Track Clamps

Zkušenosti, tipy, ceny, informace a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Track Clamps

Příspěvekod zdeno » čtv 09 kvě, 2019 7:23 am

je to totalni jednoucelovka, potrebna jen pri stavbe. Teda by bylo lepsi si to pujcovat. :)
---
Jinak stejnou sluzbu udelaji kuprextitove prazce, pripajene na konec jedne strany.
zdeno

Příspěvekod elvis.jarous » čtv 09 kvě, 2019 9:22 am

200 bo 220 to je jedno. A jedno účelovka může být ale já bych to asi neprodával..... Nakonec to můžu a nemusím prodat. Já to budu řešit asi nakonec tak, že snad mi to koupí člověk pracující v ndr, který občas jezdí domů do čech. Nic lepšího mě nenapadá. A chtěl by li se někdo přidat , nemám s tím asi problém.
centrála Digikeijs DR5000 s aplikací Z21 http://elvisjarous.rajce.idnes.cz/Moje_depo
elvis.jarous

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 02 čer, 2019 12:51 pm

elvis.jarous píše:200 bo 220 to je jedno. A jedno účelovka může být ale já bych to asi neprodával..... Nakonec to můžu a nemusím prodat. Já to budu řešit asi nakonec tak, že snad mi to koupí člověk pracující v ndr, který občas jezdí domů do čech. Nic lepšího mě nenapadá. A chtěl by li se někdo přidat , nemám s tím asi problém.

No pokud stavíš kolejiště nebo modul a potřebuješ to pak se podle mne vyšší náklady díky poštovnému vyplatí - protože Ti významně ušetří čas.
Když to cheš, tak to dostaneš do týdne a pak můžeš rovnou pokládat koleje.
Když si to budeš bastlit sám bez vybavení tak ti to taky zabere nějaký čas který si mohl věnovat pokládce.
Zdenek Valter

Příspěvekod elvis.jarous » ned 16 čer, 2019 12:45 pm

Zdravíčko, souhlasím. Pokud jste s tím pracoval, můžete mi potvrdit, že s tímto se koleje pokládají rychleji a je to větší zábava. Práce odsejpá. :wink:
centrála Digikeijs DR5000 s aplikací Z21 http://elvisjarous.rajce.idnes.cz/Moje_depo
elvis.jarous

Předchozí

Zpět na Pomůcky a nářadí ke stavbě