Mmaus možnosti připojení z více míst

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: Mmaus možnosti připojení z více míst

Příspěvekod BohousP » ned 11 říj, 2015 8:22 am

HonzaM píše:
fulda píše:
zdeno píše:kupte si Loconet veci, ty nemaji vubec zadne problemy s prepichnutim ovladace ;-)

Použiji slova klasika - Jen blbni.
Ani jedno to rozhraní nemá žádnou ochranu pro hot plug, to je fakt a s tím nic nenaděláš. Vzhledem k tomu, že v práci hot plug testujeme a máme s tím nějaké zkušenosti, tak si s dovolením budu myslet svoje, ačkoli mi tu hodně lidí bude tvrdit něco jiného.

Myslet si svoje samozřejmě můžeš, zda LocoNet má či nemá ochranu pro hot plug nevím, vím ale, že se mi doma ani v klubu nikdy nestalo, že by ovladač po připojení nefungoval. Mám na mysli ovladače FRED a FREDi, Digitrax DT402 a Digitrax UT4.


Bohužel, musím se Fuldy zastat. I o Multimausu tedy kolegové psali, že ho bez problému "přepichují". Ale pokud není na "hot plug" stavěné rozhraní, jednou k problémům může dojít - viz příspěvek o Err99. Ale co, vždyť je to maličkost, koupí se nové ...
Tak dlouho se chodí s džbánem pro pivo, až ...

Navíc, vlákno bylo založeno k dotazu o MM, proč opět směřujete diskusi někam jinam? (Zdeno, HonzaM)
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků