Adaptér z roco na uhlenbrock

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: Adaptér z roco na uhlenbrock

Příspěvekod fulda » úte 26 led, 2016 12:50 pm

padre píše:pokud by byla rozumná prodejní cena, měl bych zájem :roll:

Není nad bleskovou reakci.
Pokud myslíš převodník o kterém se píše TADY, tak ten existoval. Jmenoal se Lenz LC100. Ale to je už dávná historie.

Honzo - ty se prosím podívej na co reaguješ, jinak budeš za neintelektuála. Tady se mluví o staré první Daisy (model 66200, 4*LED, funkce F1-F8) a ty reaguješ aktuální novou Daisy II (model 64300).
Je to zhruba jako by jsi někomu tvrdil, že Škoda Felicie má vždy plátěnou odpínatelnou střechu.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4888
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Adaptér z roco na uhlenbrock

Příspěvekod Michal Vaniš » pon 22 úno, 2016 11:35 pm

fulda píše:
padre píše:pokud by byla rozumná prodejní cena, měl bych zájem :roll:

Není nad bleskovou reakci.
Pokud myslíš převodník o kterém se píše TADY, tak ten existoval. Jmenoal se Lenz LC100. Ale to je už dávná historie.

Honzo - ty se prosím podívej na co reaguješ, jinak budeš za neintelektuála. Tady se mluví o staré první Daisy (model 66200, 4*LED, funkce F1-F8) a ty reaguješ aktuální novou Daisy II (model 64300).
Je to zhruba jako by jsi někomu tvrdil, že Škoda Felicie má vždy plátěnou odpínatelnou střechu.



To Fulda: Také nemám "bleskovou" reakci :D ale Tobě za odpověď pro oba pány palec nahoru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...až mi smíchem slzet oči...
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Adaptér z roco na uhlenbrock

Příspěvekod HonzaM » úte 23 úno, 2016 9:06 am

fulda píše:Honzo - ty se prosím podívej na co reaguješ, jinak budeš za neintelektuála. Tady se mluví o staré první Daisy (model 66200, 4*LED, funkce F1-F8) a ty reaguješ aktuální novou Daisy II (model 64300).
Je to zhruba jako by jsi někomu tvrdil, že Škoda Felicie má vždy plátěnou odpínatelnou střechu.

Všimni si, že jsem to nebyl já (ale zudy) kdo v této diskusi uvedl vlastnosti Daisy II. Já jsem nikdy netvrdil že je Daisy totožná s Daisy II.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4083
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Re: Adaptér z roco na uhlenbrock

Příspěvekod Michal Vaniš » úte 23 úno, 2016 4:44 pm

[quote="HonzaMVšimni si, že jsem to nebyl já (ale zudy) kdo v této diskusi uvedl vlastnosti Daisy II. Já jsem nikdy netvrdil že je Daisy totožná s Daisy II.[/quote]


To HonzaM, je třeba zkontrolovat data příspěvků.... :roll: :roll: :roll: ...nevšiml jsem si že by "zudy" v roce 2009 prezentoval Daisy II , pouze za Daisy napsal dva vykřičníky :mrgreen:


....ale toto je i tak "mrtvé téma" 8)
TT+TTe,III-IV ep,ČSD-DR,autor manuálu pro EN Wintrack
Každé vylepšení generuje nové nedostatky :P
Uživatelský avatar
Michal Vaniš
 
Příspěvky: 399
Registrován: pát 10 črc, 2009 4:51 pm
Bydliště: České Budějovice

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jipol57 a 11 návštevníků