TRIX mobile station zkušenosti s dekodéry

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

TRIX mobile station zkušenosti s dekodéry

Příspěvekod wokurka » sob 21 led, 2012 12:46 pm

Přeji dobré odpoledne,
pořídil jsem si DIGI set TRIX mobile station, je designovaná pro použití se systémy TRIX, SELECTRIX, SELECTRIX 2 a DCC.
Rád bych vás poprosil o radu nebo tip ohledně vhodných dekodérů (nejlépe z vlastní zkušenosti) pro tento systém, ideálně dekodér určený pro TT velikost, potřebuji ho totiž pro přestavbu lokomotivy V110 104-7 na digitál, je to stará loko od BTTB a není v ní moc místa.

Omlouvám se za začátečnický dotaz a předem díky za vaši pomoc.

Přeji fajn den všem.
wokurka
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 21 led, 2012 11:51 am

Re: TRIX mobile station zkušenosti s dekodéry

Příspěvekod wokurka » úte 24 led, 2012 7:33 am

Takže pro všechny kteří by si někdy v budoucnu pořídili některý z DIGI systémů TRIX, MÄRKLIN, MOTOROLA nebo některý jiný z těchto "exotů" mohu doporučit dekodéry KUEHN které tyto systémy plně podporují a dokážou nabídnout maximum dostupných funkcí.
Velikostně ideální pro dané měřítko, např: pro N dekodér KUEHN N025 rozměry 8,8x11,4x3,3 mm s max proudem 0,7A, nebo pro TT N045 8,9x11,7x2,3 mm s max proudem 0,8A.
samozřejmostí je podpora vícenásobné trakce, multi ovládání funkč. výstupů, ABC atd.. navíc jsou dekodéry nadprůměrně dobře chráněny proti zničení v důsledku zkratu atd.
A co je důležité pro mne, možnost nastavení režimu podporujícího staré 3 polové elektromotorky, tzn. že jsou vhodné pro předělávku starých modelů na DCC.

Informace mám z telefonického rozhovoru s technikem f. KUEHN.

Dekodér N045 (drátový) je již na cestě ke mně, jamile osadím a odzkouším, dodám ještě info z praxe..
wokurka
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 21 led, 2012 11:51 am


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Zlámalík a 19 návštevníků