Lampy pre N, TT, H0

Zbylo vám něco ze stavby? Nabídněte to ostatním. Pouze soukromé nabídky. Komerční věci okamžitě mažu....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Lampy pre N, TT, H0

Příspěvekod pixel123 » stř 20 bře, 2013 12:30 am

:!: :!: :!: Pozor, editovana sprava ! :!: :!: :!:

Aby som nespamoval ďalším vláknom som sa rozhodol to tu len upraviť. Chcem dať na známosť aj vám, kolegom H0-károm, že ponúkam lampy aj pre H0, fotky sú priložené v poslednej správe v tomto vlákne a na požiadanie zašlem detailnejšie na mail. Zároveň zanedlho doplním aj N-kové do ponuky, budete si však na ne musieť počkať lebo mám ich dosť rezervovaných. Samozrejmosťou pri všetkých lampách je možnosť mutácie podľa požiadavky.

Ceny bielych sú rovnaké ako pre žlté, podarilo sa mi zohnať lacno :P

Cena je 4€ / ks
Pre TT-čka je cena po novom 3,7€ / ks (ceny sa už ďalej zvyšovať nebudú)
Predpokladaná pre N - 3,8 - 4€ / ks

zjednávanie ceny neakceptujem, staré ceny LEN pre verných zákazníkov


Povodna sprava :

ahojte, vyrabam tieto lampy pre TT (za cca dva tyzdne aj pre H0) je to poctiva rucna praca , vydrzia viac ako kupenske (samozrejme nisu neznicitelne) a davam si na nich zalezat, napajacie napatie - podla poziadavky dam odpor. Svietia na zlto alebo bielo, podla vyberu. Cena 90kč / 3,5€ za kus. Píšte sem alebo na mail vladimir.skamla@gmail.com :wink:
Přílohy
inz3.jpg
inz2.jpg
inz1.jpg
inz1.jpg (47.01 KiB) Zobrazeno 14971 krát
Naposledy upravil pixel123 dne ned 25 srp, 2013 4:55 am, celkově upraveno 5
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampicky TT

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » stř 20 bře, 2013 9:59 am

poslal jsem @
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Lampicky TT

Příspěvekod Jiri Dvoracek » stř 10 dub, 2013 4:27 pm

Dobry den,

poslal jsem dva emaily, ale oba se mi vratily jako nedorucitelne.

Jirka
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1165
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Lampicky TT

Příspěvekod busta » stř 10 dub, 2013 7:04 pm

Pošli raději na JM detail, odtud se ti nevrátí mail ale lampička.
busta
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 05 led, 2011 8:13 pm
Bydliště: Gbelce

Re: Lampicky TT

Příspěvekod igino » stř 10 dub, 2013 7:18 pm

busta píše:Pošli raději na JM detail, odtud se ti nevrátí mail ale lampička.

Možno si treba len skontrolovať správnosť e-mailovej adresy. Komunikácia s pixelom je bezproblémová.
igino
 
Příspěvky: 187
Registrován: ned 02 led, 2011 3:07 pm

Re: Lampicky TT

Příspěvekod peter_vy » čtv 11 dub, 2013 6:08 am

Potvrdzujem, že komunikácia a aj celá tranzakcia s pixelom bola bezproblémová a rýchla (vladimir.skamla(zavinac)gmail.com).

Lampy od JM mám tiež (takisto aj od Dominika) - sú veľmi penké. Ktoré si nakoniec človek vyberie (Dominik, JM, pixel...) je len jeho voľba (podľa vlastných preferencií - dostupnosť, cena, modelovosť, odolnosť...).
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy
 
Příspěvky: 280
Registrován: pon 08 srp, 2011 3:50 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Lampicky TT

Příspěvekod Jiri Dvoracek » čtv 11 dub, 2013 11:16 am

Ahoj, email mam spravne, ta nevim, kde je chyba. Kazdopadne lampicky mam take JM detail, Dominik, dokonce i Neumodel, tak jsem chtel zkusit jeste tyhle a porovnat. :) Kdyby to nahodou autor cetl, tak at mne kontaktuje, at se muzeme domluvit. Zkousel jsem posilat jeste email ted, ale opet se vratil jako nedorucitelna zprava :( Jirka
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1165
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Lampicky TT

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » čtv 11 dub, 2013 11:36 am

to bude chyba u tebe ted jsem mu napsal a v pohodě a napsal jsem ,že máš zájem at se podívá na forum..
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Lampicky TT

Příspěvekod pixel123 » čtv 11 dub, 2013 1:12 pm

Dobry den, ospravedlnujem sa za problemy ale naozaj mi nic neprislo, niekde asi nastala chyba. Kolega tkadlec ma upozonil za co mu dakujem, mozete mi inac pisat aj sem do spravy, priebezne sem chodievam, pan dvoracek mali by ste mat prijatu spravu , snad tento krat uz komunikacia nezlyha :)
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampicky TT

Příspěvekod kubulak » čtv 11 dub, 2013 3:16 pm

Ve svete IT je mozne vsechno, i to, ze ti na nejakou adresu nejde odeslat mail, a pritom jini se tam "dopisou" bez problemu a ty na vsechny ostatni adresy tak bez problemu..

Napred radsi jeste 1x zkontroluj ze pises na spravnou (gmail.com, nikoli .cz apod.),
Pak jestli mas moznost zkus mail poslat z jineho pocitace, popr. z jineho mailoveho uctu, svuj muzes dat do kopie.
Zalezi i jestli pouzivas outlook ci jiny mail klient, nebo mas seznam / centrum / volny apod. a pristupujes tam skrze browser..
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am

Re: Lampicky TT

Příspěvekod pixel123 » čtv 11 dub, 2013 4:16 pm

veru IT je plne zahad. Ked som bol na SR tak mi mama vedela poslat mail bez problemov, ako nahle som bol v USA tak ma bombardovala mailami a neprisiel ani jeden hoci jej ukazalo odoslane a prijate vsetky. Ale najvacsim ukazom z ktoreho veru ozaj zastava rozum, je ten , ze ked som bol v USA starka mi dala notebook. Tak som si na nom robil bezne veci a skusal som pisat aj mame ale tiez nic. Jedneho dna som nahodou preklikol do prihlasovacej kolonky na g-mail (obaja mame gmail) a ukazalo sa tam jej uzivatelske meno. Zo srany som odlikol a naskocilo aj heslo. Uz ozaj len z haluze som sa prihlasil a sanka mi rozbila podlahu ked ma to ozaj prihlasilo do jej mailovej schranky, jej obsah mi bol ukradnutý, ale islo o princip. Podotykam ze v zivote ten PC nevidel jej mail , iba raz ked som ho zadaval do kolonky prijemcu, vobec tam nikto nevyplnoval take prihlasovacie udaje (predtym tam neboli, skusal som to a na to ze tam zrazu su som prisiel nahodou) a uz toboz nie heslo , nehovoriac o tom ze to uz bolo predvolene ako keby sa to heslo tam dalo ako ulozene.

Je to OT ale povedzte, niesu tie pocitace uzasne ? :) a hlavne ta bezpecnost :mrgreen:

no ja uz som panovi napisal a spravu mi ukazuje ako precitanu, dufam ze spojenie tento krat zase neštrajkuje a pán má len nejaké povinnosti kôli ktorým neodpisuje :lol:

edit : tak uz komunikacia prebehla :)
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampicky TT

Příspěvekod pixel123 » pát 12 dub, 2013 1:23 pm

do ponuky pridavam aj tieto na drevenom stlpe , cenu stanovim v blizkej dobe, vyrobu akurat zacinam a uvidim kolko to zaberie casu tak od toho pojde aj cena :) ale bude asi taka ako pri obycajnych stnicnych. A v pribehu nasledujucich tyzdnov pribudnu aj stanicne H0
Přílohy
P4050003.JPG
P4050002.JPG
P4050001.JPG
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Re: Lampicky TT

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pát 12 dub, 2013 1:38 pm

super
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Lampicky TT

Příspěvekod BohousP » pát 12 dub, 2013 5:11 pm

Velmi pekne
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Lampicky TT

Příspěvekod pixel123 » ned 21 dub, 2013 5:18 pm

Aktualne :arrow: 14ks žltých klasických staničných skladom - k odberu ihneď. kto ich zoberie 13 má 14ty kus zadara :arrow:
Mail : vladimir.skamla@gmail.com

Alebo súkromná správa
pixel123
 
Příspěvky: 307
Registrován: ned 17 bře, 2013 12:23 am

Další

Zpět na Prodám, koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jipol57 a 3 návštevníků