Lidl Pájecí stanice

Zkušenosti, tipy, ceny, informace a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod Luděk » čtv 05 říj, 2017 3:09 pm

Tu obyč. z Lidlu mám třetí rok a stále funguje. Pájím s ní lepty i z 0,5 mm mosazi bez problémů. Hroty jsem koupil v GESu s rovným dříkem průměru 4 mm a vyřezal do nich závit.
Uživatelský avatar
Luděk
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát 09 pro, 2011 5:29 pm
Bydliště: Brno

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod amirinda » čtv 05 říj, 2017 3:34 pm

to jsem přesně chtěl slyšet :-)

si tady čovek dělá starosti, co, jak a čím pájet a hele jak to bylo dřív, a taky to fungovalo :-) (sem vyrval ze starého rádia):

Obrázek
popojedem bo zme v utlumu...
Uživatelský avatar
amirinda
 
Příspěvky: 580
Registrován: pon 12 pro, 2016 4:00 am
Bydliště: Planá

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod jagg » čtv 05 říj, 2017 8:28 pm

LIDL bojkotovat a ignorovat, jsou to šmejdi, co umí leda umazávat křesťanské kříže z reklamy, grázli.
jagg
 
Příspěvky: 61
Registrován: pon 12 čer, 2017 8:40 am

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod BohousP » pát 06 říj, 2017 5:39 am

jagg píše:LIDL bojkotovat a ignorovat, jsou to šmejdi, co umí leda umazávat křesťanské kříže z reklamy, grázli.

Každého osobní názor. Mazat je nemuseli, ale svět se kvůli tomu nezboří. Reklamy jsou stejně jen o oblbování lidí, moderní náboženství 21. století.
Já mám z Lidlu více nástrojů a nestěžuji si. Nejsou to přístroje pro profesionály na nasazení 24 hod./den, ale pro kutila za ty peníze lepší nekoupíte.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2921
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod Edys » pát 06 říj, 2017 8:26 am

BohousP píše:
jagg píše:LIDL bojkotovat a ignorovat, jsou to šmejdi, co umí leda umazávat křesťanské kříže z reklamy, grázli.

Každého osobní názor. Mazat je nemuseli, ale svět se kvůli tomu nezboří. Reklamy jsou stejně jen o oblbování lidí, moderní náboženství 21. století.
Já mám z Lidlu více nástrojů a nestěžuji si. Nejsou to přístroje pro profesionály na nasazení 24 hod./den, ale pro kutila za ty peníze lepší nekoupíte.[/quote] jak pises lepsi hoby cena/vykon nesezenes. Souhlas
Stavím pro zábavu ne pro 100% věrohodnost. Zábava je to oč tu běží.
http://www.moje-vlacky.cz
Uživatelský avatar
Edys
 
Příspěvky: 626
Registrován: sob 05 lis, 2016 9:24 pm
Bydliště: Slaný, práce Praha

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod Brejla » pát 06 říj, 2017 10:28 am

jagg píše:LIDL bojkotovat a ignorovat, jsou to šmejdi, co umí leda umazávat křesťanské kříže z reklamy, grázli.


Pod pojmem grázli a šmejdi mám zafixovanou úplně jinou firmu. Lidl (jejich produkty) naopak patří mezi ty velice solidní.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Lidl Pájecí stanice

Příspěvekod HonzaM » pát 06 říj, 2017 11:04 am

Pájecí stanice je v nabídce na příští týden. S výrobky koupenými v Lidlu mám velmi dobré zkušenosti (mám aku šroubovák, aku přímočarou pilu, aku mikrovrtačku) a zatím žádný problém.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4042
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Pomůcky a nářadí ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků