Enkodér pro příslušenství

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: Enkodér pro příslušenství

Příspěvekod Houmr » pon 06 srp, 2012 11:29 am

Doporučuji se nad sebou zamyslet, několikrát zde byla porušena Pravidla diskuze.modely.biz :!:
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Enkodér pro příslušenství

Příspěvekod fulda » pon 06 srp, 2012 11:48 am

roztroušená inteligence byl ftip, humor legrace.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4878
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Enkodér pro příslušenství

Příspěvekod Ferda » pon 06 srp, 2012 1:25 pm

zdeno píše:hele neblbni, zase zacinas rypat ?
Ja jsem napisal, ze trepes o Loconetu a ne ze tvoje zarizeni je na nic. Nedelej ze sebe vetsiho blbce, nez skutecne jsi, to taky neni dobre.
Demagogie je silna zbran, nechtej, abych ji pouzival i ja.
---

Demagogie v překladu znamená přesvědčování. Byť je tento termín používán spíše ve smyslu religiózním, či politickém.
... pokud jsem dobře četl, tak Fulda nikoho nepřesvědčoval. Pouze zveřejnil jedno své řešení s povzdechem, že o něj není zájem. Ale o jednom, co tady přesvědčuje bych věděl :wink:

zdeno píše:Nikdy jsem nikoho neukecal na nic, vetsinou chteji ukecat mne, abych neco vytvoril. Napriklad Ostramo.
Mam toho za sebou dost a spousta lidi mne uznava, aspon tady na Slovensku a moje veci se prodavaji a kopiruji. Kdo o tom nevi, tak to neni moje chyba.
---

... tady bych řekl, že jsi nepochopil autora. Možná je to jen záludnost češtiny (neber to prosím tě jako útok proti tobě). Nepsal o tom, že bys měl někoho ukecávat ty, ale, že jemu se nikdy nepodařilo někoho ke spolupráci "ukecat".

zdeno píše:Tvoje hanliva poznamka o roztrousene inteligenci,
Jsou dve moznosti, bud o tom nevis nic nebo zase rypes a zhazujes.
Jsi "mozna" dobry elektronik, ale jako clovek jsi mne sklamal.

... tady ti to už zčásti vysvětlil Jindra, ale tu poslední část ti klidně podepíšu.
Jsi "mozna" dobry elektronik, ale jako clovek jsi mne sklamal.

Ps. Malinko nechápu proč se nabouráváš s Loconetem do sekce "DCC v praxi". Zkus si založit své vlákno o Loconetu a tam prezentuj jeho výhody a svá řešení. Uvidíme jaký to bude mít ohlas. Rozumím tomu, že Loconet má své výhody a jitě i spoustu příznivců, jen jaksi nechápu v čem by měl být lepší při hledání minimalistického řešení pro levné ovládání malé dopravny.
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Enkodér pro příslušenství

Příspěvekod fulda » pon 06 srp, 2012 1:33 pm

pokud by to někoho zajímalo: http://www.fucik.name/masinky/acc_enc/
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4878
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Enkodér pro příslušenství

Příspěvekod harttman » pon 06 srp, 2012 2:01 pm

fulda píše:pokud by to někoho zajímalo: http://www.fucik.name/masinky/acc_enc/

Jo jo Fuldo, dobrej popis i vysvětlení. Máš opět jedničku s hvězdičkou. :P
Uživatelský avatar
harttman
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 02 bře, 2012 1:48 pm
Bydliště: Orlová

Re: Enkodér pro příslušenství

Příspěvekod zdeno » pon 06 srp, 2012 2:43 pm

fulda píše:roztroušená inteligence byl ftip, humor legrace.


berem to jako omluvu, nekdy se vtip nepodari. ;-)
---
Pokud vim, tak Fulda odsoudil Loconet, kdyz na nej jeden clen diskuze v tomto foru poukazal. Teda napisal hrozne nesmysly o cene zarizeni pro Loconet. Proto jsem se ozval a reagoval. Ostatni z toho nejak vyplynulo samo, vsak tomu Fulda taky vyrazne napomohl, poukazovanim "abych si nastudoval problematiku".
---
Nekolikrat jsem pisal, ze proti jeho navrhu nemam nic, dokonce, ze to je fakt jednoduchy a laciny.
Nevim co dal napisat, tohle je boure ve sklenici vody a ted kdyz Fulda uznal svoji chybu, muzeme klidne dal pokracovat.
Uživatelský avatar
zdeno
 
Příspěvky: 3011
Registrován: pon 11 črc, 2011 8:54 am

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků