Lampy pre N, TT, H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod peter_vy » ned 25 srp, 2013 4:22 pm

No vidím, že sa Pixel pri staničných lampách (aspoň v H0) posunul o level vyššie. A pokiaľ cena zostane stále rovnako priaznivá tak je to dvojnásobne dobrá správa. Takže treba ešte počkať ako sa to vyvinie pre TT (každého zaujíma len tá jeho veľkosť, že :-) ). Budem držať palce, nech sa práca darí.
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy
 
Příspěvky: 280
Registrován: pon 08 srp, 2011 3:50 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pon 26 srp, 2013 4:16 am

peter_vy : cena sa zachováva, chcem zlepšiť konkurencieschopnosť a predajnosť. ďalšie kolo je spustenie výroby N kových, potom prídu parkové TT a potom ďalší level pre TT staničné (transformácia ako pri H0). a nakoniec veľké finále v podobe kompletizácie sortimentu (zvyšné cestné a parkové), parkové pre N, stupačkové staničné pre TT a H0 .... návestidlá, prejazdy....
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pon 26 srp, 2013 7:11 am

návěsti budou i CCCP co dělají Pečky ? v TT
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pon 26 srp, 2013 7:33 am

navestilda budu pre zaciatok v H0. ak sa ujmu tak bude aj TT. zacnem AZD a potom pribudnu ine typy
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » úte 27 srp, 2013 11:33 am

:!: :!: :!: AKCIA :!: :!: :!:

10ks poslených voľných ešte starých typov H0 lámp, teraz po 3,6€/ks :!: zbavujem sa ich lebo mám finančnú tieseň, tieto typy budú dostupné už len pre tých čo majú rovnaké už doma - pre nich je cena tiež so zľavou.

Uprednostňujem platbu prevodom, lampy môžem hneď zajtra poslať :idea:

Predané :!:
Přílohy
P8260112.JPG
P8260112.JPG (162.02 KiB) Zobrazeno 5716 krát
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod milostt » čtv 29 srp, 2013 5:33 pm

[quote="pixel123"]:!: :!: :!: AKCIA :!: :!: :!:


Uprednostňujem platbu prevodom, lampy môžem hneď zajtra poslať :idea:

Zdravím pixel 123
chci se optat , před časem jsme domlouvali výrobu silničních semaforu v TT, snažím se vás kontaktovat na vašem e-mailu ,ale neodstávám žádnou odpověď.
Jak toprosím vypadá s dodávkou těch semaforu? děkuji za informace.
milostt
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » čtv 29 srp, 2013 9:15 pm

pozriem a nájdem váš mail a okamžite vás kontaktujem, za opozdenie sa ospravedlňujem (hoci mám podozrenie že mail od vás ani nemám ale zistím to ) :wink:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod milostt » pát 30 srp, 2013 5:34 am

[quote="pixel123"]pozriem a nájdem váš mail
děuji za reaci psal jsem vám na e-mail pixel123@azet.sk , de na jaře probýhala naše diskuze.
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod lesanek » pát 30 srp, 2013 5:11 pm

To pixelovi asi nedošlo, podívej se na jeho podpis.
Uživatelský avatar
lesanek
 
Příspěvky: 226
Registrován: stř 13 úno, 2013 3:35 pm
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod milostt » pát 30 srp, 2013 5:15 pm

lesanek píše:To pixelovi asi nedošlo, podívej se na jeho podpis.

Jestl izměnil adresu tak asi ne , ale s této mi na jaře několikrát psal
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 06 zář, 2013 11:23 am

:!: :!: :!: Dôležitý oznam :!: :!: :!:

tak tu je niečo pre TTčkárov, nebol čas na prototyp tak som rovno šiel na sériu, ale nič hrozné, veď odskúšané to mám len teraz trošku v menšom :twisted: myslím že sa mi celkom podarili , budem ale musieť asi vyrovnať cenu s H0kovými hoci som sluboval že už nezdražiem :oops: ale teoreticky som neklamal toto je nový typ a nová cena :D ale teraz vážne, vzhladom k tomu že pri TT síce ušetrím pár centov na kus za materiál, no je s tým o niečo viac práce lebo je to prťavejšie, takže tieto nové typy po 4€/ks čo je už konečná cena a nebude sa meniť.

Najbližšie sú na programe parkové pre TT , potom kockaté parkové pre TT aj H0 a pozor pozor... diskových parkových sa dočkajú aj N-kári ! :twisted:

cenovo budú TT a H0 všetky typy rovnaké (teda parkové po 3,7€), v prípade Nka to bude drahšie, tie parkové možno budú za nejakých prijatelných 4€/ks ale to neviem zaručiť. Tu máte fotky na navnadenie, snáď mi odpustíte tú vyššiu cenu :oops:
Přílohy
inl.jpg
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod rendo » pát 06 zář, 2013 4:39 pm

pixel123 píše::!: :!: :!: Dôležitý oznam :!: :!: :!:

tak tu je niečo pre TTčkárov, nebol čas na prototyp tak som rovno šiel na sériu, ale nič hrozné, veď odskúšané to mám len teraz trošku v menšom :twisted: myslím že sa mi celkom podarili , budem ale musieť asi vyrovnať cenu s H0kovými hoci som sluboval že už nezdražiem :oops: ale teoreticky som neklamal toto je nový typ a nová cena :D ale teraz vážne, vzhladom k tomu že pri TT síce ušetrím pár centov na kus za materiál, no je s tým o niečo viac práce lebo je to prťavejšie, takže tieto nové typy po 4€/ks čo je už konečná cena a nebude sa meniť.

Najbližšie sú na programe parkové pre TT , potom kockaté parkové pre TT aj H0 a pozor pozor... diskových parkových sa dočkajú aj N-kári ! :twisted:

cenovo budú TT a H0 všetky typy rovnaké (teda parkové po 3,7€), v prípade Nka to bude drahšie, tie parkové možno budú za nejakých prijatelných 4€/ks ale to neviem zaručiť. Tu máte fotky na navnadenie, snáď mi odpustíte tú vyššiu cenu :oops:

pisel123...vyzeraju pekne :wink: ...len to zvysovanie cien :?: (chapem vsetko stoji €(robota atd.)ale malickymi krokmi sa priblizujes uz k cenam konkurencie :!: (myslene v dobrom)
rendo
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř 12 led, 2011 2:01 pm

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 06 zář, 2013 5:47 pm

rendo - chapem ta aj ako to myslis, ale ako hovorim, ceny su uz fakt konecne, ked som pisal v prvom prispevku ze uz nebudu viac ako 3,7 tak som netusil ze bude mensia inovacia ktora mi prida prace naviac. ceny konkurencie stale s rezervou podliezam a tam chcem aj ostat, kebyze ma to uz neuzivi tak radsej si najdemn pracu a robim to ako konicek . mojou filozofiou je predavat pooctivu robotu za primeranejsiu cenu :idea: tymto novym typom venujem o nieco viac casu cize aj mikroskopicke chyby minimalizujem, samozrejme treba brat ohlad na technicke podmienky v akych to robim a na moznosti v danom meritku :lol: pre predstavu - Axson, Lukopren, vrtacka a stol....

pri tychto TTckovych bol problem hlavne ten ze nad nimi som dlho spekuloval, pretoze na nich zarobim najmenej. Je to prave koli cene 3,7 a rozdiely materialov niesu take drasticke aby sa to odrazilo na cene v takej miere, tak som sa rozhodol to dorovnat, verim ze to nebude taka tragedia a ludia budu aj tak kupovat lebo sa ich snazim robit najlepsie ako viem :| no je mi to aj blbe takto vkuse zdrazovat ale toto uz je konecna, dlho nad tym vaham a bude to od teraz takto....

ale tym ktorim sa zda cena vysoka odporucam setrit na vianoce, jezisko donesie akcie a kusy gratis a uvazujem ze spravim aj malu sutaz 8)

A do zimy budú stupačkové ktorých cenu odhadujem na 6-8€/ ks , tam ale garantujem že také lampy nikde nekúpite (bude to vymakané). Len tak medzi rečou, nájde sa niekto kto by si priplatil a mal záujem o špeciálne detailné série ?
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod igino » pát 06 zář, 2013 6:04 pm

Tak to som veľmi zvedavý na tie detailné lampy. Teším sa na ne. :wink:
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » pát 06 zář, 2013 6:08 pm

ináč kto by mi vedel vybaviť kvalitné a lacné lepty na stupačky tak by za prvé mal nejaké lampy zadara a za druhé by spravil verejnú službu lebo by znížil cenu :lol: lepty budú na lampe asi najdrahšie.
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

PředchozíDalší

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Svratka a 4 návštevníků