Pozor na mikropájku!!!

Zkušenosti, tipy, ceny, informace a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Pozor na mikropájku!!!

Příspěvekod b.pestal » stř 13 úno, 2008 6:17 pm

Zdravím všechny. Chci se Vám svěřit jaký jsem koko. . :oops: Nášel jsem na odklepnuto(nářadí) mikropájku za 40Kč no super cena řekl jsem si. Celý natěšený :shock: jsem to řekl manželce pošli stovku(60 poštovné) tomu hodnému pánovi :evil: ať už můžu pájet. Super pájka došla no na jejím provedení zástrčky by se zaradoval nejeden elektrikář. Tak jsem to opatrně v rukavicích píchnul do zásuvky(říkám si kabel vyměním) a ono to opravdu jelo. Teda asi 5 min. Potom se zajiskřilo zakouřilo a už to nejelo :twisted: . Takže už je v koši. A tak bych chtěl poděkovat panu Ženíškovi :evil: (mail:jardoch)ještě mu napíšu děkovný dopis za krásné zážitky z letování. Ale vůl jsem já protože jsem se pak podíval na net a normalní cena mikropájky čínské je 180Kč. Takže pozor na tohohle pána a jeho "obchod"s nářadím je opravdu jen pro profíky :!: . Závěrem ještě mu napíšu že ho určitě doporučím kamarádům a hlavně obchodní inspekci. Kokot.. zdar. :cry:
Uživatelský avatar
b.pestal
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led, 2008 9:59 am

foto

Příspěvekod b.pestal » stř 13 úno, 2008 6:27 pm

Ještě bych dal fotku kur.a ale nevím jak už mám zase nerva :twisted:
Uživatelský avatar
b.pestal
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led, 2008 9:59 am

Příspěvekod kvasha » čtv 14 úno, 2008 3:08 pm

:D

to chce klííídééék

:D
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Re: Pozor na mikropájku!!!

Příspěvekod PetrL » čtv 14 úno, 2008 4:20 pm

b.pestal píše:Chci se Vám svěřit jaký jsem koko. . :oops: Nášel jsem na odklepnuto(nářadí) mikropájku za 40Kč no super cena řekl jsem si.

Prosím Tě, nehledej v tom jízlivost nebo cokoliv jiného, ale řekni nám, co jsi - ještě než ses nazval jak ses nazval - za těch 40,-Kč očekával?

P.S.
Jinak to je téma jak vystřižené do nové rubriky omylů, kterou nám tu Michal založil. Asi by to stálo za přemístění.
Uživatelský avatar
PetrL
 
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 02 lis, 2006 4:32 pm
Bydliště: Cheb

Příspěvekod stefanelmont » čtv 14 úno, 2008 5:39 pm

A byla na 220 ?
Bývaj i na nižší napětí .

Jirka Š
Uživatelský avatar
stefanelmont
 
Příspěvky: 130
Registrován: pon 13 lis, 2006 8:29 pm
Bydliště: Beroun


Zpět na Pomůcky a nářadí ke stavbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků