv 31 led, 2019 11:04 pm

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod Settebello » pon 04 úno, 2019 3:05 pm

mnet33 píše:
modeln píše:Tychto Minitrixov mam par kusov,tiez sa hodlam ich prestreknut+nove popisy CSD.Jeden BDa uz je hotovy.



Ahoj. A kde si ich kúpil?

Pred striekaním by som chcel najprv dať preč všetky okná (aby som ich nezasiahol), takže dajú sa tam tie okná odlepiť? Alebo ako si to Ty robil aby si nezasiahol aj okná?


Ahoj, koukni sem https://settebello.rajce.idnes.cz/Y_Minitrix/
Tomáš
-----------------------------
N, A, DCC, ČSD-ČD, lll - V
Uživatelský avatar
Settebello
 
Příspěvky: 35
Registrován: pon 27 črc, 2009 1:02 pm
Bydliště: Choceň

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod mnet33 » pon 04 úno, 2019 5:10 pm

Ďakujem. Zdá sa teda, že to prestriekanie by som azda mal zvládnuť.
mnet33
 
Příspěvky: 89
Registrován: čtv 31 led, 2019 11:04 pm

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod modeln » pon 04 úno, 2019 9:12 pm

mnet33 píše:
modeln píše:Tychto Minitrixov mam par kusov,tiez sa hodlam ich prestreknut+nove popisy CSD.Jeden BDa uz je hotovy.



Ahoj. A kde si ich kúpil?

Pred striekaním by som chcel najprv dať preč všetky okná (aby som ich nezasiahol), takže dajú sa tam tie okná odlepiť? Alebo ako si to Ty robil aby si nezasiahol aj okná?


Kde som kupil?To je rozne-e-bay,burza vlaky.net.Ale vsetky co mam tak su DR.Takze budem vsetky prestrekovat+nove popisy.No okrem 5 ks Zssk
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod SettO » pát 08 úno, 2019 6:11 pm

Zdravím, mám takový dotaz: našel by se nějaký Nkový Trainmaniak, který by psal recenze na (nové) modely? Ono sem tam v různých vláknech nějaké drobnosti jsou (viz odpověď Dana(?) hankovi, apod., (něco je na Honzíkovy vláčky..), ale je to neúplné a roztříštěné. Nebo je to zbytečné?
SettO
 
Příspěvky: 146
Registrován: sob 06 říj, 2012 6:57 pm

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod Ivan Klas » čtv 04 dub, 2019 9:27 am

modeln píše:
milan ferdián píše:A o dva roky pokračování.Milan
odkaz https://www.vlaky.net/servis/sprava?lang=1&id=2734


Od Ivana Klassa som mal svojho casu T 478.1 na pojazde Fleischmann,kasnicka bola z leptu,len stresne partie nad kabinou boli z odliatku-ale uz u mna nieje.Chcel som ho kontaktovat ale nepodarilo sa mi to.Tak ak mate na neho kontakt,by som poprosil do zpravy.



Prihlásil som sa na fórum, môžete mi skúsiť poslať správu, mne to ešte nejde.

Ivan Klas
Ivan Klas
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 02 dub, 2019 9:20 pm

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod Ivan Klas » úte 09 dub, 2019 7:03 am

Ahoj, Milan,

správa od Teba mi prišla, ale zatiaľ nemôžem odpovedať, vraj som registrovaný krátko a musím sa viac zapojiť. Tak sa teda idem zapájať v sekcii Modelové kolejiště.

Ivan
Ivan Klas
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 02 dub, 2019 9:20 pm

Re: ČD a ČSD lokomotivy a vozy

Příspěvekod modeln » pát 03 kvě, 2019 6:16 am

Ivan Klas píše:Ahoj, Milan,

správa od Teba mi prišla, ale zatiaľ nemôžem odpovedať, vraj som registrovaný krátko a musím sa viac zapojiť. Tak sa teda idem zapájať v sekcii Modelové kolejiště.

Ivan


Ahoj
Som rad ze si sa tu ukazal,,ak mozes napis mi na modeln@azet.sk ,pisal som ti na mail co sme spolu komunikovali ale neviem ci ho este pouzivas.
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Předchozí

Zpět na Velikost N (komunita N)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník