Firma Šikulové s.r.o.

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Vladamir » pon 17 pro, 2012 11:22 am

Kupování jejich výrobků je poněkud krkolomné, neboť mě odkázali na prodejny, kam dodávají. Tak jsem objednal v Ostravě, a stejně prd, prý to nemá ani výrobce.
Chtěl jsem hlavně sadu oken v N. Neví někdo, zda v nějakém shopu jsou? Jinak ten gasthaus do konce roku nepostavím, kurde :roll:
Vladamir
 
Příspěvky: 105
Registrován: ned 27 čer, 2010 7:37 am

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Houmr » pon 17 pro, 2012 12:52 pm

Vladamir píše:Kupování jejich výrobků je poněkud krkolomné, neboť mě odkázali na prodejny, kam dodávají. Tak jsem objednal v Ostravě, a stejně prd, prý to nemá ani výrobce.
Chtěl jsem hlavně sadu oken v N. Neví někdo, zda v nějakém shopu jsou? Jinak ten gasthaus do konce roku nepostavím, kurde :roll:

Mohu na to reagovat, díky úplnému vytížení všech technologií, bohužel není možné dodat tyto sady v Enku do konce tohoto roku, bohužel :( Věřím, že po Novém roce se situace trochu uklidní a bude vše k dispozici.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Vladamir » pon 17 pro, 2012 2:16 pm

Ok, díky za vysvětlení Houmře :roll: Zřejmě chlapci přecenili své síly nebo jsou šneci :D
Vladamir
 
Příspěvky: 105
Registrován: ned 27 čer, 2010 7:37 am

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod RadimS » pon 17 pro, 2012 3:35 pm

Já spíš myslím, i podle toho co jsem slyšel od ostatních, že je o jejich produkty extrémní zájem a když se podíváte na jejich seznam prodejních míst, tak se ani není co divit, že některé stavebnice jsou ve skluzu. :(
Ale za mě, i když později, tak si na ně rád počkám, protože kvalitka a moc jim fandím! :wink:
Radim
RadimS
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 17 srp, 2012 5:43 am

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Houmr » pon 17 pro, 2012 5:09 pm

Ano je to přesně tak jak píšeš, ale opravdu se v tuto chvíli dělají a hlavně dodávají na prodejny kompletní stavebnice. Tím myslím hlavně budovy.
I když se to nezdá, ale vynásobte si počet stavebnic měřítky a dostanete se na velice velké číslo, které vyrobyt není úplně jednoduché. Navíc k tomu plno nových stavebnic, které jsou již ve fázy rozpracovanosti a je na nich taky již potřeba pracovat, aby byli novinky pro rok 2013 na trhu.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod milan ferdián » ned 23 pro, 2012 6:39 am

Tak proto jsem ostrouhal :?
milan ferdián
 
Příspěvky: 11823
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod vvitty » pát 05 dub, 2013 10:17 am

Jen tak mimochodem, proc maji na webu zakazane pouzivani praveho tlacitka mysi?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Houmr » pát 05 dub, 2013 11:46 am

Nevím mě pravé tlačítko funguje normálně, máš nějaký příklad na kterém bych to mohl ověřit?
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod busta » pát 05 dub, 2013 11:51 am

Možná by stíhali, keby stále nekopírovali ostatných výrobcov(KB model, Model-scene, Miniatur, JMdetail) a konečne by dotiahli to čo avizovali na začiatku.
busta
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 05 led, 2011 8:13 pm
Bydliště: Gbelce

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod vvitty » pát 05 dub, 2013 12:07 pm

Firefox 18, Google Chrome 26 - nefunguje to spravne (resp. nefunguje to tak, jak by uzivatel ocekaval).
Ted jsem kvuli tomu vyhrabal i Explorer a tam se to chova dle ocekavani navstevnika a prave tlacitko funguje.

Ktere reseni se chova dle zameru autora stranek netusim, kdysi takhle totiz nekteri autori delali "ochrany" stranek proti vykopirovani textu nebo obrazku.

Pro rekonstrukci zkus jeden z vyse uvedenych prohlizecu. Kdekoliv na strance. Nejde tak otevrit odkaz v novem okne / panelu mysitkem a misto prave mysi je potreba Ctrl+leva mys. Tuhle kombinaci moc lidi nezna a pro navstevnika je to ponekud nepohodlne. Stejne tak nefunguje pochopitelne ani navigace o stranku zpet mysi, kdyz se nezobrazi kontextove menu.
Stejne tak nelze zjistit informace o obrazku (velikost, rozmer,...) a oznaceny text nejde pravym tlacitkem zkopirovat. Tahle vec je jen pro kompletnost, tohle je asi kazdemu jedno, co taky s tim, ze?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod BohousP » pát 05 dub, 2013 1:53 pm

vvitty píše:Firefox 18, Google Chrome 26 - nefunguje to spravne (resp. nefunguje to tak, jak by uzivatel ocekaval).
... Explorer a tam se to chova dle ocekavani navstevnika a prave tlacitko funguje.

Přesně tak Chrome 26 vs. Explorer 9.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2927
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pát 05 dub, 2013 4:02 pm

Je něco nového s jejich výtopnou Ledečko? Datum tam už nevidím, nějak záhadně zmizelo....
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pát 05 dub, 2013 4:53 pm

předběhli je od KB
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Houmr » pát 05 dub, 2013 5:47 pm

Petr Zatrepalek píše:Je něco nového s jejich výtopnou Ledečko? Datum tam už nevidím, nějak záhadně zmizelo....

Ano datum je pryč, protože už se lepí první validační Ledečko v TT, takže očekávat ho můžeme hned po TT i v HO a myslím si, že se máme na co těšit :!:
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Firma Šikulové s.r.o.

Příspěvekod Houmr » pát 05 dub, 2013 5:48 pm

Tkadlec Jaroslav píše:předběhli je od KB

Ono první, někdy nemusí znamenat být první.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků