MINIBOX a SPAX

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

MINIBOX a SPAX

Příspěvekod pavmar » stř 05 bře, 2008 11:04 pm

Ahoj tak jsem pořídil stavebnici Minibox (nová verze včetně integr. ACK) Spax a po sestavení vše funguje na první pokus... :-) a chtěl jsem otevřít tema o techto komponentech, zkušenosti z provozu atd... ted momentálně hledam zapojeni popojovaciho kabelu mezi minibox a spax konektory RJ 11 mám a kleště taky protože dělám počítačové sítě tak není problém si je vyrobit na míru jen jak to má být zapojené atd.
pavmar
 
Příspěvky: 284
Registrován: ned 10 úno, 2008 8:12 pm

Re: MINIBOX a SPAX

Příspěvekod michal_n_cz » čtv 06 bře, 2008 1:11 am

pavmar píše:Ahoj tak jsem pořídil stavebnici Minibox (nová verze včetně integr. ACK) Spax a po sestavení vše funguje na první pokus... :-) a chtěl jsem otevřít tema o techto komponentech, zkušenosti z provozu atd... ted momentálně hledam zapojeni popojovaciho kabelu mezi minibox a spax konektory RJ 11 mám a kleště taky protože dělám počítačové sítě tak není problém si je vyrobit na míru jen jak to má být zapojené atd.


Zapoj to 1:1 - t.j. 1-1, 2-2,...6-6. Loconet může být i do kříže, ale pokud zapojuješ více zesilovačů tak budou rovnou ve stejné fázi a nebudeš muset přehazovat fázi na výstupech.

Michal N.
Uživatelský avatar
michal_n_cz
 
Příspěvky: 841
Registrován: stř 09 led, 2008 9:17 pm
Bydliště: Olomouc

Re: MINIBOX a SPAX

Příspěvekod pavmar » čtv 06 bře, 2008 7:35 am

michal_n_cz píše:
pavmar píše:Ahoj tak jsem pořídil stavebnici Minibox (nová verze včetně integr. ACK) Spax a po sestavení vše funguje na první pokus... :-) a chtěl jsem otevřít tema o techto komponentech, zkušenosti z provozu atd... ted momentálně hledam zapojeni popojovaciho kabelu mezi minibox a spax konektory RJ 11 mám a kleště taky protože dělám počítačové sítě tak není problém si je vyrobit na míru jen jak to má být zapojené atd.


Zapoj to 1:1 - t.j. 1-1, 2-2,...6-6. Loconet může být i do kříže, ale pokud zapojuješ více zesilovačů tak budou rovnou ve stejné fázi a nebudeš muset přehazovat fázi na výstupech.

Michal N.


a jakej kabel stačí klasika telefoní 6žil?
pavmar
 
Příspěvky: 284
Registrován: ned 10 úno, 2008 8:12 pm

Re: MINIBOX a SPAX

Příspěvekod michal_n_cz » pát 07 bře, 2008 3:56 am

Zapoj to 1:1 - t.j. 1-1, 2-2,...6-6. Loconet může být i do kříže, ale pokud zapojuješ více zesilovačů tak budou rovnou ve stejné fázi a nebudeš muset přehazovat fázi na výstupech.

Michal N.[/quote]

a jakej kabel stačí klasika telefoní 6žil?[/quote]

Ano klasika 6 žil. Michal N.
Uživatelský avatar
michal_n_cz
 
Příspěvky: 841
Registrován: stř 09 led, 2008 9:17 pm
Bydliště: Olomouc


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků