digitalizácia V100

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

digitalizácia V100

Příspěvekod drlo » pon 08 zář, 2008 4:18 pm

Zdravím Vás páni, ak môžte tak mi poradte, chcem digitalizovať V100 od Tilligu, samozrejme použiť plošný spoj, ktorý v nej jestvuje ponechať analógovú paticu odpájkovať a a použiť zrejme lokodekodér s káblikmi, avšak nie som rozhodnutý aký, ako to urobiť. Tak ak máte s digitalizáciou tejto mašiny skúsenosti tak Vás žiadam o radu
Uživatelský avatar
drlo
 
Příspěvky: 133
Registrován: stř 09 led, 2008 10:26 am
Bydliště: Piešťany

Příspěvekod Radek(T) » úte 09 zář, 2008 9:17 am

A je to V10 ve verzi "start", nebo "normální" ? Ve "normální verzi" má konektor podle NEM 651, potom by bylo asi nejjednodušší použít dekodér s konektorem, případně koupit jen "protikus" do standardního rozhraní a na dekodér připáje ten.
TT digitál, doba mého dětství (končící parní trakce) + 2. svět.válka 1:35
Uživatelský avatar
Radek(T)
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 05 čer, 2008 8:57 am
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod vobabaz » úte 09 zář, 2008 2:11 pm

Soudě podle formulace "analógovú paticu odpájkovať " by mohlo jít spíš o start verzi (když normální má konektor). Já jsem do ní osadil Silver mini s kablíky, naprosto bez problémů, akorát pěkná piplačka.
Uživatelský avatar
vobabaz
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon 19 kvě, 2008 8:25 pm
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod drlo » úte 09 zář, 2008 5:30 pm

máte pravdu ide o start verziu, pričom mašinu použijem na prestavbu, ale plošák, ktorý tam je chcem využiť.
Uživatelský avatar
drlo
 
Příspěvky: 133
Registrován: stř 09 led, 2008 10:26 am
Bydliště: Piešťany


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků