POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » stř 12 úno, 2014 12:28 pm

kurnik běžte modelařit si to oprav za pár korun a hodina práce

jo taky se mě stalo koupil od borce model vagonku měl to dobře nafocené ,že jsem nepoznal odlitek a vypláznul 200kč a co no hodil do koše bylo to zkroucené a nic napsal jsem mu dík vagon je v koši a nepodělal jsem se z toho ...
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod FloP » stř 12 úno, 2014 12:30 pm

Ano, tyto dvě zprávy, kdy jsem poptával další níže uvedené modely (22.1.). Balíček s poškozenými modely mi byl dodán až 23.1. - tyto zprávy tedy nejsou v e-mailovém kontinuu v předchozím vláknem, proto nebyly zkopírovány - je zde nabídka kompenzace "poštovným", jak už jsem uvedl výše ...



---------- Původní zpráva ----------
Od: 679.1307@seznam.cz
Datum: 23. 1. 2014
Předmět: Re:

Zdravím ještě jednou.

Velmi rád Vám modely zašlu, jen jsem na rozpacích zda na nich nenajdete nějaký problém, který mně jako amatérovi nevadí. Nicméně tady by se to stát nemělo - toto je od kolegy, který zatím nejezdí a tedy je "skříňový" sběratel. Dovolím si navrhnout, že bych Vám poslal tuto dodávku bez poštovného, tedy pošta zdarma jako odškodnění za to, že Bramos, o kterém jsem si myslel, že je Bramos, není Bramos. A vy mne pak, prosím, nebudete nazývat klamajícím... Souhlasíte?

Odpusťte, prosím, já opravdu nejsem profesionál a nepočítám nýty na kotlích - já to mám jen na večerní chvíle s mými vnuky. omlouvám se ještě jednou a nabízím tu výše zmíněnou kompenzaci.

Děkuji za zprávu.

M


---------- Původní zpráva ----------
Od: flodrpatrik@seznam.cz
Datum: 22. 1. 2014
Předmět: Re:




Dobrý večer, rád bych zarezervoval nabízené modely 1. RENFE Hbis ... 180
Nový, nikdy nejetý model vozu Carpa v orig. krabičce

2. RENFE Ks ... 140
Nový, nikdy nejetý model ploš.vozu v orig. krabičce, nenalepené klanice přiloženy, inzerát č. 541915



a



4. Přestavník výměn ... 150 inzerát č. 543699



Podpovrchové provedení, koncové spínače. Rozměry cca 60x27x45 mm, nový, nepoužitý - zbytek po dostavbě kolejiště, orig. krabička, návod.



Děkuji, s pozdravem Flodr P.
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » stř 12 úno, 2014 1:05 pm

Tkadlec Jaroslav píše:kurnik běžte modelařit si to oprav za pár korun a hodina práce

jo taky se mě stalo koupil od borce model vagonku měl to dobře nafocené ,že jsem nepoznal odlitek a vypláznul 200kč a co no hodil do koše bylo to zkroucené a nic napsal jsem mu dík vagon je v koši a nepodělal jsem se z toho ...

Nechápu proč by měl něco opravovat za pár korun.Pokud to koupil v dobré víře jako prvotřídní model, tka pak by si prodejce zasluhoval přes hubu.Nebo ty si doma peníze tiskneš? že neřešíš za co je utratíš? My ostatní ne ,musíme docela tvrdě vydělávat aby na konička bylo.Jestli ten model byl poškozený tak to právě prodejce měl úvest a prodavat ho jako poškozený na opravu a ne jako prvotřídní za plnou palbu.
Trošku si to uvědom,očem se ty dva přou .
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod FloP » stř 12 úno, 2014 2:52 pm

modelbazar.cz (info@modelbazar.cz)

osobní spory

Dnes 12. 2. 2014, 15:44:29

Komu: flodrpatrik@seznam.cz, 679.1307@seznam.cz

g




Tak pánové, já jsem poškozen tím, že mi 679.1307@seznam.cz prodal poškozené modely, s výsměchem mi nabídl "poštovné" zdarma na další modely, osočoval mne a následně modelbazar dal "výhružku" i mně..., uf...

Reakce modelbazaru:

---------- Původní zpráva ----------
Od: modelbazar.cz <info@modelbazar.cz>
Datum: 12. 2. 2014
Předmět: osobní spory

Vážení pánové,

Vaše osobní spory dospěly už moc daleko. Modelbazar tu není od toho aby
tyto spory uveřejňoval nebo dokonce příp. řešil nebo soudil. Nejsme ani
diskuzní klub a naše stránky jsou určeny pouze k inzerci. Proto Vás
důrazně žádáme abyste svoje vzájemné osočování okamžitě na našich
stránkách ukončili a nezatěžovali nás a inzerenty Vašimi problémy a
nezabírali nám navíc náš inzertní prostor a čas. Pokud bude kterýkoliv z
Vás pokračovat takto a v tomto duchu dál, tak nám bude velice líto, ale
dostane se na náš Blacklist a tím jeho inzerce u nás definitivně skončí.

Děkujeme Vám předem za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým modelbazar.cz
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod FloP » stř 12 úno, 2014 3:07 pm

Znění mého upozornujícího inzerátu je zde (myslím, že žádné osočování osobního charakteru neobsahuje...)

Dobrý den, jakou máte zkušenost s tímto inzerentem? Děkuji všem, kteří mi své zkušenosti odeslali - přišly nové zprávy a ty posouvají poměr k horšímu - přibližně 1/2 má zkušenost pozitivní a 1/2 zkušenost negativní. Byly mi prodány modely v jiné &quot;kvalitě&quot; a stavu, než bylo inzerováno.
1. Pom. vůz inzerován jako výstavní stav modelu - inzerát č. 541916 (zlomené schůdky, část chybí, lepidlem poleptaná jedna stěna, zlomený držák koncového návěstí, inzerovaná orig. krabička je od jiného vozu).
2. Model Btax inzerovaný jako ježděný s patinou - inzerát č. 541923 (byl jsem ujištěn, že se jedná o orig. model Bramos včetně tampónového tisku, bez poškození, kompletní. Je to však nastříkaná stavebnice Bramos s vodovými obtisky, chybějícími stupačkami).

Jak se bránit této neférové inzerci? Buďte velmi obezřetní!

Navíc jsem byl již dvakrát e-mailově &quot;napaden&quot; tímto inzerujícím, inzerát jsem poskytovateli označil jako závadný.

Číslo inzerátu: 552334
Druh inzerátu: různé
Oddělení: železniční modely › H0 › ...ostatní
Region: Jihomoravský kraj
Jméno: Flodr P.
Datum: 11.2.2014 7:47
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Jarda H. » stř 12 úno, 2014 3:27 pm

milostt píše: Hej pánové , nechcete to už dál řešit přes SZ?
dík


Moderátor : vážení nespokojení, prodávající i kupující - držte se již zmiňované rady !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod peter_vy » stř 12 úno, 2014 3:56 pm

Kupovanie (použitého) tavaru na diaľku je vždy tak trochu lotéria. Niekedy cena zodpovedá jeho kvalite/popisu a inokedy zasa nie. Ja som už takto urobil množstvo nákupov, s ktorými som bol spokojný ale aj také, s ktorými som nebol celkom spokojný ale neoplatilo sa mi s tým vôbec zaoberať. A dokonca pár krát som musel tovar aj reklamovať - vždy to obyčajne dopadlo tak, že som vyjednal aspoň zľavu ako najlacnejší spôsob riešenia reklamácie. Tu však treba podotknúť, že základom je slušná komunikácia a vôľa dohodnúť sa na oboch stranách. Celkovo moja skúsenosť asi zo stovky nákupov na burzách, modelbazari, aukre a ebay a tiež asi z desiatky predajov na inzerát ,vycháza ako pozitívno-neutrálna. A vôbec toho, aj napriek menej úspešným pokusom neľutujem, inak by som totiž nezohnal modely, ktoré sa už dávno nevyrábajú, resp. nepredal by som nepotrebné modely a utŕžené peniaze nepoužil na modely, ktoré som zasa chcel. Každý, kto takto predáva/nakupuje, musí už dopredu rátať s tým, že sa môžu vyskytnúť aj nejaké problémy. Pokiaľ jedinec nie je ochotný uniesť určitú časť rizika, tak nech radšej na diaľku ani nepredáva/nenakupuje - ušetrí si tak množstvo potenciálnych starostí.

Všetkým sa ospravedlňumem, že som sa tak rozpísal (pokiaľ admin uzná za vhodné, tak môže tento príspevok zmazať) ale už mi to nedalo a musel som reagovať na dosť ostrý tón prípevkov v tomto vlákne za posledné dni :evil: . Niekedy nad vecnosťou prevažujú emócie a to nie je dobrý základ na riešenie problémov, naopak to privolá ďalšie problémy.

Prajem vám štastnú ruku pri predaji/nákupe modelov a pevné nervy a chladné hlavy pri riešení problémov,
Peter
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy
 
Příspěvky: 280
Registrován: pon 08 srp, 2011 3:50 pm
Bydliště: Bratislava

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » pon 17 úno, 2014 2:45 pm

Všetkým by som sa chcel ospravedlniť za to ako som pred týždňom vybuchol a prestal sa ovládať, súčasne by som sa chcel poďakovať administrátorovi za ban na týždeň čo mi poskytlo čas na vychladnutie a riešenie vecí s chladnou hlavou.

K problému s financiami ktoré tu načtrol sa vyjadrím krátko a to, mám dôkazy že dostal všetky peniaze o ktoré si zažiadal a to dopredu, naviac mu bola ponúknutá odmena pokiaľ to stihne dokončiť (podľa jeho slov to bolo na 99% hotové) a poslať pred vianocami 2012, čo odignoroval nemám k tomu už čo viac dodať a budem sa vyjadrovať k problému až mi vráti všetky veci ktoré mi zadržiava prípadne keď uplynie koniec tohto mesiaca.
Pokiaľ by niekoho zaujímali fotografie modelov nech mi napíše do SZ mail a ja mu ich s radosťou pošlem, nebudem s tým tu verejne obťažovať ostatných.

K výrobe modelov čo som mal v pláne a za čo ma tu veľmi radi niektorý chytajú, áno mal som to v úmysle, dnes po niekoľkých rokoch viem, že ísť tou cestou by bola samovražda a som rád že som voľné investície vložil do získania pilotnej licencie, aj keď som mohol ísť cestou pána Báňu, ktorého obdivujem že sa do toho pustil a pustil sa do toho správnou cestou, pričom moja cesta bol omyl.
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod TomBart » stř 19 úno, 2014 9:20 am

FloP píše:Znění mého upozornujícího inzerátu je zde (myslím, že žádné osočování osobního charakteru neobsahuje...)

Dobrý den, jakou máte zkušenost s tímto inzerentem? Děkuji všem, kteří mi své zkušenosti odeslali - přišly nové zprávy a ty posouvají poměr k horšímu - přibližně 1/....................
..........Region: Jihomoravský kraj
Jméno: Flodr P.
Datum: 11.2.2014 7:47


Nechci se do toho moc vměšovat, ale rád bych, aby se vztahy udobřili.
Uvedeného pána znám osobně a to díky obchodům z modelbazaru. Jelikož moje služební cesty velmi často směřují do jižních čech, tak jsem vždy preferoval osobní převzetí a to nejen u tohoto obchodu právě z již několikrát opakovaných důvodů kvality prodávaných modelů atd.
Ten člvověk je velice příjemný a ochotný. Problém je možná v tom, že jak sám uvedel, on je spíš jezdič a není až tak dobrý modelář a nemá až tak dobré znalosti z hlediska výrobců modelů. Navíc neřeší detaily, jako třeba já, jestli číslo té a té lokomotivy odpovídá přesně modelu. Pochopitelně je vždy problém s obchodem na dálku a rozdíl je, jestli chci nový katalogový model nebo nějakou maloseriovku podle fotek na netu. Navíc ten člověk neprodává modely, protože by si tím chtěl nějak zlepšit svou finanční stránku, ale proto, že ho to baví. Jako majitel nebo jeden z majitelů (přesně už nevím) plně fungující firmy to určitě nemá zapotřebí.
Rozhodně nechci říct, že tento pán je nejsvatější a že je chyba na Vaší straně. Chci jen říci, že jsem s ním obdhoval a neměl jsem nikdy problém a jestli problém vznikl, tak určtě z důvodu nějakého nedorozumění nebo třeba u Btaax z důvodu toho, že on to tak neřeší a nepozná, že model má obtisk a nikoliv tamponprit přímo do Bramose.
Věřím, že se to celé uklidní a srovná a vzájemně budete zase spolu dále spokojeně obchodovat.
TomBart
 
Příspěvky: 496
Registrován: čtv 21 pro, 2006 10:14 am
Bydliště: Chrudim

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod A2C » stř 05 bře, 2014 9:18 am

Tak dnes som prevzal dobierku od manželky Romana Bača, pričom mi poslal pár koľají Fleischmann závesky na T669.0 v H0 závažie z Atlas S2 a rozpracovaný lept pomaranča od KuBera, aj to neviem či kompletný lebo mi tu dajako chýba strecha.

Hrozné s týmto idividuom sa dohodnúť na tom aby poslal konečne všetko, zrejme nechápe ani to aby prečítal zoznam toho čo človeku zadržiava aby mu to poslal.
Varujem každého nech si poriadne premyslí až bude s týmto človekom spolupracovať.

Jeho dlh ostáva takýto:
H0
1) z pojazdu Athearn rám a jedna maska podvozkov
2) Lept KuBer lokomotívy T679.0 - tu je otázka či je to komplet prikladám foto nech mi to môžu ľudia tohto leptu znalý potvrdiť či to je kompletné.
3)K oválu Fleischmann 6192 musí ešte dodať:
Fleischmann:
1x6114
5) Rám lokomotívy Atlas SD24 a zotrvačníky z motora
7) 2 masky podvozkov T679.0 v H0
TT:
8 ) Závesky a masky podvozkov k leptu T669.0 v TT
9) zbytok leptu KuBer M262.0 prišla mi nekompletná karoséria s rámom a chýba jedna maska podvozkov dlhá.
10) 3x V100 od Tilliga vo verzii Start
11) odliatok rámu lokomotívy T478.3

Asi by bolo najvhodnejšie mu vystaviť faktúru za užívanie mojich vecí, možno by sa takýto ignorant prebral

Pardon ak som ostrý, už na toto nemám fakt nervy.
Přílohy
DSC_0084_resize.JPG
ČSD ep.IIb + III-IVa + ŽSR. H0, H0e
Z21, Profi-Boss, Multimouse
Uživatelský avatar
A2C
 
Příspěvky: 1669
Registrován: čtv 21 led, 2010 10:32 am
Bydliště: Bratislava, Dúbravka

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Gulda » sob 08 bře, 2014 10:49 pm

máš si to postavit sám
guli
Gulda
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 21 zář, 2008 11:54 am
Bydliště: Bučovice

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod Colonel32 » pon 10 bře, 2014 11:38 am

Gulda píše:máš si to postavit sám


To si fakt hrdina...
Colonel32
 
Příspěvky: 865
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod maryo » pát 14 bře, 2014 12:16 pm

Pozor na pana Zdeňka Pavláska z Prahy. Na modelbazaru jsem koupil Sergeje a od 28. února je údajně na cestě, nicméně mi pán odmítá sdělit číslo balíku a k vrácení peněz se taky nemá. Dnes podávám trestní oznámení...
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Lo ... co/555984/
maryo
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05 úno, 2014 7:04 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » čtv 22 kvě, 2014 10:04 am

Zdravím ve spolek
pánové máte někdo osobní skušenos s panem Radimem Skýbou s Tachova?
Zde používá nick radim 262
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: POZOR NA PODVODNIKY MEZI NAMI!!!

Příspěvekod milostt » stř 28 kvě, 2014 12:49 pm

Děkuji těm co se mi ozvali přes SZ , alespoň jsem si mohl udělat úsudek jak na tom s věcmi sem.Zmíněný sliboval že to do konce tohoto týdne dá dopořádku , tak uvidím jak svým slibům dostoji .
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků