POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Pan Cink z Kadaně

Příspěvekod workous » sob 19 pro, 2015 3:29 pm

Taky si přisadím - pozor na Pavla Cinka údajně z Kadaně - je to mistr přes lži a vymysli - koupil jsem do něj údajnou předělávku parní lokomotivy - samo mi domu přišel pěkný hnůj - údajná přestavba od pan Číže nejezdí neb jsou zalakované sběrače černou barvou - líčil mi jak to super jezdí v digitále :D :D :D :D lokomotiva jak se dostane do zatáčky stojí (jestli to není pravda, tak ať se pan Číž nezlobí :)). Nedříve se pan žvanil snažil napravit reputaci s tím, že má cestu a model si vezme zpět.To se nekonalo a po dvou dnech napsal , že měl kousek od nás nehodu - chudák praskla převodovka - zavolat, že nedorazí to už nešlo . Pak následoval týden výmluv jak toho má hodně, že je v kotelně na noční a nakonec mi napsal, že už jeho manželka skočila do banky a platbu odeslala......bohužel to asi bylo poštovním holubem a ten stále nedorazil.Takže pokud máte někdo podobnou zkušenost s tímto sedmilhářem - ozvěte se.
Roco Geoline/DCC DR5000 + RocRail/JMRI momentálně v pauze..
Uživatelský avatar
workous
 
Příspěvky: 2139
Registrován: sob 15 lis, 2008 12:05 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Lubomír Dudek » úte 22 pro, 2015 11:34 am

Pokud by někdo z Kadane volal na vaši nabídku a nebudete si jisti, tak mi napište a já vám sdelim číslo toho vykuka z článku výše od workouse pro porovnání.
Luboš
Přeběhlík k N scale II epocha druhá válka DRG/DRB
Uživatelský avatar
Lubomír Dudek
 
Příspěvky: 290
Registrován: sob 29 pro, 2007 6:53 pm
Bydliště: Habartov,Žatec,Karlovy vary

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod socan66 » pát 01 led, 2016 9:40 pm

Ahoj lidičky jsem zde nový a hned tu čtu takové věci.A bohužel musím teda konstatovat že jsem také z Havířova a jsem začínající HO modelář.
Zatím teda nakupuju koleje nějaké vagónky lokomotivy a až toho budu mít dost začnu stavět panel.Splním si svůj klukovský sen.Každopádně me velice mrzí že i v modelařině už jsou podvodníci.
Také sem tam něco koupím na Aukru a tam je to sám povl.
Tak Vám přeji fajn rok 2016 ať Vám to jezdí a pozor na podvodníky.
Jak řikám jsem zde nový tak budu určitě rád za rady nápady případné pomoci.
Zdenek
socan66
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01 led, 2016 7:11 pm
Bydliště: Havířov

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 02 led, 2016 6:01 am

Ahoj Zdenku,na to je jednoduchá rada.Pokud chceš koupit nějakou "ojetinku" :D ,tak nakupuj zde http://www.bazarmodelovezeleznice.cz/ nebo na eBay. V tvém okolí jistě najdeš někoho,kdo ti helfne a Němci nejsou z povahy vykukové,tedy pokud tam nenatrefíš na nějakého zakukleného našince. :wink:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » sob 02 led, 2016 8:39 am

Ale tady ty ceny jsou trochu uchylárna nemyslíš?
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Brejla » sob 02 led, 2016 8:57 am

Nezdá se mi, že by to byla nějaká velká úchylárna. Horský pro modely jezdí do Německa a je zaručeno, že kvalita odpovídá fotografiím a popisu, což taky něco stojí. Na http://www.bazarmodelovezeleznice.cz nekupujete zajíce v pytli, na rozdíl od Aukra, Modelbazaru atd. Jako úchylárnu bych viděl jednání Tesaře, který se snaží modely od Horského přeprodávat s více než 30% přirážkou.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » sob 02 led, 2016 8:59 am

Mě ty ceny koukal jsme tedy je na TT přijdou vxysoké tyto staré modely se dají pořídit levněji , pokud je někdo chce...a neche si našetřit na nový kvaltní model
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Brejla » sob 02 led, 2016 9:14 am

Já jedu v H0 a tam se mně ty ceny nezdají nějak moc přestřelené v porovnání s tím, že vím, co kupuji a není žádné riziko podvodu. Milan Horský je velice solidní obchodník. Pro začínající modeláře a modely pro dětské ježdění bych řekl, že je to ideální nakupování. Začínající modelář si tu za rozumné peníze nakoupí něco do začátku a když si to modelaření trochu osahá, může nakupovat už kvalitní modely a tyto modely nechat dětem.
TT nesleduji, takže nemohu porovnávat.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 02 led, 2016 10:34 am

Kolega se ptal na H0 a tam jsou ceny OK.Pár věcí už jsem kupoval a v poho.
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod workous » sob 02 led, 2016 6:37 pm

JJ...Míro máš pravdu díky bohu to byl můj zatím jediný úlet.Model jsem dal do vitríny a zatím bude jen statický - panu sedmilháři jsme vylepšil vánoce - je třeba dělat dobré skutky :D :D
Roco Geoline/DCC DR5000 + RocRail/JMRI momentálně v pauze..
Uživatelský avatar
workous
 
Příspěvky: 2139
Registrován: sob 15 lis, 2008 12:05 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod miroslav lengyel » sob 02 led, 2016 6:40 pm

Ale Janek Ledecký zpívá,že se dobré skutky mají dělat nejen o Vánocích. :lol:
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Petr S. » sob 02 led, 2016 9:54 pm

socan66 píše:Ahoj lidičky jsem zde nový a hned tu čtu takové věci.A bohužel musím teda konstatovat že jsem také z Havířova a jsem začínající HO modelář.
Zatím teda nakupuju koleje nějaké vagónky lokomotivy a až toho budu mít dost začnu stavět panel.Splním si svůj klukovský sen.Každopádně me velice mrzí že i v modelařině už jsou podvodníci.
Také sem tam něco koupím na Aukru a tam je to sám povl.
Tak Vám přeji fajn rok 2016 ať Vám to jezdí a pozor na podvodníky.
Jak řikám jsem zde nový tak budu určitě rád za rady nápady případné pomoci.
Zdenek


Zdenku , neboj se e-bay ! Není to hned , třeba si počkáš , ale dočkáš se . Jen to chce trochu trpělivosti . Dá se koupit V60 Piko - jako T435.2 za 100E včetně poštovného ( bude posunovat v HDB Hrabová ) i čmelák pod 100 Eur .
Na české e-bay se přihlásíš , abys nemusel překládat němčinu nebo angličtinu a heslo ti platí po celém světě . Za 10 let nemám špatnou zkušenost .
Zdraví Petr S.
Petr S.
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 16 pro, 2008 8:42 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » ned 03 led, 2016 11:52 am

milostt píše:Mě ty ceny koukal jsme tedy je na TT přijdou vxysoké tyto staré modely se dají pořídit levněji ,........


Mám na to úplně stejný názor,ale je to nošení dříví do lesa. Kdyby to nikdo za tyhle ceny nekupoval,tak by určitě zlevnily.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod j p » pon 04 led, 2016 5:03 pm

Petr S. píše:
Zdenku , neboj se e-bay ! Není to hned , třeba si počkáš , ale dočkáš se . Jen to chce trochu trpělivosti . Dá se koupit V60 Piko - jako T435.2 za 100E včetně poštovného ( bude posunovat v HDB Hrabová ) i čmelák pod 100 Eur .
Na české e-bay se přihlásíš , abys nemusel překládat němčinu nebo angličtinu a heslo ti platí po celém světě . Za 10 let nemám špatnou zkušenost .
Zdraví Petr S.


I na ebay se obcas najde podvodnik.
Me se podarilo pred lety koupit starou kovovou parni masinu. Na fotce vypadala celkem hezky a ona i celkem hezka je. Jenze - neni ve velikosti TT tak, jak byla inzerovana, ale v HO. TT byla jen krabicka. Posilat to zpatky do USA by se prodrazilo a poplatky za procleni by mi nejspis stejne posta nevratila. A tak mam jednu starou americkou HO masinu. Podvodnik na tom vydelal, protoze v TT jsou stare kovove lokomotivy vzacnejsi nez v HO a proto drazsi.
Ale jinak je ebay bez problemu.



EDIT moderátor : další diskuze kolem E-bay (jak se registrovat a tak dál) přesunuto do sekce NEZAŘAZENO !
Velikost TT: 1. Pennsylvania Railroad 1940-1960 2. CSD 1946-1993
j p
 
Příspěvky: 442
Registrován: čtv 30 pro, 2010 1:54 pm
Bydliště: Dansko

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tatranka » pon 25 led, 2016 9:09 pm

Brejla píše:Nezdá se mi, že by to byla nějaká velká úchylárna. Horský pro modely jezdí do Německa a je zaručeno, že kvalita odpovídá fotografiím a popisu, což taky něco stojí. Na http://www.bazarmodelovezeleznice.cz nekupujete zajíce v pytli, na rozdíl od Aukra, Modelbazaru atd. Jako úchylárnu bych viděl jednání Tesaře, který se snaží modely od Horského přeprodávat s více než 30% přirážkou.


S pánom Horským som nikdy nemal problém, modely zodpovedajú fotografiám a popisu, ceny podľa mňa prijateľné, vždy bolo všetko O.K.. Po mojom prvom a poslednom incidente s Tesařem, ktorý asi fakt prepredáva jeho modely som navrhol p.Horskému dávať vodotlač cez stred fotografií, tak aby neboli po orezaní zneužiteľné špekulantmi ako je Tesař. A ako vidím, už to p. Horský začal realizovať, čo je dobrá správa! :D
Uživatelský avatar
Tatranka
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 21 pro, 2015 8:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník