LocoNet a Lenz

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

LocoNet a Lenz

Příspěvekod HonzaM » ned 08 úno, 2015 2:01 pm

Ahoj, nevíte nékdo zda neexistuje nějaký "převodník" či ovladač, který by umožnil ovládat komponenty Lenz z centrály s LocoNetem? Mám totiž kolejiště ovládané LocoNetem a potřebovali bychom TrainControllerem komunikujícím s centrálou po LocoNetu ovládat kolejovou spojku, vybavenou komponentami Lenz.
Honza
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4088
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: LocoNet a Lenz

Příspěvekod fulda » ned 08 úno, 2015 4:24 pm

Ano, Lenz LC100 a nebo Roco Z21
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4898
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: LocoNet a Lenz

Příspěvekod Ferda » ned 08 úno, 2015 4:40 pm

HonzaM píše:Ahoj, nevíte nékdo zda neexistuje nějaký "převodník" či ovladač, který by umožnil ovládat komponenty Lenz z centrály s LocoNetem? Mám totiž kolejiště ovládané LocoNetem a potřebovali bychom TrainControllerem komunikujícím s centrálou po LocoNetu ovládat kolejovou spojku, vybavenou komponentami Lenz.
Honza

A není to tak trochu z Brna do Ústí přes Budějice?
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: LocoNet a Lenz

Příspěvekod zdeno » ned 08 úno, 2015 7:04 pm

HonzaM píše:Ahoj, nevíte nékdo zda neexistuje nějaký "převodník" či ovladač, který by umožnil ovládat komponenty Lenz z centrály s LocoNetem? Mám totiž kolejiště ovládané LocoNetem a potřebovali bychom TrainControllerem komunikujícím s centrálou po LocoNetu ovládat kolejovou spojku, vybavenou komponentami Lenz.
Honza

co znamena "komponent" Lenz ??
Pokud je to rizene DCC, tak opravdu moc moznosti neni.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3022
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků