centrála Intelibox 60 500 - nemá někdo nanuál v CZ ?

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

centrála Intelibox 60 500 - nemá někdo nanuál v CZ ?

Příspěvekod radula63 » čtv 28 kvě, 2009 7:35 pm

:?: Hezký večer. ve firmě ( v zaměstnání ) používám centrálu Intelibox 60 500 (též IBX) od Uhlenbrocku. Manuál máme jen v němčině, nemá to někdo v češtině? Moc moc díky. ( základy jsem už pochopil, ale zajímá mne její programování a celkové nastavování ). Na netu jsem našel jen manuály v němčině a angličtině. Díky :?
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1311
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Příspěvekod radula63 » ned 01 lis, 2009 12:29 pm

:( vážně by někdo nevěděl o manuálu na digi centrálu Intellibox ?
:shock: Nebaví mne vždy dlouhosáhle hledat ( když přijde k nám do práce nějaký model s digitálem na opravu ) jaký dekodér v loko je ( dcc, motorola ... ) a na jaké adrese je naprogramovaný. Dělám to vždy metodou pokusů a omylů a trvá to někdy i víc jak 2 hodiny :? .

Díky za odpověď
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1311
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 01 lis, 2009 12:46 pm

radula63 píše::( vážně by někdo nevěděl o manuálu na digi centrálu Intellibox ?
:shock: Nebaví mne vždy dlouhosáhle hledat ( když přijde k nám do práce nějaký model s digitálem na opravu ) jaký dekodér v loko je ( dcc, motorola ... ) a na jaké adrese je naprogramovaný. Dělám to vždy metodou pokusů a omylů a trvá to někdy i víc jak 2 hodiny :? .

Díky za odpověď


Manuál v češtině má dovozce Modely Modra viz zde: http://www.modelymodra.inshop.cz/inshop/

Možná by bylo dobré věnovat tomu trochu vlastního času pro poznání této centrály.
Napadá mne ještě jedna věc co by Ti mohla hodně pomoci je použití programu DecoderPro připojeném k této centrále.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2709
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod Zdenek Valter » ned 01 lis, 2009 12:59 pm

Jo a ještě upřesnění 60500 je Product Number manuálu ne IBX !!!
IBX se děla v PN 65000 popřípadě IBX IR 65050. Na stránkách Uhlenbrock je k vidění i novinka IBX II 65100.
Ještě zajímavá informace IBX IR je k dispozici za cca 10 000 Kč.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2709
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod radula63 » ned 01 lis, 2009 8:18 pm

Zdeňku V. - DĚKUJI za odpověď.
Projel jsem stránky a na firmách . cz našel i kontakt na pana Modru i jeho adresu. Zítra popíchnu šéfa v práci aby zkusil sehnat od něho jen manuál.

:wink: Ještě jednou díky moc . I po dlouhém hledání na netu ho totiž výrobce v CZ nemá a nenašel jsem, že by to někdo oskenoval a hodil na net.
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1311
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků