Smazané příspěvky

Vše co se vám k provozu fóra líbí nebo nelíbí. Připomínky adminovi.

Moderátor: Michal Dalecký

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod BohousP » úte 10 čer, 2014 6:30 am

Vladimír_B píše:
pekl024 píše:PS: nic jsem neřekl, nic si nemyslím :lol:
1. Nemysli.
2. Když myslíš, tak nemluv.
3. Když myslíš a mluvíš, tak nepiš.
4. Když myslíš, mluvíš a píšeš, tak se nepodepisuj.
5. A když to vše podepíšeš, tak se nediv.


OT - nesouvisí s předešlým, jen mi to něco připomělo:

V době na počátku 70.let (pro ty mladší, bylo to období "normalizace" a "prověrek" po okupaci ČSSR) toto "patero" kolovalo mezi lidmi opisované na stroji (kopírky byly jen cyklostylové). Jen ten poslední bod tehdy zněl:
"Když jsi podepsal, odvolej ...."
Skutečně malý pokrok za 45 let ... :(
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mlha » stř 18 úno, 2015 5:43 pm

Jenom připomínka,dnes už jsem měl něco málo přes 1500 příspěvků,teď jsem psal opět další do df a hleďme,mám naráz 1499,co se děje?Pokud už někdo něco mázne,mohl by informovat?Možná mé příspěvky nejsou vhodné k tématu,ale za upozornění by to stálo.Děkuji
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Franta Krása » sob 28 úno, 2015 9:47 am

Totéž se přihodilo i mě, v Nku. Alespoň by nebylo od věci napsat to, že proběhne smazání, nebo přesun příspěvku . Obzvlášť, pokud se nejedná o nějaké "závadové" příspěvky.
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » sob 28 úno, 2015 11:27 am

mlha píše:Jenom připomínka,dnes už jsem měl něco málo přes 1500 příspěvků,teď jsem psal opět další do df a hleďme,mám naráz 1499,co se děje?Pokud už někdo něco mázne,mohl by informovat?Možná mé příspěvky nejsou vhodné k tématu,ale za upozornění by to stálo.Děkuji

Moderátoři a admini čas od času promazávají témata,od nic neříkajících příspěvků (plky).Tím se mohlo stát,že číslo počtu příspěvku ti kleslo.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » sob 28 úno, 2015 11:30 am

Franta Krása píše:Totéž se přihodilo i mě, v Nku. Alespoň by nebylo od věci napsat to, že proběhne smazání, nebo přesun příspěvku . Obzvlášť, pokud se nejedná o nějaké "závadové" příspěvky.

Pravidla jsou jasná a daná.Vím o co se jednalo a vím na které téma narážíš.Celá věc se konzultovala s adminy,výsledek znáš.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mizl » sob 28 úno, 2015 1:35 pm

Pánové ... Opravdu Vám jde o stupidní číslo pod Vašim nikem, aby jste viděli kolik jste zde naplkali ??? Měli by jste se nad sebou zamyslet ...

Kdyby jste raději tvořili, místo aby jste řešili blbiny.

Bez pardonu ...

Michal

Ps 1: Pro adminy ... Pokud to pomůže tomuto fóru, pak se nebráním smazání mých příspěvků.
Ps 2: Doufám, že se opět strhne diskuze na téma smazaných příspěvků a slušného jednání :roll:
TT, III. - IV., DCC -> LENZ, Mikrolayout, Rajče, Staré kolejiště
Uživatelský avatar
mizl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: ned 19 čer, 2011 7:17 pm
Bydliště: Chomutice

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mlha » sob 28 úno, 2015 1:38 pm

mizl píše:Pánové ... Opravdu Vám jde o stupidní číslo pod Vašim nikem, kolik jste zde naplkali ??? Měli by jste se nad sebou zamyslet ...

Kdyby jste raději tvořili, místo aby jste řešili blbiny.

Bez pardonu ...

Michal

Ps 1: Pro adminy ... Pokud to pomůže tomuto fóru, pak se nebráním smazání mých příspěvků.
Ps 2: Doufám, že se opět strhne diskuze na téma smazaných příspěvků a slušného jednání :roll:

Pokud by byl příspěvek závadový nic proti,nejde o číslo pod nickem,jenom jsem chtěl vědět co se děje.MuF tak rád občas něco mázne,vysvětlení se mě dostalo od admina v sz,mizl,pokud Ti to nevadí,tak se o toto nezajímej.Děkuji
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Franta Krása » sob 28 úno, 2015 2:30 pm

milan ferdián píše:Pravidla jsou jasná a daná.Vím o co se jednalo a vím na které téma narážíš.Celá věc se konzultovala s adminy,výsledek znáš.

Výsledek jsem pouze viděl, že bylo vše smazáno. No mě je to v podstatě jedno, jen je mi líto času s psaním svých příspěvků, které mohly třeba někomu pomoci.
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » sob 28 úno, 2015 2:57 pm

Franta Krása píše:
milan ferdián píše:Pravidla jsou jasná a daná.Vím o co se jednalo a vím na které téma narážíš.Celá věc se konzultovala s adminy,výsledek znáš.

Výsledek jsem pouze viděl, že bylo vše smazáno. No mě je to v podstatě jedno, jen je mi líto času s psaním svých příspěvků, které mohly třeba někomu pomoci.
Františku,v tom tématu nebylo nic přínosné.Jednalo se o zbytečné flamewar.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Franta Krása » sob 28 úno, 2015 3:05 pm

Hm, tak to jsem zvědav, zda někdy někdo zeštíhlí celkově toto DF smazáním všeho nepotřebného a zbytečného...
Nkové moduly, FREMO, DCC, III-IV, http://1-160.webnode.cz
Uživatelský avatar
Franta Krása
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 24 bře, 2013 8:21 am
Bydliště: Praha

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Jarda H. » sob 28 úno, 2015 6:34 pm

Franta Krása píše: ... jen je mi líto času s psaním svých příspěvků, které mohly třeba někomu pomoci.


Řada (těch ochotných) lidí ti doplní, že odpovídají na stejné nebo podobné dotazy podruhé, potřetí, ... a proč ?! Protože mnoho tazatelů nehledá a a dotazy se opakují. Takže tvá lítost asi není na místě.
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod radekkrupka » ned 01 bře, 2015 6:25 am

Jarda H. píše:
Franta Krása píše: ... jen je mi líto času s psaním svých příspěvků, které mohly třeba někomu pomoci.


Řada (těch ochotných) lidí ti doplní, že odpovídají na stejné nebo podobné dotazy podruhé, potřetí, ... a proč ?! Protože mnoho tazatelů nehledá a a dotazy se opakují. Takže tvá lítost asi není na místě.

Kluci, příspěvky mažeme opravdu vyjímečně. A to pouze tehdy, pokud
- porušují pravidla fóra (a tím de factto i pravidla slušného chování)
- jde o planou diskuzi zcela mimo téma, která už probíhá poněkolikáté

Rozhodně nepovažuju za nutné upozorňovat každého komu mažu příspěvek. Berte to tak, že moderátoři a admini nedisponují volným časem, aby si dopisovali kvǔli každé "blbosti" s ostatními. Spíše se zamysete, když už něco píšete, jestli to má opravdu tu sdělovací hodnotu, aby to ostatním stálo za čtení. Často tady čtu příspěvky, které patří spíš do SZ nebo na pokec u piva.

Pokud někdo sleduje svoje množství příspěvkǔ, jak mu to pěkně přibývá, pak nevím, co bych k tomu řekl ;)

PS Příspěvky, které mohly komukoliv pomoci, nikdy nemažeme...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod milan ferdián » ned 01 bře, 2015 9:45 am

Já bych jen doplnil,dávejte si pozor i kam vkládate své příspěvky.Velkým nešvarem a hitem je zneužívané téma "Začátečnické dotazy",na co by se dotazovatel snažil zjistit kde má vložit svůj dotaz.Prostě dotaz/informaci vloží co má hned po ruce.

P.S.Františku,například ty jsi svůj zajímavý příspěvek vložil do novinek n 2014.Tobě jestli mohu doporučit tři varianty.Nadále běžně vkládat své příspěvky dle tebou zajímavým námětem které tě oslovilo,založ si své vlákno a to buď přímo v komunitě "N",kde budeš mít všehochuť nebo v tématu Moduly vyprofilovaný námět "Vršiny N/1:160" (ZV138 atd.) a klidně prezentuj vše zajímavého co se děje okolo stavby modulu.

P.S.I.Kapitola sama pro sebe je téma "DCC v praxi".To převzalo pomyslné žezlo neschopnost plynulé a užitečné diskuse.

P.S.II.Co se týče vašeho kočkování mezi sebou,to beru s nadhledem a když to nepřekročí únosnou míru,tak nemažu :wink: ,jedině na žádost majitele vlákna,což se i stává.
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod mlha » ned 01 bře, 2015 1:01 pm

radekkrupka píše:
Jarda H. píše:
Franta Krása píše: ... jen je mi líto času s psaním svých příspěvků, které mohly třeba někomu pomoci.


Řada (těch ochotných) lidí ti doplní, že odpovídají na stejné nebo podobné dotazy podruhé, potřetí, ... a proč ?! Protože mnoho tazatelů nehledá a a dotazy se opakují. Takže tvá lítost asi není na místě.

Kluci, příspěvky mažeme opravdu vyjímečně. A to pouze tehdy, pokud
- porušují pravidla fóra (a tím de factto i pravidla slušného chování)
- jde o planou diskuzi zcela mimo téma, která už probíhá poněkolikáté

Rozhodně nepovažuju za nutné upozorňovat každého komu mažu příspěvek. Berte to tak, že moderátoři a admini nedisponují volným časem, aby si dopisovali kvǔli každé "blbosti" s ostatními. Spíše se zamysete, když už něco píšete, jestli to má opravdu tu sdělovací hodnotu, aby to ostatním stálo za čtení. Často tady čtu příspěvky, které patří spíš do SZ nebo na pokec u piva.

Pokud někdo sleduje svoje množství příspěvkǔ, jak mu to pěkně přibývá, pak nevím, co bych k tomu řekl ;)


PS Příspěvky, které mohly komukoliv pomoci, nikdy nemažeme...

Prostě to bylo takové kulaté číslo,poptal jsem se a bylo mi odpovězeno,dál jsem to neřešil
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Smazané příspěvky

Příspěvekod Dan Buchtela » pon 02 bře, 2015 7:51 am

milan ferdián píše:P.S.Františku,například ty jsi svůj zajímavý příspěvek vložil do novinek n 2014.Tobě jestli mohu doporučit tři varianty.Nadále běžně vkládat své příspěvky dle tebou zajímavým námětem které tě oslovilo,založ si své vlákno a to buď přímo v komunitě "N",kde budeš mít všehochuť nebo v tématu Moduly vyprofilovaný námět "Vršiny N/1:160" (ZV138 atd.) a klidně prezentuj vše zajímavého co se děje okolo stavby modulu.
Takže důvodem smazání Františkových příspěvků bylo, že nebyly ve správném vlákně?
Nebylo jednoudšší a čistší případnou diskuzi, která podle názoru jednoho z adminů odbočila od původního tématu, místo mazání prostě rozdělit do nového vlákna? Pokud i vzpomínám, nic závadného porušujícího pravidla tohoto fóra tam nebylo. Jinak jsem rád, že se začíná dbát na obsahovou čistotu vláken a těším se, až se to tedy rozšíří na celé fórum. :wink:
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

PředchozíDalší

Zpět na Připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků