Trafo FZ1 technická data?

Schémata, zapojení, návody, dotazy a postupy k využití v železničním modelářství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf, 123.marek

Re: Trafo FZ1 technická data?

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 09 led, 2011 11:16 am

mnitka píše:Jasně, koukal jsem na to..., taky se mi zdá, že výměna nebude jen tak.


Já bych Ti ten knoflík mohl dočasně poskytnout ;-) - mám totiž dva vraky, které chci restaurovat a na ně bych taky jeden potřeboval.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2681
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Trafo FZ1 technická data?

Příspěvekod mnitka » ned 09 led, 2011 11:40 am

Já bych Ti ten knoflík mohl dočasně poskytnout ;-) - mám totiž dva vraky, které chci restaurovat a na ně bych taky jeden potřeboval

Není třeba, velmi děkuju za ochotu..., pokusím se to vyřešt nějak sám. Vlastně teprve před několika dny se mi trafo podařilo rozebrat (nemohl jsem se dostat přes ty šroubky s atypickou hlavou). Po té co přestala fungovat stejnosměrná větev jsem trafo už odepsal, jen mi ho bylo líto vyhodit. Nedávno jsem potřeboval regulovat stejnosměrné napětí...., tak jsem trafu dal ještě jednu šanci. Stejnosměrná větev je zprovozněna.
Uživatelský avatar
mnitka
 
Příspěvky: 1224
Registrován: úte 28 říj, 2008 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Trafo FZ1 technická data?

Příspěvekod kecu.p » ned 09 led, 2011 1:28 pm

mě tam praskla taková ta vydlička z bakelitu, která mění polaritu na výstupu U=. To je docela problém. Jinak trafo šlape bezproblému.
H0 DCC + H0e analog
KŽM Sokolov

ČSD ep. 3 a 4
Uživatelský avatar
kecu.p
 
Příspěvky: 613
Registrován: pon 18 kvě, 2009 8:08 am

Předchozí

Zpět na Elektrika a elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků