MGP - problém se signálem LocoNetu

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: MGP - problém se signálem LocoNetu

Příspěvekod fulda » úte 02 dub, 2024 6:54 am

HonzaM píše:Jindro, přestaň prosím plevelit tohle vlákno, nemám zájem s Tebou diskutovat.

Byl bych velice rád, kdyby to platilo vzájemně a dlouhodobě. Jen za minulý týden jsi měl potřebu do dvou mých vláken napsat, že prodáváš MGP a že se sice k danému tématu nehodí, ale to ti neva.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4897
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: MGP - problém se signálem LocoNetu

Příspěvekod HonzaM » úte 02 dub, 2024 8:14 am

fulda píše:
HonzaM píše:Jindro, přestaň prosím plevelit tohle vlákno, nemám zájem s Tebou diskutovat.

Byl bych velice rád, kdyby to platilo vzájemně a dlouhodobě. Jen za minulý týden jsi měl potřebu do dvou mých vláken napsat, že prodáváš MGP a že se sice k danému tématu nehodí, ale to ti neva.

Již v jednom příspěvku v tomhle vlákně (31.3.ve 12:42) jsem tohle doslova nabídl "Ale nemá smysl o tom diskutovat a určitě ne ve vláknu o MGP. Tak prosím na tenhle příspěvek tady nereaguj, já nebudu vůbec reagovat na nic ve vláknu o “NanoL”. Myslím že účastníci diskuze tohle řešení uvítají
A co jsem slíbil dodržím, rozšířuji to na všechna Tvoje vlákna.. Mimochodem jsem tam pokud vím nepsal že prodávám MGP, o MGP jsem se tam sice zmínil, ale ne že ho prodávám.
FREMO, Zababov N-scale
http://www.1ku160.cz
HonzaM
 
Příspěvky: 4088
Registrován: úte 05 úno, 2013 9:01 am
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků