Koncová Hankov H0

Fórum pro stavbu, přestavbu a provoz modelového kolejiště.

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hopeter » ned 27 led, 2019 10:00 am

No vidíš , stačí trošku vyhecovat... :mrgreen:
Tahle strana stanice s uhelnýma skladama, civilní zástavbou a tímhle koutkem vypadá moc dobře. Jak tě znám tak už máš doma i stavebnici MUVky nebo právě píšeš objednávku... :wink:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hank61 » ned 27 led, 2019 11:24 am

hopeter píše:No vidíš , stačí trošku vyhecovat... :mrgreen:
Tahle strana stanice s uhelnýma skladama, civilní zástavbou a tímhle koutkem vypadá moc dobře. Jak tě znám tak už máš doma i stavebnici MUVky nebo právě píšeš objednávku... :wink:


JJ. Lept MUV 69 i s vozíkem jsem si přivezl včera z burzy. Jak se s tím popasuji, je ale ve hvězdách :wink:. Jinak snažím se dělat na tom, aby i ta druhá strana stanice byla "koukatelná" :wink: :wink: .

IMG_20190127_115031.jpg

IMG_20190127_115021.jpg
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hopeter » ned 27 led, 2019 2:33 pm

Radost pohledět. :) Zvlášť když takových hezkých zákoutí ve skutečném světě ubývá a vytlačují je moderní škatule , stovky světýlek a plastiky rádobyumělců. Lavičku pod košatým stromem a truhlík s kytkama už člověk na nádraží skoro nenajde. :(
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hank61 » sob 02 úno, 2019 2:13 pm

Pokračují práce na koncové stanici. Vlevo od skladiště bude prostor pro nakládku dřeva :wink:

IMG_20190202_144755.jpg

IMG_20190202_144819.jpg
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hopeter » sob 02 úno, 2019 7:54 pm

Áách jóó , ty už to zase máš skoro hotový... :D
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod milan ferdián » ned 03 úno, 2019 8:54 am

Já mam pocit,že tento klučina chce nás fyzicky a psychicky utahat :D .Prostě nechodí do práce,ikdyž jsem viděl jeho fotku.Rozhodně hank61 na fotce nevypadá jako důchodce :mrgreen: .
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hank61 » ned 03 úno, 2019 4:19 pm

milan ferdián píše:Já mam pocit,že tento klučina chce nás fyzicky a psychicky utahat :D .Prostě nechodí do práce,ikdyž jsem viděl jeho fotku.Rozhodně hank61 na fotce nevypadá jako důchodce :mrgreen: .
Milan


Milane. Bohužel ten "klučina", který bude mít za pár let na krku šest křížků, do práce ještě chodit musí. Navíc je přes týden mimo domov, a tak může na kolejišti dělat pouze o víkendech. Proto se to také tak vleče :D :D :D
Hezký nedělní večer všem :wink:
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod Polabský » ned 03 úno, 2019 4:54 pm

"Kdo si hraje, nezlobí!"
"Dokud si hraje, zůstává v něm kluk."
Hračky dětí,otců a dědů, se liší zpravidla pouze cenou ale nemusí to být pravidlem."
Hezký den Všem !!
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod milan ferdián » ned 03 úno, 2019 5:55 pm

hank61 píše:Milane. Bohužel ten "klučina", který bude mít za pár let na krku šest křížků, do práce ještě chodit musí. Navíc je přes týden mimo domov, a tak může na kolejišti dělat pouze o víkendech. Proto se to také tak vleče :D :D :D
Hezký nedělní večer všem :wink:

To uteče,věř mi :wink: .Gratuluji ke úspěšné zkušební jízdě "Lega" :wink: .Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hank61 » ned 03 úno, 2019 6:03 pm

milan ferdián píše:
hank61 píše:Milane. Bohužel ten "klučina", který bude mít za pár let na krku šest křížků, do práce ještě chodit musí. Navíc je přes týden mimo domov, a tak může na kolejišti dělat pouze o víkendech. Proto se to také tak vleče :D :D :D
Hezký nedělní večer všem :wink:

To uteče,věř mi :wink: .Gratuluji ke úspěšné zkušební jízdě "Lega" :wink: .Milan


Óóó děkuji Milane. Je fakt, že i ta stavba lokomotiv má něco do sebe a hlavně je mohu stavět přes týden v lounském bytě... Jen kdybvych nemusel furt tahat tašku s vercajkem sem a tam :D :D :D
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod Rocky_MK » ned 03 úno, 2019 7:47 pm

hank61 píše:mohu stavět přes týden v lounském bytě... Jen kdybvych nemusel furt tahat tašku s vercajkem sem a tam :D :D :D

Mám to stejně. Po zakoupení vozu si konečně můžu s sebou tahat bednu s modelářským nářadím, barvami, materiály, stavebnicemi apod. Občas si s sebou vezu i minikolejiště, které se krásně akorát vejde do kufru auta. Když jsme jeli s přítelkyní na Vánoce k rodičům, tak jsem měl kufr plný zavazadel, dárků apod. a na tom všem ještě leželo (je lehoučké) moje minikolejiště :D
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hank61 » ned 03 úno, 2019 8:40 pm

Rocky_MK píše:
hank61 píše:mohu stavět přes týden v lounském bytě... Jen kdybvych nemusel furt tahat tašku s vercajkem sem a tam :D :D :D

Mám to stejně. Po zakoupení vozu si konečně můžu s sebou tahat bednu s modelářským nářadím, barvami, materiály, stavebnicemi apod. Občas si s sebou vezu i minikolejiště, které se krásně akorát vejde do kufru auta. Když jsme jeli s přítelkyní na Vánoce k rodičům, tak jsem měl kufr plný zavazadel, dárků apod. a na tom všem ještě leželo (je lehoučké) moje minikolejiště :D


To máš Martine moje velké sympatie. Takhlle jsem to před lety dělal s modely letadel..... :wink:
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod Rocky_MK » ned 03 úno, 2019 9:12 pm

Modely letadel jsem takhle tahal první rok na výšce, ale ještě vlakem a MHD (ovšem ne tak často). Na zádech krosnu s notebookem, učením, vercajkem apod., v ruce velkou tašku s pracovní deskou a krabicí s A1 Tom od Igry. Stavebnice byla značně nekompletní a já si ji dodělával po nocích v kuchyni 2+1 v paneláku. Mělo to tu výhodu, že jsem nemusel ani vstávat, abych si vytáhl pivo z lednice, jinak to byla dost změna oproti dílně ve sklepě u rodičů, kde by v podstatě šel postavit ultralight...:D
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hank61 » ned 03 úno, 2019 9:37 pm

JJ. A1 Toma od Igry jsem taky stavěl - před 40lety..... :(
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Koncová Hankov H0

Příspěvekod hopeter » pon 04 úno, 2019 5:05 am

Já taky stavěl Toma od Igry a před ním Albatrose a Vosu od R.Čížka před 44 roky. Jó jó , kde jsou ty časy když to stálo za hov.. :roll:
Omlouvám se za vzpomínku... :wink:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

PředchozíDalší

Zpět na Modelové kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků