Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Donatelli » pon 07 led, 2019 12:58 pm

No a pro ty co se s ním chtějí setkat osobně ( a kterým se úspěšně vyhýbá ) mohu poradit ať si zajedou na den otevřených dveří firmy Tillig a přijdou cca hodinu před otevřením. Můžou si ho tam odchytit ve frontě a osobně s ním probrat svoje záležitosti. Pokud si pamatuji za x posledních let měl jenom jednou absenci, jinak byl pokaždé. Letos se to koná 15. června a sídlo firmy je cca 200 metrů od hranice s ČR...
Donatelli
 
Příspěvky: 354
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jiri Dvoracek » úte 08 led, 2019 4:17 am

jipol57 píše:
Pro tebe z Trowbridge, UK, to ale asi bude z ruky. :D


Ja jsem si u nej nastesti nic neobjednal :mrgreen: :mrgreen:
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1165
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Radek Strnad » úte 08 led, 2019 1:36 pm

V Sebnitz je jistota, že nikomu z té zácpy u závory neutečou. Ale ono je vždycky keců hromada, jak si to s nimi kdo vyřídí, ovšem je vidět, oba Tesařové si chodí a jezdí po světě s naprostým klidem a nic se jim nestane. Na burzách v Německu se vyskytují pravidelně a lezou tam pod stoly, aby nakoupili za levno starý brak a ten tady pak nabízejí za "super ceny" nebo "omylem" posílají, namísto nového zboží. Ale dokud bude modelářská obec stále generovat nové a nové hlupáky, kteří si něco objednají, aniž by si pomocí pěti kliků zjistili, co je ten jejich vypečený e-shop zač, tak se něco změní jen velmi ztuha. Všude se o tom mluví stále do zblbnutí dokola: "Než něco objednáte, zjistěte si informace o e-shopu, kterému chcete věnovat své peníze. Podívejte se na jeho hodnocení jinými zákazníky. Snížíte tím výrazně riziko, že narazíte na podvodníka!". Je to marný, je to marný...………………………....je to marný! :roll:
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1186
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod MiG » stř 09 led, 2019 11:41 am

Vždyť tady bylo několikrát uvedeno, že taková možnost existuje.
Je jen problém, že i v právním státě mohou legálně existovat lidi, kteří nechápou, že požadavku "odsoudit lumpa" je nadřazen požadavek "neodsoudit nevinného".
MiG
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob 14 úno, 2015 11:55 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod hanibal » pon 14 led, 2019 2:23 pm

Dobrý den! Taky jsem měl problém s Tesařem v roce 2015, jednou mi poslal parní lokomotivu v TT úplně jinou než jsem chtěl, nechal jsem si ji protože se s ním handrkovat je na dlouhou dobu, pak jsem to zkusil ještě jednou a místo el. lokomotivy od Pika mi samozřejmě zase poslal jinou ale to jsem ukecal pošťáka zdali si mohu otevřít balík před zaplacením, tak jsem to přelepil a poslal nazpět! Měl jsem u něj přes 500 Kč za věrnostní body a náhodou dcera bydlela 20 km od Letovic, tak jsem p. Tesaře navštívil! Po bušení na dvéře prodejny mi za nějakou dobu otevřel nebo byl v zadní části a upravoval poničené modely na nové, ten nepořádek si neumíte ani představit co kolem dokola byl. ................. a pan Tesař vysolil tisícovku ani nemrk a od té doby jsem s nimi skončil!!!
hanibal
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 29 lis, 2014 9:38 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod brzda » pát 08 úno, 2019 6:46 pm

K dnešnému dňu čo sa mňa týka je všetko s e-shopom ŽM vyrovnané a ukončené. Na základe dnes obdržaného mailu Polície ČR aj vďaka nim, čím by som teda vyslovil poďakovanie Polícii ČR, že prispela k vyriešeniu situácie. Na základe korešpondencie s ľuďmi, s ktorými som komunikoval písomne s podobným problémom, došlo k zmene prístupu aj u nich, takže viem aspoň o dvoch prípadoch, ktoré sa uzatvorili k spokojnosti zákazníka. Myslím, že účel to splnilo.
brzda
 
Příspěvky: 156
Registrován: stř 13 srp, 2014 12:17 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod jipol57 » pát 27 zář, 2019 4:28 pm

Objevil jsem toto: https://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/s ... a-azd-2126
Je tam správně uvedený výrobce MTB model? Na jejich stránkách nemají o návěstidlech ani zmínku. http://mtb-model.com/
jipol57
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Ivan » pát 27 zář, 2019 6:57 pm

jipol57 píše:Objevil jsem toto: https://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/s ... a-azd-2126
Je tam správně uvedený výrobce MTB model? Na jejich stránkách nemají o návěstidlech ani zmínku. http://mtb-model.com/


Na těchto stránkach si nemůžeš být jistý ničím.

Já jednou zkusmo objednal něco, co už zaručeně výrobce nedělal a stejně mi rovnou přišla faktura. Na můj dotaz, zda má výrobek fyzicky skladem se ani po urgenci neuracil odepsat. Prostě ten člověk je podvodník.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1686
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod jipol57 » sob 28 zář, 2019 9:56 am

Ivan píše:Na těchto stránkach si nemůžeš být jistý ničím.

Já jednou zkusmo objednal něco, co už zaručeně výrobce nedělal a stejně mi rovnou přišla faktura. Na můj dotaz, zda má výrobek fyzicky skladem se ani po urgenci neuracil odepsat. Prostě ten člověk je podvodník.

Jo díky. Asi to jsou návěstidla od Němečka, jen dražší než u výrobce.
jipol57
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod BohousP » sob 28 zář, 2019 10:20 am

TESAŘE NEBRAT.
Odpověděl už Mikinko. Výrobek je to původem MTB, dnes spolehlivý a slušný výrobce a dodavatel Josef Němeček, www.navestidla.cz.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod jipol57 » sob 28 zář, 2019 12:16 pm

Omlouvám se Mikinkovi, že jsem prve jeho vyčerpávající odpověď přehlédl. Reagoval jsem až na odpověď Ivana. S Tesařem taky nemám ty nejlepší zkušenosti. Jen jsem chtěl mít jasno s tím výrobcem návěstidel. Díky za odpovědi všem.
jipol57
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod pufpuf » stř 27 lis, 2019 1:22 pm

Minulý rok, presne 25.12. 2018 som tu rozoberal problémy s p. Tesařom. Pretože sa mi stále vyhýbal, sľuboval, nesplnil, napísal som sťažnosť na ČOI a predstavte si, že to zabralo. P. Tesař mi peniaze vrátil v plnej výške. Trvalo to síce 3 mesiace (Viac, ako mesiac bola zásielka na pošte, lebo ju odmietal prevziať), ale nakoniec peniaze prišli. Síce pod vyhrážkou, že naňho podám trestné oznámenie za podvod. Iba neviem pochopiť, ako to zariadil, že zásielku - vrátený tovar dobierkou na pošte držali vyše mesiaca, keď som jasne uviedol dobu uloženia 14 dní. Ale to už je teraz nepodstatné. Na záver:
TESAŘ NIKDY, RADŠEJ ŽIADNE MAŠINKY.
pufpuf
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21 pro, 2018 12:00 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Polabský » stř 27 lis, 2019 8:22 pm

"Nejlepší zkušenosti s výše jmenovanou společností,
jsou žádné zkušenosti" !!
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Vladimirjandacek » úte 28 dub, 2020 1:29 pm

Dobrý den, doporučili byste mi nakupovat zde, jako začátečníkovi/amatérovi? Nějaké zkušenosti mám, ale ne tak velké, abych dokázal rozlišit jestli se někde vyplatí připlatit a proč.. tahle stránka se jeví jako dost "autoritativní" tím, že jí nacházím všude když něco hledám, ale podle referencí zde to nevypadá jako uplně nejlepší možnost. Co byste mi doporučili jako alternativu? děkuji
Vladimirjandacek
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 17 dub, 2020 7:46 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » úte 28 dub, 2020 1:33 pm

Nechte pana Tesaře v klidu zkrachovat. Pokud chcete nutně vyhodit nějaké peníze, tak tam můžete nakupovat. Pokud Vás zajímají modely, vyhněte se tomu e-shopu velkým obloukem. Myslím, že už toho bylo napsáno dost.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků