Knihovny pro praci s DCC

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Knihovny pro praci s DCC

Příspěvekod JBr » čtv 21 led, 2010 10:21 am

V hlave mi uz nejakou dobu zraje myslenka zkusit vytvorit vlastni softik, ktery by umoznil ridit loko/prislusenstvi pres DCC. Prozatim spis jen jako hrani ze zvedavosti, casem mozna jako zaklad pro dalsi z mych silenych napadu :)

Zkousel jsem googlovat, ale primo o vytvareni sw pro DCC jsem toho moc nenasel. Nepotkal jste treba nekdo pri prochazeni netu nejake knihovny urcene primo pro pouziti s nekterym programovacim jazykem? Idealni by bylo cokoliv pro .Net (C#), Delphi, ale dala by se prezit i Java nebo C++. Za nakopnuti spravnym smerem predem dekuji :)
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Re: Knihovny pro praci s DCC

Příspěvekod rchlumecky » čtv 21 led, 2010 1:23 pm

JBr píše:V hlave mi uz nejakou dobu zraje myslenka zkusit vytvorit vlastni softik, ktery by umoznil ridit loko/prislusenstvi pres DCC. Prozatim spis jen jako hrani ze zvedavosti, casem mozna jako zaklad pro dalsi z mych silenych napadu :)

Zkousel jsem googlovat, ale primo o vytvareni sw pro DCC jsem toho moc nenasel. Nepotkal jste treba nekdo pri prochazeni netu nejake knihovny urcene primo pro pouziti s nekterym programovacim jazykem? Idealni by bylo cokoliv pro .Net (C#), Delphi, ale dala by se prezit i Java nebo C++. Za nakopnuti spravnym smerem predem dekuji :)


http://www.jmri.net
Ve "scripting" jsou příklady na povely pro ovládání .. tuším, že je to napsané v Javě ..
Někdy v sekci Developers by měli být i zdrojáky a popis vlastní kompilace - jestli si to dobře pamatuju.
http://vlacky.jilove.net , H0, ČD i ČSD, GeoLine na koberci, Digitrax Loconet, DT402D - fakt dobrý !
rchlumecky
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon 12 kvě, 2008 11:58 am


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ivan a 41 návštevníků