Regionova v TT (ČD 814+914 / 814+014+814)

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Regionova v TT (ČD 814+914 / 814+014+814)

Příspěvekod VoVo » ned 19 říj, 2008 9:09 am

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:07 pm, celkově upraveno 3
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Citrus » ned 19 říj, 2008 2:19 pm

Ahoj šel by použít i pojezd od pmt na 810ku?
Citrus
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 14 led, 2008 3:03 pm
Bydliště: Kosmonosy

Příspěvekod VoVo » ned 19 říj, 2008 4:42 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:07 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod PaMi » ned 19 říj, 2008 7:23 pm

Ahoj VoVo,
tak já jsem ten, který si koupil ten volně prodejný pojezd. Již jsem ho zdigitalizoval a začal rozjíždět. Koupil jsem si také odlitek. Bohužel ale nevím, od koho je. Každopádně mám z něj dost rozporuplné pocity. Pojez i odlitek jsem nafotil a společně s komentáři umístil fotografie na moje stránky zde. Moc rád se k vám přidám ke společné stavbě. Máš také stejný odlitek?
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod vlastimil vašíček » ned 19 říj, 2008 7:46 pm

jeslti jsi ten lak dělal ty tak je to příšernost první kategorie. sorry
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod PaMi » ned 19 říj, 2008 7:52 pm

vlastimil vašíček píše:jeslti jsi ten lak dělal ty tak je to příšernost první kategorie. sorry

Kdyby jsi to četl, tak jsem tam jasně napsal, že jsem to takhle koupil od výrobce. Taky jsem tam psal, že výrobce nadělal víc škody než užitku.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod vlastimil vašíček » ned 19 říj, 2008 7:56 pm

jak jsem psal...jestli jsi to lakoval ty. vzhledem k tomu že ne, tak se tě to netýká. ale nevím, jestli bych tak napatlaný odlitek vůbec kupoval. půjde to sundat??? připadá mi to jako temperka
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod PaMi » ned 19 říj, 2008 8:01 pm

vlastimil vašíček píše:jak jsem psal...jestli jsi to lakoval ty. vzhledem k tomu že ne, tak se tě to netýká. ale nevím, jeslti bych tak napatlaný odlitek vůbec kupoval. půjde to sundat??? připadá mi to jako temperka

Jojo, já to tak beru. Tempera to, zítra začnu experimntovat čím půjde dolů. Právě bych chtěl znát zkušenosti ostatních co s tím. Nenatřené (resp. nenapatlané) jsem je na burze vůbec neviděl.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod VoVo » ned 19 říj, 2008 8:04 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:07 pm, celkově upraveno 2
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod maayaa » ned 19 říj, 2008 8:05 pm

Jee já myslel,že tyhle kastle nikdo nekupuje,jsou fakt děs.Skoro mi připadá jednodušší to postavit znova a nebo investovat do stavebnice.Z těch fotek bych řek že ta kastle je hodně křivá a ty detaily co na ní jsou vypadaj nějak divně.Ten ''nátěr''bude asi nejmenší problém.Snad se ti to podaří,ale bude to hooodně práce
maayaa
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:15 pm
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod VoVo » ned 19 říj, 2008 8:12 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:07 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod PaMi » ned 19 říj, 2008 8:20 pm

VoVo, díky za informace. To jsem chtěl slyšet. Vyzkouším tu barvu z toho stáhnout, když to nepůjde, tak oželím nějakou tu stovku a hodím to po psovi a příště u pana Molaty koupím nový odlitek.
Ten pojezd je vpohodě. Stačilo mu 2 hodiny a pěkně se rozjezdil.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod JBr » ned 19 říj, 2008 10:39 pm

PaMi, jen pro jistotu, u koho jsi kupoval tu barvenou kastli? U chlapika s manzelkou naproti panu Molatovi? Nebo u takoveho mladocha nedaleko od vchodu?
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod PaMi » pon 20 říj, 2008 7:07 am

JBr píše:PaMi, jen pro jistotu, u koho jsi kupoval tu barvenou kastli? U chlapika s manzelkou naproti panu Molatovi? Nebo u takoveho mladocha nedaleko od vchodu?

U chlapika s manželkou. Bohužel jsem si myslel že to je výrobce těchto odlitků, protože jsem je u nikoho jiného na stole neviděl. Holt začátečnická daň - chybama se člověk učí. Aspoň si vyzkouším stahování nátěru :roll:
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 486
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod petrh » pon 20 říj, 2008 7:13 am

PaMi píše:
JBr píše:PaMi, jen pro jistotu, u koho jsi kupoval tu barvenou kastli? U chlapika s manzelkou naproti panu Molatovi? Nebo u takoveho mladocha nedaleko od vchodu?

U chlapika s manželkou. Bohužel jsem si myslel že to je výrobce těchto odlitků, protože jsem je u nikoho jiného na stole neviděl. Holt začátečnická daň - chybama se člověk učí. Aspoň si vyzkouším stahování nátěru :roll:

no docela se mi libi ten pojezd, je jen skoda, ze motorek neni uprostred, prislo by mi, ze uprostred by to bylo dle me lepsi, ale pokud jezdi stabilne, proc ne... me se spis moc nelibi, ze ten odlitek ma okno navic a celkove vypada na dost prace samodomo, mozna do budoucna nekdo udela lept, ten by mohl byt hezci....
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Další

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků