Zkušenosti s BEN-ZERBA

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod MkTT » ned 10 led, 2016 6:51 pm

Já jsem tam nakupoval asi čtyřikrát, ale zahraniční "občan" a nejspíš i majitel tam jen seděl u stolu a poslal ke mně obsluhovat českého občana. Sice pracuji kousek od prodejny, ale protože nějak přestali prodávat TT, tak tam častěji nechodím.
MkTT
 
Příspěvky: 566
Registrován: stř 08 úno, 2012 3:46 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » ned 10 led, 2016 7:10 pm

forex píše:Trochu odbocim..chlapi, priznejte se, kdo z vas nakupuje, ci nakupoval nekdy osobne v Ben-Zerba a komu se postestilo, nebo povedlo, vydrazdit toho zahranicniho "obcana", ze na vas kricel apod? :D :mrgreen:

Třeba FRANCISCUS CORNELIS VAN DER BEN neměl dobrý den a kšefty se nedařily. :mrgreen:
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Franky » ned 10 led, 2016 7:22 pm

a proč křičel? já už tam nenakupuji. ať jsem si šel pro cokoliv, pán se ke mně choval, jako bych ho vlastně obtěžoval a nad můj případný dotaz vždy reagoval dost arogantně. ale třeba jsem jen citilivka :D
Uživatelský avatar
Franky
 
Příspěvky: 314
Registrován: pát 09 pro, 2011 12:03 pm
Bydliště: Praha - Vršovice

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » ned 10 led, 2016 7:43 pm

Když se podíváš na ceny, tak první důvod, proč tam nechodit a nenakupovat je zřejmý. To "ostatní" už je jen bonus navíc. :lol:
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod fulda » ned 10 led, 2016 8:04 pm

forex píše:Trochu odbocim..chlapi, priznejte se, kdo z vas nakupuje, ci nakupoval nekdy osobne v Ben-Zerba a komu se postestilo, nebo povedlo, vydrazdit toho zahranicniho "obcana", ze na vas kricel apod? :D :mrgreen:
Co jsi mu provedl? Já ním mám obecně dobré vztahy a občas s ním třeba zaskočím do hospody a tak.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » ned 10 led, 2016 9:04 pm

Franky píše:a proč křičel? já už tam nenakupuji. ať jsem si šel pro cokoliv, pán se ke mně choval, jako bych ho vlastně obtěžoval a nad můj případný dotaz vždy reagoval dost arogantně. ale třeba jsem jen citilivka :D


Stejnou zkušenost mám také, kupoval jsem ta červeného brejlovce a trochu rachtal, tak jsem váhal a ty obličeje co dělal to taky stálo za to. Prostě ochodník první třídy, když ho to nebaví, tak ať to nedělá.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod vvitty » ned 10 led, 2016 9:08 pm

Co vás nutí nakupovat tam kde se tváří nepříjemně? Obchodů s tímto sortimentem je zrovna v Praze dost...
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » ned 10 led, 2016 10:06 pm

vvitty píše:Co vás nutí nakupovat tam kde se tváří nepříjemně? Obchodů s tímto sortimentem je zrovna v Praze dost...


Odtajnili staré skladové zásoby a jinde už to nebylo k dostání ...
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod loscarlos » stř 13 led, 2016 11:48 am

Já byl u Bena naposled před vánoci, chování v pohodě. I když tam už taky moc nenakupuji, spíš vyjímečně. Jo kde jsou ty časy, kdy tam pracoval p. Tichý, ještě U ledáren, s tím byla alespoň sranda. (myslím, že se tak jmenoval).
HO, epocha IV/V + ČSD/ČD. Nejprve analog a teď asi digitál ..... .
Uživatelský avatar
loscarlos
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte 23 úno, 2010 8:50 am
Bydliště: okr. Benešov

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod fousek » stř 13 led, 2016 1:52 pm

Souhlasím. Když byli u ledáren, byli i levnější. A ten pán se opravdu jmenoval Tichý. U něj mě příjemně překvapilo, že si pamatoval zákazníky i jejich jména.
fousek
 
Příspěvky: 465
Registrován: sob 17 led, 2009 11:33 am
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Polabský » stř 13 led, 2016 4:49 pm

I já měl příjemné pocity z jednání pana Tichého. Držel slovo, byl vstřícný ochotný a ceny snad byly skutečně někde jinde.
Zato v současnosti chování paní soudružky vedoucí, to by člověk ......... (blijící smajlík)

Hezký den Všem.
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod greenery » stř 13 led, 2016 4:52 pm

...tak to mám stejnou zkušenost. Do Bráníka jsem jezdil rád. Co jsou na Smíchově, už tam nechodím.
Obsluhoval jakýsi mladík, ........ no já myslel, že tam zakořením. P..d o tom věděl a lenochod hadr. Asi byl náhradou za p. Tichého.
greenery
 
Příspěvky: 1058
Registrován: úte 04 pro, 2007 10:12 pm

Re: Zkušenosti s BEN-ZERBA

Příspěvekod Aleson » čtv 21 dub, 2016 7:48 am

Byl jsem v Praze na burze a stavil jsem se v obchodě BEN-ZERBA. V obchodě mně vyšli vstříc, byl jsem s nákupem spokojený ...
Aleson
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 24 čer, 2011 9:33 pm

Re: Zkušenosti s BEN-ZERBA

Příspěvekod Dancer » ned 18 zář, 2016 9:27 pm

Manželka mi chtěla jako dárek koupit Brejlovce. Po návštěvě tohoto obchodu mi odmítá kupovat cokoliv, co se týká modelaření... Potřebovala poradit s výběrem. Místo pomoci na ní arogantně zvýšil hlas, ať už si konečně vezme co vidí a jde. To je zvláštní přístup k člověku, který tam jde utratit pár tisícovek. :|
TT, centrála DR5000, sw- Traincontroller 7 gold
Dancer
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob 28 črc, 2012 6:58 pm

Re: Zkušenosti s BEN-ZERBA

Příspěvekod look23 » pon 19 zář, 2016 12:04 pm

Dancer píše:Manželka mi chtěla jako dárek koupit Brejlovce. Po návštěvě tohoto obchodu mi odmítá kupovat cokoliv, co se týká modelaření... Potřebovala poradit s výběrem. Místo pomoci na ní arogantně zvýšil hlas, ať už si konečně vezme co vidí a jde. To je zvláštní přístup k člověku, který tam jde utratit pár tisícovek. :|

Na to je odpověď jednoduchá. Vy na mě takto, tak já si to jdu koupit jinam, pak se z ochodníků kteří pouští děs stávají krotcí beránci a pokud nepomůže ani to, tak se otočit a jít opravdu jinam.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků