SMRKY ZA SUPER CENU!

Zkušenosti, tipy, informace, návody a další.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

SMRKY ZA SUPER CENU!

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 12 úno, 2008 8:28 am

Pánové, na Aukru teď běží aukce na nádherný smrky za super cenu! Stromek výšky 25 cm je za směšných 60 Kč!!! Neváhejte, je jich tam relativně málo! Velikosti stromů - 7, 10, 15, 20, 25 cm!

http://www.aukro.cz/search.php?string=m ... onal_rec=0
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod stibacek » úte 12 úno, 2008 9:20 am

Podle fotek vypadají fakt dost dobře
stibacek
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 31 led, 2008 6:58 am

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 12 úno, 2008 10:33 am

Tak jsem s pánem domluven na osobním odběru na zítra - poreferuju jestli bude nabízet i další stromky a zda je možno si zadat výrobu na zakázku atp.

Mimochodem, je z Prahy Petřin - Michale, nechceš od něj brát stromky do krámu?
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod richard0404 » úte 12 úno, 2008 3:47 pm

Tady je ceník komplet sotimentu na stromky z aukra ke stažení na www.model-scene.com.
Během měsíce tam přibudou i fotografie produktů to to info ma přímo od pana Buchtela který je na aukru. :lol:
Uživatelský avatar
richard0404
 
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27 led, 2008 9:57 pm
Bydliště: Praha 2

Příspěvekod sco_27 » úte 12 úno, 2008 6:55 pm

Ty jo tie su kraaasne :shock:
sco_27
 
Příspěvky: 534
Registrován: ned 06 kvě, 2007 12:24 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » stř 13 úno, 2008 8:12 pm

Tak referuju jak jsem slíbil - velmi příjemný pán, sám dělá modulovku N! Jejich sortiment je úžasný! Stromy od vel. 1,5cm po 30cm (a de facto co kdo potřebuje...), a to nejen smrky! Dělají i samotné kostry stromů - a musím říci, že i když nedělám jen vláčky, pohybuju se díky naší firmě v modelařině plastikové a figurkařině tak 12 let, NIKDE a to ANI V NORIMBERKU nebo WEBU nebo model výstavě či soutěži, jsem zatím neviděl tak nádherný kmen stromu jako dnes u p. Buchtela! Dub, s nádherně rozpraskanou kůro, porostlou mechem - myslel jsem nejdřív že to je bonsaj!!!!

Spolupracují s fy Polák - takže používají jejich Naturex aj pro své věci - chytře si tak firmy doplňují sortiment. Buchtela dělá príma foliáže které se daj použít jako vylepšení Polákových a naopak. Koupil jsem si hned louku s drny (fakt tam jsou hromádky!), nesečenou louku pro letiště v 1/72 a uschlé listí javor a dub (ano, drobné lístečky v 1/87!!!) které nasypu jak na tank v 1/72 tak hlavně kolem kadibudky na mém nádraží Petrov a na odstavenou zrezlou párovku PIKO...

Navíc jsem viděl i naprosto dokonalý "stavebnice" dřevěných plotů vyřezaných laserem, a to včetně "uhnilých" kusů prken... A prý se můžem těšit i na kadibudky a typické WC z typické české stanice! Dostal jsem i vzorek jemňoučkýho žebřiňáku i s nářadím (hrábě, vidle) udělaného z papíru vyřezaného laserem - super technologie, ještě lepší než lepty! Počítám že pro Goffy si nechám u nich taky něco vyrobit!

Ukazoval jsem to dneska taky Michalovi a moc se mu to líbilo...

Místo 70ti stromků za 2500 jsem tam nakonec nechal skoro pět táců a vůbec nelituju!!!!!!!

Jo něčeho přece, musel jsem předtím do banky a blbce mne nenapadlo než se stavit v KB na Národní v Praze - a hádejte co měli v Krokodilu? Jediného Sergeje ROCO ČSD vzor 70. léta! Takže dalších 4 tisíce fuč...
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod dan » stř 13 úno, 2008 9:28 pm

Já už také nějaké stromky objednal a mám slíbenou i prohlídku ostatních produktů takže se mám asi na co těšit :P
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Houmr » čtv 14 úno, 2008 7:04 am

Pokud je to tak, tak je to super, měl jsem noční můru z dělání koster stromů. To si je radši koupím, hlavně že mají super smrky :lol: paráda tohle jsme potřebovali.
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Příspěvekod dan » čtv 14 úno, 2008 9:01 am

To ano protože mě stromy prostě nejdou vypadají jako košťata takže jsem rád že existuje cenově přijatelná alternativa a dle fotek vypadají stromy parádně
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Petr Zatrepalek » čtv 14 úno, 2008 10:19 am

A navíc co kus to originál jako v přírodě!!
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod richard0404 » čtv 14 úno, 2008 4:24 pm

Jak říká Dan ne každému jde všechno kolikrát si říkám jak je možné aby to ostatním šlo tak dobře .Takže velmi pěkný stromek a velmi rozumná cena tak proč ztrácet čas s pokusem výroby stromků . :lol:
"H0-analog - V SBB" "Faller Car System" "Moduly sekce N"
Uživatelský avatar
richard0404
 
Příspěvky: 783
Registrován: ned 27 led, 2008 9:57 pm
Bydliště: Praha 2

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 20 úno, 2008 5:53 pm

Zdravím všechny příznivce našich stromků a dalšího materiálu pro tvorbu krajiny. Mám to potěšení Vám oznámit, že jsme se dnes s panem Daleckým dohodli, že povede náš kompletní sortiment ve svém obchodě.
Navíc tuto sobotu 23.2. budu v jeho obchodě osobně prezentovat naše materiály, vše bude možno zakoupit či objednat. Takže po burze jste srdečně zváni.
Dan B.
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 20 úno, 2008 11:20 pm

Panove budeme se tesit a pokud mate radi opravdove detaily tak si prijdte prohlednout javorove a dubove listy v H0 :), ci krasne provedene drevene ploty. Jak uz tady bylo receno. Ceny jsou tak priznive, ze je zbytecne ztracet cas vyrobou vlastnich stromu.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod stefanelmont » stř 20 úno, 2008 11:27 pm

Jenom mi mrzí , že v sobotu si musím nechat ujít prazentaci s fundovaným komentářem , protože na ty stromky taky musím vydělat nějaké prašule , ale řekl bych , ( pokud budou dodávky dlouhodobé ) , že mám po starostech s výběrem dodavatele zeleně .
Jirka Š - HO - HOe(KBK)
Uživatelský avatar
stefanelmont
 
Příspěvky: 130
Registrován: pon 13 lis, 2006 8:29 pm
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 20 úno, 2008 11:31 pm

Neboj, tobe udelam VIP soukromou prezentaci ve vsedni den :) Take na jednotlive veci udelam recenze a hlavne by s Danem mohla byt dobra spoluprace pri workshopech.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Další

Zpět na Materiály ke stavbě modelů, kolejišť a diorámat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků