Jičín.

Pozvánky, odkazy, upozornění.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Jičín.

Příspěvekod MirekTT » stř 19 lis, 2014 9:17 am

No jo, ale jsme i tací, co fotky skouknout chceme, ale zároveň nechceme facebook, jinak život nepůjde dál :lol: :lol: :lol:
Nicméně nutit někoho, aby kvůli tomu nahrával fotky jinam je samozřejmě hloupost.

Chtěl bych jen vzkázat fejsbůkářům, že se okrádají o pochvalné pobroukávání od nefejsbůkářů. A o pochvalné pobroukávání, pokud možno v co největší míře, tady přeci jde, ne? No jinak by se sem, ani jinam přece nic nevkládalo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Jičín.

Příspěvekod milostt » stř 19 lis, 2014 9:24 am

ja zde nechci delat reklamu fc , ale je tma vetsina vyrobcu i prodejcu , i dost kamaradu modelaru.obcas tam resime veci ohledne stavby a jde to vpodstate on-line, vlozim fotku bez zbytecneho zmensovani a zdrzovani a kolega mi k tomu hned zareaguje, kazdemu vyhovuje neco jineho .a tokolik soukromi s kuchyne nebo loznce pustime na fc je jen na nas co chcem nebo nechcem ukazat
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Jičín.

Příspěvekod MirekTT » stř 19 lis, 2014 9:36 am

Ale jo, v pohodě. Já jen, že je zde malá skupina lidí, co prostě facebook nemaj a je jim líto, že některé fotky jim uniknou, aniž by musely. Je to škoda. :wink:

PS: Já osobně fb vnímám jako prostor určený k sociální komunikaci. Nic z toho nepotřebuji ventilovat veřejně a proto ho nemám. To, že spousta lidí a spousta firem tohle nepochopila a zvolila fb jako paralelní komunikační prostor vedle diskuzních fór a návštěvních knih apod, je spíše globální systémová chyba.

Ale jsme v Jičíně, ne na facebooku, tož neodbočujme.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Jičín.

Příspěvekod mig213 » čtv 20 lis, 2014 11:34 am

Nazdárek. Přidal bych sem fotky ale je to náročné. Mám jich 30. A taky jsem rád že už se tady nežerete! Čus mig213
mig213
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát 12 zář, 2014 9:47 am
Bydliště: jičínsko

Re: Jičín.

Příspěvekod Myšpulín » čtv 20 lis, 2014 4:39 pm

mig213 píše:Nazdárek. Přidal bych sem fotky ale je to náročné. Mám jich 30. A taky jsem rád že už se tady nežerete! Čus mig213

Sem žádný fotky nedávej. Nacpi je někam na volně přístupné úložiště a sem dej jen odkaz. Kdo bude chtít, tak se podívá.
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Re: Jičín.

Příspěvekod mig213 » pát 21 lis, 2014 7:39 am

Ahojky a díky za radu.Mig213.
mig213
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát 12 zář, 2014 9:47 am
Bydliště: jičínsko

Re: Jičín.

Příspěvekod vlackyn » sob 09 lis, 2019 5:44 pm

vlackyn
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 11 led, 2018 12:23 pm

Předchozí

Zpět na Modelářské výstavy a akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků