Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Schémata, zapojení, návody, dotazy a postupy k využití v železničním modelářství.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf, 123.marek

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod BohousP » stř 19 úno, 2020 7:01 am

sidlo píše:...
Koukám na to zapojení. Napadá mě několik otázek.
  • Při použití odporu 0,1 Ω a proudu 3 A bude úbytek napětí 0,3 V. To by měl voltmetr s rozsahem 1 V zvládnout. Při proudu 0,01 A bude úbytek napětí 0,001 V. Nemám přehled o měřácích, ale to už je dost málo.
  • Dále je otázka, jak je celé zapojení citlivé na tolerance použitých součástek.
  • Nakonec, jak to celé ocejchuji, když běžné měřáky neměří?

1) Otázkou je, jaký smysl má měřit proud 10 mA do kolejiště ... Je to odběr jedné nebo dvou LED. Musel by se použít DC voltmetr, ale elektronický, ne pouze samotný ručkový.
2) Opět je nutné si uvědomit, že nepotřebujeme 1 procentní přesnost, ale orientační údaj, kde +/- 10 procent je vyhovující.
3) Porovnáním s osciloskopem.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod zdeno » stř 19 úno, 2020 8:08 am

mam dojem, ze vylevate vanicku aj s ditetem. Byla otazka, merat zarizeni na DCC, ci nezerou prilis proudu.
Teda netreba merat prilis nizke proudy, protoze to nikoho nezajima. Ale aj to ADC prevodnik zvladne.
Co pokladam za prinos je otestovani zarizeni s dekoderem, ci neni mimo normu, respektive, ci tam neni nejaka zrada.
Ocekavat od toho neco vice je asi hloupost.
---
Jinak u centraly Loconet to muze mit smysl, protoze Fredy se kazi a pokud odejde usmernovaci dioda v nem, je to prusvih.
Tam to mereni malych proudu muze mit smysl a to prave jen u centraly.

EDIT:
jinak kalibrace neni problem, existuji vykonove odpory, se kterymi se to da nastavit. Treba 50 Ohmu je proud 300mA pri obvyklem napeti 15V.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3003
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod MiG » stř 19 úno, 2020 9:17 am

sidlo píše: Při proudu 0,01 A bude úbytek napětí 0,001 V. Nemám přehled o měřácích, ale to už je dost málo.

Já bych použil poznámky v šedém rámečku uprostřed. :-)
MiG
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob 14 úno, 2015 11:55 pm

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod JanoW » stř 19 úno, 2020 9:25 am

zdeno píše:asi te zklamem, ale nejlepsi na odhalovani chyb na DCC je obycejna zarovka 24V/2W na dvou dratech.
ktera ti nejlepe ukaze prechodove odpory a pokud ji spojis se zdrojem 12V , tak se s ni daji indikovat zkraty.
Na merici pristroje se moc nespolehej, protoze maji vysoky vstupni odpor a teda neukazuji spravne ubytky napeti.

zdeno píše:jinak mne to zaujmulo a do sve centraly Centrbox
jsem zabudoval prubezne mereni odebiraneho poudu na testovani vseho pripojeneho na DCC.

Jeden autor, dva názory ..
JanoW
 
Příspěvky: 69
Registrován: sob 22 bře, 2014 9:19 pm
Bydliště: Modra

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod BohousP » stř 19 úno, 2020 9:32 am

JanoW píše:
zdeno píše:asi te zklamem, ale nejlepsi na odhalovani chyb na DCC je obycejna zarovka 24V/2W na dvou dratech.
ktera ti nejlepe ukaze prechodove odpory a pokud ji spojis se zdrojem 12V , tak se s ni daji indikovat zkraty.
Na merici pristroje se moc nespolehej, protoze maji vysoky vstupni odpor a teda neukazuji spravne ubytky napeti.

zdeno píše:jinak mne to zaujmulo a do sve centraly Centrbox
jsem zabudoval prubezne mereni odebiraneho poudu na testovani vseho pripojeneho na DCC.

Jeden autor, dva názory ..

Nejsem sice Zdenův mluvčí, ale myslím, že to tak kritické není. Podle mne, v prvním postu mluvil o externích měřičích, i když důvod špatného měření je někde jinde, ne ve vnitřním odporu. Měřič odběru z centrály (pokud je dostatečně přesný) má smysl při testování a hledání chyb. Zejména pro programovací kolej, kde testujeme i dekodéry a motorky.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod zdeno » stř 19 úno, 2020 9:35 am

JanoW píše:Jeden autor, dva názory ..

pokud nevidis rozdil, neni to muj problem.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3003
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod sidlo » stř 19 úno, 2020 11:32 am

MiG píše:
sidlo píše: Při proudu 0,01 A bude úbytek napětí 0,001 V. Nemám přehled o měřácích, ale to už je dost málo.

Já bych použil poznámky v šedém rámečku uprostřed. :-)

Ty mě zase zkoušíš. Dobu mi trvalo, než jsem našel šedý rámeček :lol:
Pravdu má Bohouš, tolerance měření bude řádově jinde než u měřáku.
Byl by zajímavý výzkum porovnat hodnoty z osciloskopu, multimetru a True-RMS Ammetru. Ale jsou jiné přednější úkoly, tak to čeká na někoho jiného.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3590
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod Pater » stř 19 úno, 2020 3:10 pm

BohousP píše:Nemusí být skoro nic z uvedeného. Např. ten zmíněný indikátor k NanoX (viewtopic.php?f=7&t=12526&start=30#p269083, zdroj: http://usuaris.tinet.cat/fmco/booster_e ... oosterdisp) využívá detekci úbytku napětí na Rsense H-můstku. A ten pomocí jednoduchých komparátorů převádí na 5 LED. Indikátory s bargrafem jsou ve formě integrovaného obvodu známy už kolem 40 let. http://www.icstation.com/lm3915-audio-l ... -3018.html
EDIT: Doplněn odkaz na indikátor k NanoX

Jak lze prakticky použít integrované komparátory KA2284 a LM3915 z Bohoušova odkazu k orientačnímu měření proudu můžete najít na mých stránkách:
https://sites.google.com/view/pater/dcc/booster-display.
N, DCC, NanoX, Rocrail, Paterweb
Uživatelský avatar
Pater
 
Příspěvky: 471
Registrován: stř 20 črc, 2011 4:52 pm
Bydliště: Karviná

Re: Voltmetry a Ampérmetry pro DCC

Příspěvekod MiG » stř 19 úno, 2020 4:49 pm

sidlo píše:
MiG píše:
sidlo píše: Při proudu 0,01 A bude úbytek napětí 0,001 V. Nemám přehled o měřácích, ale to už je dost málo.

Já bych použil poznámky v šedém rámečku uprostřed. :-)

Ty mě zase zkoušíš. Dobu mi trvalo, než jsem našel šedý rámeček :lol:

Musím tě udržovat ve střehu.
sidlo píše:Pravdu má Bohouš, tolerance měření bude řádově jinde než u měřáku.

Ani ne, je to měřák odhadem 2 procentní a dál záleží na pečlivosti při kalibraci
sidlo píše:Byl by zajímavý výzkum porovnat hodnoty z osciloskopu, multimetru a True-RMS Ammetru. Ale jsou jiné přednější úkoly, tak to čeká na někoho jiného.

Vzhledem k tomu, že většina osciloskopů do 10kKč má rozlišení 8 bitů, tak ručkový přístroj na tom bude s přesností skoro stejně.
A na vysoké frekvenci PWM může True-RMS měřák pěkně zklamat.

Než ti pošlou potřebný tranzistor s vysokým Uebo, tak budeš mít všechny ostatní úkoly splněny. :-)
MiG
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob 14 úno, 2015 11:55 pm

Předchozí

Zpět na Elektrika a elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků