Podvozky Goerlitz od HekTTora

Fórum pro stavitele z mosazi (i dalších kovů) a leptů. Technologie obrábění kovů v modelářství, CNC apod....

Moderátoři: Michal Dalecký, Hekttor

Podvozky Goerlitz od HekTTora

Příspěvekod TTmili » čtv 25 čer, 2015 3:53 pm

Delší dobu jsem měl doma podvozky Goerlitz V od HekTTora, furt jsem si je šetřil, že možná budou jednou třeba (původně jsem je zamýšlel pod odlitkové Bh, které po příchodu vozů od Tilliga skončilo svou životní pouť v bedně s přebytky). Ta doba dnes nastala, podvozky jsem začal skládat, jenže ouha, ona to je asi nějaká první série (nebo možná je to i na těch dnešních, nevím), a chybí některé díly (konkrétně ložiskové domky s primárním vypružením komplet pro jeden podvozek). Docela by mě zajímalo jestli se s tím někdo už setkal a jak tenhle problém vyřešil? Případně pokud má někdo tyle podvozky koupené někdy v poslední době, mrkněte se jak na tom jste, zda nemáte stejný problém jako já.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Podvozky Goerlitz od HekTTora

Příspěvekod T 478 3022 » sob 27 čer, 2015 11:08 am

Ahoj
Měl jsem úplně stejný problém jako ty. Už to bude tak nějak 3-4 roky,pokoušel jsem se tenkrát o nějakou přestavbu starého Y na nářadový vůz nehodového vlaku.Tenkrát jsem to vyřešil tak,že jsem ty chybějící díly použil z podvozků co jsem měl navíc do zásoby.Jestli je to na současných stavebnicích v pořádku netuším od té doby jsem je nekupoval.
T 478 3022
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob 10 lis, 2012 5:07 pm

Re: Podvozky Goerlitz od HekTTora

Příspěvekod Hekttor » sob 27 čer, 2015 2:53 pm

Pánové, na vině jsou pouze moje chybné počty. Update matrice jsem vzhledem k mizivému zájmu už nedělal, ale nechal jsem příležitostně vyleptat dílky odpružení. Napište mi do SZ své adresy, pošlu.
Hekttor
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30 dub, 2007 4:37 pm
Bydliště: Havířov


Zpět na Železniční modely vytvářené přesnými technologiemi (hekttor.biz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků