SMRKY ZA SUPER CENU!

Zkušenosti, tipy, informace, návody a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Radek » čtv 15 kvě, 2008 2:21 pm

Nerad bych byl za šťouru, protože se mi od vás kde co líbí. Co se týče borovic, mám trochu problém s tvarem koruny. Není přirozené, aby měl strom víc hmoty v horní části koruny než v dolní a aby měl horní větve mohutnější, než dolní.
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 622
Registrován: pon 03 pro, 2007 8:02 am
Bydliště: Pražmo

Příspěvekod Dan Buchtela » čtv 15 kvě, 2008 2:32 pm

Radek píše:Nerad bych byl za šťouru, protože se mi od vás kde co líbí. Co se týče borovic, mám trochu problém s tvarem koruny. Není přirozené, aby měl strom víc hmoty v horní části koruny než v dolní a aby měl horní větve mohutnější, než dolní.

Díky, vidím to stejně a měl jsem stejnou připomínku :-) Chtěl bych ještě více zkrátit větve, v horní části obzvlášť. A taky nenechávat foliáž viset dolů, jak už bylo uvedeno v jiné připomínce...
Tak pokračujte v komentech, ať výsledek stojí za to! :wink:
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 11 čer, 2008 6:19 pm

Vážení kolegové,
dovolte mi, abych Vám představil novou podobu webu Model-Scene. Najdete jej na stále stejné adrese, tedy www.model-scene.com
Omlouvám se, ale zatím jsem kapacitně zvládl jen anglickou verzi, na českou lokalizaci mi dejte nejdříve pár týdnů oddech .-)
Budu rád, pokud mne upozrníte na případné chyby či nedostatky.
Díky Dan
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod xxvojtikxx » stř 11 čer, 2008 6:33 pm

Dan Buchtela píše:Vážení kolegové,
dovolte mi, abych Vám představil novou podobu webu Model-Scene. Najdete jej na stále stejné adrese, tedy www.model-scene.com
Omlouvám se, ale zatím jsem kapacitně zvládl jen anglickou verzi, na českou lokalizaci mi dejte nejdříve pár týdnů oddech .-)
Budu rád, pokud mne upozrníte na případné chyby či nedostatky.
Díky Dan


Moc hezký! Uživatel Macu a prohlížeče Safari hlásí plnou funkčnost (což vždycky není).

Jen u těch odkazů na Houmra a Dana jsou nějaký divný popisky odkazů když se na nich chvíli drží kurzor (dětšký bazar atd).
xxvojtikxx
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 07 úno, 2008 10:32 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 11 čer, 2008 7:21 pm

xxvojtikxx píše:Jen u těch odkazů na Houmra a Dana jsou nějaký divný popisky odkazů když se na nich chvíli drží kurzor (dětšký bazar atd).

Díky za upozornění, byl to "odpad" z testování, už je to opraveno :-)
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 17 čer, 2008 9:47 pm

Zejména pro moravské modeláře může být zajímavá informace o účasti Model-Scene na akci v Nedvědici o víkendu 5. a 6.7.2008, kde budeme nabízet naše zboží. Jste srdečně zváni nejen na Model-Scene... :-)
Více zde: http://www.model-scene.com/events.html
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod richard0404 » úte 17 čer, 2008 10:13 pm

Velmi zajímavé věci na Model-Scene už se těším na cz. nejsem v angličtině zrovna rodilý Londýňan. :lol: :lol:
"H0-analog - V SBB" "Faller Car System" "Moduly sekce N"
Uživatelský avatar
richard0404
 
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27 led, 2008 9:57 pm
Bydliště: Praha 2

Příspěvekod Houmr » stř 18 čer, 2008 3:45 am

No tak to jsme na tom stejně :lol: Ale jak už bylo psáno nahoře moc hezké věci a budu se těšit na další novinky.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 02 zář, 2008 6:15 pm

Vážení kolegové, tak po čase je zde zase nějaká novinka od Model Scene. Před malou chvílí byla nahrána aktualizace webu, kde jako zásadní novinku letošního podzimu najdete slibované borovice.

Zároveň v sekci připravované (coming soon) jsou první náhledy nových foliáží s hliněným základem. Tyto přijdou na trh příští čtvrtek.

Oboje novinky, tedy jak borovice tak nové foliáže budou (spolu se stávajícím sortimentem) ke zhlédnutí, ke koupi i k diskuzi premiérově příští čtvrtek 11.9. vpodvečer v prodejně modely.biz, která bude mít ten den prodlouženou otevírací dobu až do večerních hodin. Více se jistě brzy dozvíte na stránkách Michala Daleckého.

Zároveň se omlouvám neangličtinářům, že jsou stále naše stránky jen v anglické mutaci, ale dobrá zpráva je, že už se na české verzi začalo pracovat, dejte tomu ještě tak 4-6 týdnů, prosím.
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 05 zář, 2008 2:25 pm

Dan Buchtela píše:Vážení kolegové, tak po čase je zde zase nějaká novinka od Model Scene. Před malou chvílí byla nahrána aktualizace webu, kde jako zásadní novinku letošního podzimu najdete slibované borovice.

Zároveň v sekci připravované (coming soon) jsou první náhledy nových foliáží s hliněným základem. Tyto přijdou na trh příští čtvrtek.

Oboje novinky, tedy jak borovice tak nové foliáže budou (spolu se stávajícím sortimentem) ke zhlédnutí, ke koupi i k diskuzi premiérově příští čtvrtek 11.9. vpodvečer v prodejně modely.biz, která bude mít ten den prodlouženou otevírací dobu až do večerních hodin. Více se jistě brzy dozvíte na stránkách Michala Daleckého.

Zároveň se omlouvám neangličtinářům, že jsou stále naše stránky jen v anglické mutaci, ale dobrá zpráva je, že už se na české verzi začalo pracovat, dejte tomu ještě tak 4-6 týdnů, prosím.
Chlapi nebojte, vsechny produkty budete mit prehnedne a v cestine v novem eshopu :) Dejte mi jeste cca 10 dni.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Prazub » čtv 23 říj, 2008 6:35 pm

Dobrý den přeji pane Buchtela.
Vaše stromy a keře i jiné se mi ohromně líbí a právě takové hledám pro svou krajinku v TT. Jenže nevím jak to od Vás objednat? Kde sídlíte? A kdy budou Vaše stránky v češtině. Nevyznám se ve Vaší nabídce. Nicméně velmi rád bych založil u sebe větší les z Vašich nádherných produktů i solitérní stromy. Zasíláte na dobírku? Děkuji Vám
Prazub
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 19 říj, 2008 10:19 am
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvekod Dan Buchtela » čtv 23 říj, 2008 7:00 pm

Odpověděl jsem kolegovi formou SZ. Pro ostatní snad jen omluva, že česká verze dosud není hotová. Je ve značném stadiu rozpracovanosti, ale čas mi zatím nedovolil dokončit.
V případě jakýchkoliv dotazů mě klidně kontaktujte formou SZ nebo na e-mail uvedený na stránkách.
Děkuji a ještě jednou se tímto omlouvám.
Dan
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Dan Buchtela » ned 22 úno, 2009 9:30 pm

Rád bych touto formou upozornil na novinky ze sortimentu MS, jde o 4 nové druhy travních foliáží:
Neudržovaná louka podzimní:
Obrázek

Step kamenitá:
Obrázek

Drny suché:
Obrázek

Drny 4 barvy-multipack:
Obrázek
Balení multipack obsahuje 4x čtvrtinový formát archu s drny. V balení jsou stávající druhy tří zelených odstínů a novinkové suché drny. Pokud potřebujete menší množství drnů, nemusíte již nyní kupovat čtyři velké archy drnů, ale vystačíte si s tímto multipackem.

Dále bych rád upozornil na chystané novinky - najdete v sekci Připravujeme:
http://www.model-scene.com/coming_cz.html
Jde jednak o olše řady Superfine a rovněž dřevěné stavby pro velikost TT (druhy zatím budou vycházet z toho, co se nyní nabízí pro H0).
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 23 úno, 2009 7:32 am

Dane, budeš mít vylaserované ty české WC, nebo to mám udělat pro Ho v resinu? :D
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod kubulak » pon 23 úno, 2009 9:22 am

4 Dan Buchtela - jen malicka chybicka v E-shopu - jsem na ceske verzi, rozkliknu si obrazek nejakeho zbozi, to me hodi do anglicke, a po zavreni obrazku uz jsem v anglicke verzi... konkretne se mi to stalo u listnacu superfine a u smrku.
HO, CSD epocha IV, DCC
kubulak
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 28 kvě, 2008 11:02 am

PředchozíDalší

Zpět na Materiály ke stavbě modelů, kolejišť a diorámat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků