Trenčiansky kraj

Komunikujte s modeláři ve vašem městě či obci....

Moderátor: Michal Dalecký

Trenčiansky kraj

Příspěvekod BLEKK » úte 11 zář, 2007 7:48 am

Zdravím páni modelári, ja som z Púchova a TT-čko je moja veľkosť od malička. Epocha IV - to kvoli tomu lebo som vyrastal pri Púchovskom depe a stanici, na ktorej bolo možno vidieť v 80-tych rokoch rôzne loko: T478.4, EM488.0, bobiny všeho druhu :D ..... a nie ako teraz len peršingy zelený, modrý, červený(Blonski) :(
BLEKK
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 04 dub, 2007 12:03 pm

Partizanske

Příspěvekod sco_27 » úte 11 zář, 2007 3:27 pm

Cau BLEKK:
Ja som Partizanskeho,konkretne z Pazite, preferujem H0 IV. epocha CSD.
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod paku9999 » stř 03 říj, 2007 4:04 pm

Cauko :D
Dubnica nad Vahom.
Zatial stadium planovania, ci to bude H0 alebo TT este uvidim ale urcite to bude Epocha II 8)
Uživatelský avatar
paku9999
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 21 črc, 2007 5:08 pm
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Peo » úte 08 dub, 2008 6:53 pm

Zdravim :D
Bydlisko Trenčín konkretne Zablatie, modelova velkost H0, epocha IV/V zatial sa len planuje a postupne pripravuje :lol:
Peo
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 08 dub, 2008 6:44 pm
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod romino » úte 17 čer, 2008 7:15 pm

čaute, tiež sa hlásim k modelárom z okolia Trenčína, konkrétne z Nového Mesta nad Váhom a 28.6. idem pozrieť na stretnutie modulov TT do Kokavy (na celý deň). Pokiaľ má niekto záujem, mám voľné miesto v aute.
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod josooo » sob 23 led, 2010 4:37 pm

čaute,,,som z PB momentalne byvam v Ladcoch. Preferujem TT. Zatial len planujem,skušam,vytvaram.
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod josooo » úte 07 pro, 2010 10:20 pm

Zdravim

Mam taky navrh, je to len napad. Tyka sa to Trenčianskeho kraja, ale aj ostatny sa možu zapojit.

Čo keby sme si spravili take male stretnutie niekde, taka mala debata, vymena informacii, skusenosti.

Dohodnut sa na mieste, podebatovat, a mozno aj pifko bude :lol:

Čakám na reakcie.
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod TheJaro » čtv 09 pro, 2010 11:49 am

Čaute

Ja som z Trenčína,presnejšie z Juhu a preferujem TT.
Mám postavený modul koncovej stanice,zatiaľ nič moc ale niekde treba začať :lol:
TT-čkár ako repa :),IV-VI ZSR/ZSSKCARGO,začiatky z DCC,Z21 Čierna+MM+RocRail+mobil
Pomaly sa učím..
Uživatelský avatar
TheJaro
 
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 14 říj, 2010 8:43 pm
Bydliště: Slovensko - Trenčín

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod josooo » ned 12 pro, 2010 12:36 am

TheJaro píše:Čaute

Ja som z Trenčína,presnejšie z Juhu a preferujem TT.
Mám postavený modul koncovej stanice,zatiaľ nič moc ale niekde treba začať :lol:


ahoj

Ak je stanica funkcna, posuvná niet sa za čo hanbiť. Ja ešte len plánujem. A tiež rozmýšlam nad modulmy. Alebo segmentami. Možeme dať stretnutie a podebatovať

jozef
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod romino » ned 12 pro, 2010 9:57 am

Momentálne síce dočasne trošku ďalej od Trenčína, ale občas tam ešte bývam. Možno niekedy medzi sviatkami by sa našiel voľný deň na debatu. Venujem sa modulovke TT. Roman
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod TPT » úte 04 led, 2011 3:12 pm

Je tu nejaky modelar z Trenčína ? som začínajúci modelár. je v Trenčíne nejake modelarstvo este ? lebo to čo bolo v meste to viem ze zrusili a teraz nemam kam ist nakupiť veci :)
TPT
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 02 led, 2011 2:52 pm

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod josooo » úte 04 led, 2011 4:02 pm

TPT píše:Je tu nejaky modelar z Trenčína ? som začínajúci modelár. je v Trenčíne nejake modelarstvo este ? lebo to čo bolo v meste to viem ze zrusili a teraz nemam kam ist nakupiť veci :)


Ahoj

modelárstvo v Trenčíne už neni pekne dlho. Skus trebars na nete. Je tu dosť vela predajni. Inak ja bývam momentalne v Ladcoch a do Trenčína chodim často.
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod TPT » úte 04 led, 2011 9:29 pm

No šak ja vim že to je už zrušene davno ja len reku či neni nejake ine :) čo si myslel tym že si v TN dosť často ? :D nemaš nejakej eshop z kade objednavaš veci na kolajisko ? lebo chcem začať pracovať na diorame a budem potrebovať nejake veci. Nevieš či kupim v Baumaxe sololit ?
TPT
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 02 led, 2011 2:52 pm

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod TPT » úte 04 led, 2011 10:44 pm

Práve som pozeral video kolajiska v považskej ...peknéé:) tu je link keby niečo : http://www.youtube.com/watch?v=1OY0Yatw ... re=related
TPT
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 02 led, 2011 2:52 pm

Re: Trenčiansky kraj

Příspěvekod josooo » stř 05 led, 2011 11:57 am

TPT píše:No šak ja vim že to je už zrušene davno ja len reku či neni nejake ine :) čo si myslel tym že si v TN dosť často ? :D nemaš nejakej eshop z kade objednavaš veci na kolajisko ? lebo chcem začať pracovať na diorame a budem potrebovať nejake veci. Nevieš či kupim v Baumaxe sololit ?


ja objednavam veskere foliaze, profili a vela ineho s artol.sk , maju hodne velky vyber. Poradim ti ale stiahni si stej stranky cennik lebo nie vsetky produkty su zobrazene na tom webe. Dalej mas na slovensku kopec inych stranok,,, modelovazeleznica.sk,,, jrline.sk,,,vlaciky.eu,,,sleduj napr. bazar na stranke vlaky.net

inak tiez som zacinajuci modelar, tiez staviam svoju prvu dioramu, mozes kuknut tu na fora v sekcii mam rozestaveno a vlakno je ,,diorama TT prvotina,,

Ty chces ten sololit na zaklad tej dioramy? Ak hej skus dat radsej styrodur, da sa pekne tvarovat, a nedrobi sa jak polystyren. Ale je to na tebe.

Do Trenčína chodim akurat tak s frajdou na nakupy, ked chceme rozflakat nejake prniaze, ale modelarstvo tam uz asi ine neni, myslim si.
TT, ČSD, III/IV epocha, Zbierka sa rozrastá ale koľajisko stále nenarastá:-(
josooo
 
Příspěvky: 262
Registrován: stř 17 pro, 2008 10:41 am
Bydliště: Slovensko Ladce

Další

Zpět na Region Slovensko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků