T426 z leptu Kuber v TT

Stavba a přestavba lokomotiv všech velikostí. Návody, praxe, materiály, postupy a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., sco_27

Re: T426 z leptu Kuber v TT

Příspěvekod Sedli-CB » stř 27 úno, 2013 8:37 am

Martin Ostruszka píše:No, ale to by byla ta jediná správná možnost.

To sice ano, ale musel by to být obrat správným směrem... :wink:
https://www.facebook.com/zubackanovahut
S*x je zábava chudých. My bohatí máme modelovou železnici :D
Uživatelský avatar
Sedli-CB
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 01 kvě, 2011 8:19 am
Bydliště: České Budějovice

Re: T426 z leptu Kuber v TT

Příspěvekod pospa » ned 03 bře, 2013 2:10 pm

Omlouvám se, že to píšu do tohoto vlákna, ale chci se zeptat pana Ostruszky .Proč jste udělal lept patráku kde má být kulaté čelo, když ve výsledku po sestavení modelu je čelo rovné.Stavebnice vypadá opravdu krasně, už sem si ji chtěl koupit, ale tvar toho čela mě odradil.Škoda že to není stavebnice prvních dvou typů čel.At šesti, nebo čtyř světelných.Tam jsou čela rovná.Díky za odpověd.
pospa
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 25 říj, 2008 2:38 pm

Re: T426 z leptu Kuber v TT

Příspěvekod Martin Ostruszka » ned 03 bře, 2013 6:07 pm

Zde stručně k vašemu dotazu, zbytek vám zašlu mailem.
Momentálně máme k dispozici i lepty pro staré provedení čel se šesti světly (čtyřsvětelné lze z nich udělat zatmelením dvou otvorů).
Co se týče vaší poznámky na "kulatost", tak vám v mailu pošlu fotky, které vás snad přesvědčí, že nemáte tak docela pravdu. :wink:
Martin Ostruszka
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte 19 črc, 2011 2:15 pm

Re: T426 z leptu Kuber v TT

Příspěvekod Rh1014 » ned 03 bře, 2013 7:53 pm

Zdravím.
Já jsem ty Elefanty dělal ve vagónce a ty čela odpovídají skutečnosti.Jsou to již novějšího typu,s kulatým čelním světlem a mírnym zapuštěním čela.Ty starší byly bez zapuštění,jen nalakované černou barvou.
Ty lepty jsou určeny pro ČD,Slováci,Litva a Ukrajina mají trochu jinak okna na řídících a motorových vozech.Slováci mají navíc větší vybráni na čele u takzvaných push pullu,aby se tam vlezl posunovač,protože nemají automatické spřahla.Tyhle soupravy nemají motorový vůz,ale tahá nebo tlačí soupravu lokomotiva.
Uživatelský avatar
Rh1014
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 28 říj, 2012 7:46 am

Předchozí

Zpět na Stavba lokomotiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: VladoH0 a 8 návštevníků