Stříkací pistole od Herpy

Zkušenosti, tipy, ceny, informace a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Stříkací pistole od Herpy

Příspěvekod Martin HO » pát 01 srp, 2008 3:22 pm

Zaznamenal jsem nový výrobek Herpa, airbrush pistoli, viz níže uvedený odkaz. Možná že někoho zaujme.

http://www.herpa.de/herpa_cms/(S(c3dqns ... 55g554stio))/de-DE,458,0,1,0.aspx

Bohužel přímý odkaz na ukázku ani na airbrush nefunguje, nutno kliknout Produkte, Airbrush

Video : Vorteile auf einen Blick
Martin HO
 

Příspěvekod dan » pát 08 srp, 2008 2:20 pm

Tahle pistole vypadá velice zajímavě má plastové nádobky na barvu a zároveň plastový přední díl (skoro jednorázový), tím je i snadné čištění Dle videa stříká celkem dobře i cena je rozumná nemáte náhodou někdo praktické zkušenosti ?
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod VoVo » pát 08 srp, 2008 9:58 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 5:19 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod Pája » pát 08 srp, 2008 10:18 pm

Plastových dílů na pistolce jsem se taky bál a tak jsem si pořídil Fengdu BD-200 ,má vše v kovu
TT,DCC,ČSD III-IV,člen TT ZABABOV,Sysel fóra a zatím spíše hračička než modelář
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 834
Registrován: stř 08 srp, 2007 6:05 pm
Bydliště: Praha -Suchdol

Příspěvekod emis-cz » sob 09 srp, 2008 4:35 am

VoVo píše:Ty výměnné trysky rovnou s kalíškem vypadají docela prakticky, ale trochu se bojím, co nastane, až zaschne v trysce barva, jak to dostat ven bez vylití celé barvy a dlouhého proplachování, v horším případě prošťourávání... Kdyby to stálo cca polovinu, stálo by to za úvahu, ale za tisícovku (plus případná marže tuzemských prodejců) myslím že už se dá sehnat klasická dvojčinná (Fengda atd) která taky není špatná :lol:


Na těch stránkách píšou, že se trysky nečistí, ale rovnou vyměňují. Náhradní sety jsou údajně výhodné.
emis-cz
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 26 led, 2007 6:43 pm


Zpět na Pomůcky a nářadí ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků