POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod pixel123 » čtv 26 čer, 2014 2:17 pm

miloši, môj príspevok sem patrí pretože ty označuješ za podvodníka niekoho kto ním podla mna nieje. to že sa ti nepáčia moje lampy mi je u zadku

za druhé to že kvalita (myslené kvalita detailov - detailnosť) lámp bude odteraz na inej úrovni je logicky dané tým že ich budem robiť bez ohladu na to kolko času mi zaberú, neviem čo na tom nedokážeš pochopiť keď je to jednoduché ako facka, dôvody prečo výrobu ukončujem sú vymenované v tom príspevku hore, dole sú napísané následky. Ak nevieš pochopiť že kvalitou moje lampy boli vždy čo najvyššie s primeraním k cene, ak ti nedochádza prečo moje staničné lampy stáli 4€ bez stupačiek a stupačkové budem robiť len pre seba lebo za ne budem musieť pýtať minimálne 10€... tak už prosímťa nepíš. Tvoje debilné kecy si nechaj pre seba, už na teba reagovať nebudem, keďže o mojej práci nemáš ani zrnko šajnu.
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » čtv 26 čer, 2014 2:41 pm

Psal jsem ti ať to tu neplevelíš , ale bohužel takže :
1 . A jak ty víš jestli Skyba je nebo není podvodník?
Je to náš spor, já už se k tomu vracet nehodlam,
za 2. tak též jsem nikdy nenpsal že si mi tvoje lampy líbí nebo nelíbí ,můj příspěvek byl jen zamyšlení nad tvou obchodní strategii, projistotu jsi ihned po první kritice, nechal vlákno uzamknout.Takže blbé keci máš tu je ty , čti prosím pozorně.Lámpy jsme NIJAK NEKOMENTOVAL, pokud chceš někoho zbytečne napad, máš tu na mě mail , telefon tak prosim
Naposledy upravil milostt dne čtv 26 čer, 2014 2:46 pm, celkově upraveno 1
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod pixel123 » čtv 26 čer, 2014 2:45 pm

ja len dodám že to vlákno uzavrel sám moderátor :lol: ja by som ho nechal odomknuté , keby to bolo na mne

to zase svedčí o tvojej neskonalej domýšľavosti

nazdar
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » čtv 26 čer, 2014 2:47 pm

Prosím SZ , nebo tel
neplevel to tu
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod z0129 » pát 08 kvě, 2015 7:47 am

miroslav lengyel píše: ...
Jacku naprostý souhlas,nejsem žádný moralista,ale tohle je prostě na tečku.Dokud bude morálka sprosté slovo,tak se s tím asi nehne.Nicméně bychom měli my znalí na tyto prasárny hodně hlasitě upozorňovat,asi si založím poradnu pro nákup modelů. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Díky za info, na to musím opravdu reagovat, tohle už je fakt dobytčárna jak má vypadat... :twisted: . Ještě mě pobavilo jak si to trdlo načmáře pod vše "RARITA", (Jediné kde by to tak nějak souhlasilo je ta BR 03 ve dřevěné krabičce). Je to 12 lokomotiv za celkem 73 264kč :!: z toho modernější konstrukce 4x Tillig, BR 218, BR 106, BR 118-6os a již zmíněná BR 03, stará konstrukce BTTB 7x, převážně řada 455-BR 86 nebo BR 35-BR 23 tyto lok. si pamatuji že stály v DTM na Národní třídě (Praha) někdy kolem roku 1988 (BR 86-160kčs a BR 35-90kčs) a byly celkem běžně k dostání čily žádná rarita a 1x dokonce Zeuke ze 60tých let, ta mě dostala nejvíce, cena 10 450kč :?: dobrá má to jen 3 osy je to i nějaká historie pro sběratele ale ta cena je na PĚST mezi oči :evil: . Tak to máme s bratrem plný regál rarit. :D :lol:. Modelařině v TT se s bratrem věnujeme cca od roku 1980, je mi jasné že staré ceny se již nemohou vrátit, ale ony i ty platy byly dříve také někde jinde. Těžko se to dá dnes porovnávat, vývoj a úroveň modelů se také dostaly někam co by nás jako mladé modeláře v letech 1980 a dále nenapadlo ani ve snu. Ale toto je fakt už hodně přes čáru, doufám že se nenajde někdo věci neznalý a při penězích a koupí to. Já přes internet nakupuji minimálně, mám své obchodníky Petra Š. a DStr a naprostá spokojenost, u ostatních si pouze vybírám co za to opravdu stojí. Zdravím všechny slušné modeláře. Pz.

Jen mě napadlo, co by chtěl ten magor třeba za tohle??? :arrow: Bílá Lady - Nová BR 243, Stará BR 212. Cenu si již nepamatuji, ale ani jedna nestála více než 4000kč.
Přílohy
Bílá lady - nová,stará.JPG
Naposledy upravil z0129 dne stř 17 led, 2018 8:56 pm, celkově upraveno 1
Zola, (TT 1:120, Ep. II, III, IV, DR, ČSD).
Uživatelský avatar
z0129
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28 bře, 2014 1:19 pm
Bydliště: Praha

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jarda H. » stř 16 pro, 2015 9:35 am

Ne všichni aspoň občas zabrouzdají na modelbazar, tak ať je nějaká malá osvěta, jak se mění triky podvodníků - aby jste neplatili místo za modely třeba dobití mobilu, jak tam upozorňuje v sekci TT jeden napálenej ?!
Podstatná část inzerátu zde :

" ... Jednalo se o inzerát.
Prodám dvě mašinky na TT,které se časem omylem zamíchaly mezi moje vlaky.Jsou zachovalé ale nemám kolej TT na vyzkoušení budou OK jen promazat a rozjezdit.
Bobina E 499 cena 600
Hektor ČM 32 cena 500
Dohoda možná.Cena je symbolická mně jsou na nic dostal jsem je a pouze uložil.Možno jednotlivě
Cena: 1 100 Kč
Kozák petr
e-mail: praceinfojc @seznam.cz
region: Olomoucký kraj
vloženo: 24.11.2015 20:03, inzerát č. 672727

Po poslání peněz komunikace nula a jak jsem zjistil poslal jsem mu peníze na dobíjení Blesk mobilu, Takže pozor pokud budete posílat peníze účet 3198888319/0800 A variabilní symbol 728689253 tj. asi číslo telefonu, které se bude měnit, ať nedopadnete jako já......
"


Snad tady na foru nenajdeme později podobně napáleného !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod BohousP » stř 16 pro, 2015 9:41 am

Jarda H. píše:Ne všichni aspoň občas zabrouzdají na modelbazar, tak ať je nějaká malá osvěta, jak se mění triky podvodníků - aby jste neplatili místo za modely třeba dobití mobilu, jak tam upozorňuje v sekci TT jeden napálenej ?!
Podstatná část inzerátu zde :

" ... Jednalo se o inzerát.
Prodám dvě mašinky na TT,které se časem omylem zamíchaly mezi moje vlaky.Jsou zachovalé ale nemám kolej TT na vyzkoušení budou OK jen promazat a rozjezdit.
Bobina E 499 cena 600
Hektor ČM 32 cena 500
Dohoda možná.Cena je symbolická mně jsou na nic dostal jsem je a pouze uložil.Možno jednotlivě
Cena: 1 100 Kč
Kozák petr
e-mail: praceinfojc @seznam.cz
region: Olomoucký kraj
vloženo: 24.11.2015 20:03, inzerát č. 672727

Po poslání peněz komunikace nula a jak jsem zjistil poslal jsem mu peníze na dobíjení Blesk mobilu, Takže pozor pokud budete posílat peníze účet 3198888319/0800 A variabilní symbol 728689253 tj. asi číslo telefonu, které se bude měnit, ať nedopadnete jako já......
"


Snad tady na foru nenajdeme později podobně napáleného !


Šikovnej podvodníček:
https://www.google.cz/search?q=3198888319/0800&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=ZzFxVoPaLcKfU8vXrcgI
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tomáš » stř 16 pro, 2015 10:03 am

No je to smutné,že se toto pořád děje. Já už na modelbazar zanevřel. Pokud to tam Jardo občas sleduješ,stává se z toho pěkná žumpa.
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jarda H. » stř 16 pro, 2015 10:12 am

Nakouknu na inzerci už jen občas, protože když tam vidím (v sekci TT) "známe" překupníky a tu špínu kolem, je mi blivno !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » stř 16 pro, 2015 10:49 am

no občas tam najdeš něco nového limitku nebo ták jinak těch BTTB modelu se válí všude dost a lepší jít koupit na http://www.bazarvlacky.cz/ a víš co dojde ..
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod dnovy » stř 16 pro, 2015 11:01 am

BohousP píše:
Jarda H. píše:Ne všichni aspoň občas zabrouzdají na modelbazar, tak ať je nějaká malá osvěta, jak se mění triky podvodníků - aby jste neplatili místo za modely třeba dobití mobilu, jak tam upozorňuje v sekci TT jeden napálenej ?!
Podstatná část inzerátu zde :

" ... Jednalo se o inzerát.
Prodám dvě mašinky na TT,které se časem omylem zamíchaly mezi moje vlaky.Jsou zachovalé ale nemám kolej TT na vyzkoušení budou OK jen promazat a rozjezdit.
Bobina E 499 cena 600
Hektor ČM 32 cena 500
Dohoda možná.Cena je symbolická mně jsou na nic dostal jsem je a pouze uložil.Možno jednotlivě
Cena: 1 100 Kč
Kozák petr
e-mail: praceinfojc @seznam.cz
region: Olomoucký kraj
vloženo: 24.11.2015 20:03, inzerát č. 672727

Po poslání peněz komunikace nula a jak jsem zjistil poslal jsem mu peníze na dobíjení Blesk mobilu, Takže pozor pokud budete posílat peníze účet 3198888319/0800 A variabilní symbol 728689253 tj. asi číslo telefonu, které se bude měnit, ať nedopadnete jako já......
"


Snad tady na foru nenajdeme později podobně napáleného !


Šikovnej podvodníček:
https://www.google.cz/search?q=3198888319/0800&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=ZzFxVoPaLcKfU8vXrcgI


Nejhroší je že pokud to dáte na PČR tak tam strávíte tak 2 hod než to sepíšou a oak to stejně odloží jako přestupek..Přičemž by stačilo tak málo, třeba jen přes IMEI telefou zjistit jaké v něm už byly karty a třeba z nich některá byla registrována...Pak si třeba vyžádat výpis na která čísla z toho mobilu bylo voláno, některé musí být registrováno a on už by ten dotyčný veděl kdo mu volá...Ale to bys se to tady muselo chtít řešit...Ale byla by prdel to na PCŘ podat, až by to odložili tak dát strížnost proti odložení (to může být už písemně) a toto navrhovat jako kroky... Protože dokud si na tyto šmejdy nebudeme stěžovat tak jim to bude procházet. Mě se borec vysmál jednou že je v inslovenci a že ho věci co jsme mu pujčil nezajímají. Tak to šlo na PČR jako podezření pro zpronevěru. Ti to odložili 4x, ale já se nedal. Dopadlo to tak, že borec dostal ve zkráceném řízení podmínku a musel vše zapaltit aby nešel bručet...A najednou peníze měl. Šlo sice o víc než v tomto případě ale horentní suma to taky nebyla. Šlo o to, mu to nedarovat...Ale přístup PČR byl horší než toho borečka, naštestí to dostal na stůl normální státní zástupce který mé připomínky akceptoval a přímo práci PČR zkritizoval.
dnovy
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 29 lis, 2009 12:13 pm
Bydliště: Prostějov

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Brejla » stř 16 pro, 2015 1:06 pm

Tkadlec Jaroslav píše:no občas tam najdeš něco nového limitku nebo ták jinak těch BTTB modelu se válí všude dost a lepší jít koupit na http://www.bazarvlacky.cz/ a víš co dojde ..


Obdobně pro H0 http://www.bazarmodelovezeleznice.cz Dříve to byl s TT jeden společný obchod (možná je pořád jeden jen se dvěma shopy). Nákupy naprosto bez problému.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » stř 16 pro, 2015 1:10 pm

jo rozdělil to jasný je to jeden a tem samý člověk a poctivý .
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Brejla » stř 16 pro, 2015 2:17 pm

Tkadlec Jaroslav píše:jo rozdělil to jasný je to jeden a tem samý člověk a poctivý .

Majitele znám osobně a je to opravdový železniční nadšenec. A když něco přehlédne (ostatně i na stránkách píše, že není žádný ostrovid :mrgreen: ), není absolutně žádný problém se dohodnout a problém vyřešit.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Polabský » stř 16 pro, 2015 2:27 pm

Brejla píše:
Tkadlec Jaroslav píše:jo rozdělil to jasný je to jeden a tem samý člověk a poctivý .

Majitele znám osobně a je to opravdový železniční nadšenec. A když něco přehlédne (ostatně i na stránkách píše, že není žádný ostrovid :mrgreen: ), není absolutně žádný problém se dohodnout a problém vyřešit.



Bych si taky přisadil !!
S tímto prodejcem je celkem rozumná dohoda.

Hezký den !!
Polabský
 
Příspěvky: 854
Registrován: ned 26 úno, 2012 7:45 pm

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků