Zvukový projekt Zamračená pro ESU

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: Zvukový projekt Zamračená pro ESU

Příspěvekod Houmr » sob 10 pro, 2011 9:31 am

Myslím si že od tvůrce zvuků by bylo aspoň slušné se omluvit, ale jsme v česku takže to asi nehrozí.
Pepiknemecek je už vlastně jen podvedeným zákazníkem, protože to asi nemohl tušit, že zvuky jsou nejspíše ukradené (pokud tomu tak je, to nedovedu posoudit) Nedivím se Jackovi že je naštvaný, já sám zažil něco podobného a nebylo mi to pochuti. Osobně být na straně Jacka kontaktoval bych tvůrce a pokusil se o dohodu, ono stejně nic jiného v podstatě nemůže dělat a soudit se bláhovost :(
"HO" - DCC - III - IV
Uživatelský avatar
Houmr
 
Příspěvky: 1324
Registrován: sob 07 říj, 2006 5:44 pm
Bydliště: Bukovice

Re: Zvukový projekt Zamračená pro ESU

Příspěvekod pepiknemecek » pon 12 pro, 2011 11:58 am

Pánové aby bylo jasno. Hovořil jsem na toto téma s panem šimáčnek, alias stokr7. Ten je otcem tohoto zvukového projektu a teby i "vlastníkem autorských práv" Údajně okradený kolega se mírně řečeno unáhlil. Po delším rozhovoru se totiž přišlo na to, že údajně "ukradený" zvuk pro Barču je úplně jiný, tedy z jiného zdroje než se původně zdálo. Pouze houkačky jsou podobné, ale nebylo dokázáno že jsou totožné. Pro jejich použití ve zvukovém projektu barči dostal p.Šimáček ústní souhlas, ale ani ty v konečné úpravě nebudou použity a to jen proto, že nejsou tak výrazné jako houkačky ESU použité u Brejlovce. Prostě se v tom bublání ztrácí. Ti kteří se přišli podívat na výstavu kolejišt do Nýřan mohli vše posoudit na vlastní uši a modelu od MTB tento zvuk prostě sluší. Je tedy otázkou kdo by se nakonec měl komu omlouvat :!:
(vše co jsem zde udedl vyplinulo z rozhovoru a pouze cituji p.Šimáčka)

Takže pokud má někdo zájem o tento zvukový projekt, je možné ho získat pouze u pana Šimáčka, případně u jeho zákazníků, který jsem i já a jsem sním spokojený až na půdu. A až se Roco rozhoupe a dodá Barču i v H0, asi udělám anketu kolik lidí si koupilo tenhle zvuk a kolik od Zimo :D
Uživatelský avatar
pepiknemecek
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 02 úno, 2011 6:43 pm

Re: Zvukový projekt Zamračená pro ESU

Příspěvekod Jacek » pon 12 pro, 2011 3:54 pm

pepiknemecek píše:Pánové aby bylo jasno. Hovořil jsem na toto téma s panem šimáčnek, alias stokr7. Ten je otcem tohoto zvukového projektu a teby i "vlastníkem autorských práv" Údajně okradený kolega se mírně řečeno unáhlil. Po delším rozhovoru se totiž přišlo na to, že údajně "ukradený" zvuk pro Barču je úplně jiný, tedy z jiného zdroje než se původně zdálo. Pouze houkačky jsou podobné, ale nebylo dokázáno že jsou totožné. ......


Kolega se neunáhlil, aby mohlo být jasně dokázáno či vyvráceno to co jsem tvrdil, muselo by se to doložit originální nahrávkou zmíněných zvuků v plné kvalitě. Pokud existuje není co řešit. Pokud ne, je to jasné. Už to samo o sobě by stačilo, protože zvuky do dekodérů i ty moje do MSTS mají nízkou kvalitu a originál nikde ke stažení nemám.
To se ale nestalo. Místo toho jsem se tu dozvěděl, že co je na internetu, s tím si každý může dělat co chce, apod.
Nicméně s panem Šimáčkem jsem včera telefonoval, pořešili jsme to v klidu a domluvili jsme se.
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 883
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Zvukový projekt Zamračená pro ESU

Příspěvekod Dancer » úte 29 bře, 2016 12:15 pm

Dobrý den, omlouvám se, jestli je to v této přestřelce nevhodné, ale chtel bych se zeptat, jestli by mi nemohl někdo poslat soupis nastavení CV pro tento dekodér a projekt. Koupil jsem dekodér na aukru a po resetu je kompletně rozházený.
TT, centrála DR5000, sw- Traincontroller 7 gold
Dancer
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob 28 črc, 2012 6:58 pm

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jipol57 a 2 návštevníků