lokodekodér Kuehn

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: lokodekodér Kuehn

Příspěvekod Rocky_MK » ned 22 led, 2017 9:15 am

Chtěl bych dekodér Kuehn N45-P použít pro digitalizaci T334. Chápu to dobře podle Zababova, že šestipinový dekodér nebude umět (resp. nemá dost výstupů) na to, aby světla mohla přepínatelně fungovat v režimu jízdy nebo v režimu manipulace? Také mě zajímá, kam připojit power pack - mezi přívody z kolejí/motoru anebo na to musí být extra piny? Díky za odpovědi.
EDIT: Tak už mám jasno. Pořídím ZIMO MX621N, který podporuje powerpack i režim posunu.
Naposledy upravil Rocky_MK dne ned 22 led, 2017 4:04 pm, celkově upraveno 1
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: lokodekodér Kuehn

Příspěvekod hopeter » ned 22 led, 2017 12:19 pm

Pokud máš tu novou rosničku tak tam vyndáš analogovou propojku , zasuneš dekodér jakýkoliv s konektorem NEM 651 což je i ten kuehn 045 , nastavíš v CV1 číslo lokomotivy a můžeš jezdit.
Pokud chceš přidávat světla v lokomotivě kde nejsou tak to je na větší šťourání v lokomotivě a pro mě vyšší dívčí... :wink: Zkus railnet tam bylo vícero návodů na digitalizaci mašin a osvětlení.
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: lokodekodér Kuehn

Příspěvekod Rocky_MK » ned 22 led, 2017 4:05 pm

hopeter píše:Pokud máš tu novou rosničku tak tam vyndáš analogovou propojku , zasuneš dekodér jakýkoliv s konektorem NEM 651 což je i ten kuehn 045 , nastavíš v CV1 číslo lokomotivy a můžeš jezdit.
Pokud chceš přidávat světla v lokomotivě kde nejsou tak to je na větší šťourání v lokomotivě a pro mě vyšší dívčí... :wink: Zkus railnet tam bylo vícero návodů na digitalizaci mašin a osvětlení.

Osvětlení si nechám udělat zde. Pro digitální T334 vč. nastavení a instalace to vychází na 400 Kč, což mě mile překvapilo.
Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Re: lokodekodér Kuehn

Příspěvekod Michal Vaniš » ned 22 led, 2017 4:08 pm

Rocky_MK píše:Osvětlení si nechám udělat zde. Pro digitální T334 vč. nastavení a instalace to vychází na 400 Kč, což mě mile překvapilo.


Kde to je to "ZDE" :?:
TT+TTe,III-IV ep,ČSD-DR,autor manuálu pro EN Wintrack
Každé vylepšení generuje nové nedostatky :P
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: lokodekodér Kuehn

Příspěvekod Rocky_MK » ned 22 led, 2017 4:09 pm

Nemám na kolejišti sedmivozový RailJet v N a stále ještě dýchám
Uživatelský avatar
Rocky_MK
 
Příspěvky: 1086
Registrován: stř 22 led, 2014 8:51 am
Bydliště: Brno/Hodonín

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků