Programování prosba

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Programování prosba

Příspěvekod Lesik » stř 19 kvě, 2021 12:40 pm

Dobrý den. Prosím hledám někoho v Brně a okolí ochotného mě naprogramovat CV hodnotu v loko. Potřebuji v CV29 povolit i analogový provoz. Výhledově počítám s digitálem, tak jsem si koupil lokomotivu DCC a má vypnutý analog. Je to TT Roco s dekodérem Zimo. Programování samozřejmě zaplatím. Mail: leos.sik@seznam.cz
Lesik
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 19 kvě, 2021 9:27 am

Re: Programování prosba

Příspěvekod Sandy » stř 19 kvě, 2021 5:47 pm

Lesik píše:Dobrý den. Prosím hledám někoho v Brně a okolí ochotného mě naprogramovat CV hodnotu v loko. Potřebuji v CV29 povolit i analogový provoz. Výhledově počítám s digitálem, tak jsem si koupil lokomotivu DCC a má vypnutý analog. Je to TT Roco s dekodérem Zimo. Programování samozřejmě zaplatím. Mail: leos.sik@seznam.cz


Asi nejlepší řešení pro tebe je výměna dekoderu za analogovou propojku.
Měla by být součástí balení.
Sandy
 
Příspěvky: 1486
Registrován: čtv 26 říj, 2006 4:42 pm
Bydliště: Černošice

Re: Programování prosba

Příspěvekod Lesik » stř 19 kvě, 2021 6:51 pm

To jsem udělal, ale pak nejde zvuk. Pokud se aktivuje analogový provoz, tak bude aspoň něco slyšet :-)
Lesik
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 19 kvě, 2021 9:27 am

Re: Programování prosba

Příspěvekod Lesik » stř 19 kvě, 2021 6:53 pm

Pro "prcek", prosím o kontakt na mail. Díky.
Lesik
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 19 kvě, 2021 9:27 am

Re: Programování prosba

Příspěvekod Ivan » stř 19 kvě, 2021 8:54 pm

Lesik: a nechces si pořídit do zacatku základní set na DCC? Multimouse a černá kostka od Roco se na bazarech prodává do 2000, viz třeba modelbazar. Někdy je vidět i z21 start za podobnou cenu...
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Programování prosba

Příspěvekod horak » čtv 20 kvě, 2021 4:13 am

Chlapi nebláznite... Také rady... :?

Najjednoduchšia rada je na preprogramovanie CV, že treba Lesik-a poslať do prvého modelárskeho krámu v Brne, a tam mu to jedno CV určite preprogramujú za pekný úsmev. Jedna predajňa je hneď vedľa hl. nádraží v pešej dostupnosti. Na názov si nespomeniem...
Obsah príspevku je bez môjho súhlasu iba na NEKOMERČNÝ účel. Zásah do SW/HW je Vaše vlastné riziko!
horak
 
Příspěvky: 681
Registrován: pát 17 srp, 2012 5:46 am
Bydliště: Bratislava

Re: Programování prosba

Příspěvekod Lesik » čtv 20 kvě, 2021 5:33 am

horak píše:Chlapi nebláznite... Také rady... :?

Najjednoduchšia rada je na preprogramovanie CV, že treba Lesik-a poslať do prvého modelárskeho krámu v Brne, a tam mu to jedno CV určite preprogramujú za pekný úsmev. Jedna predajňa je hneď vedľa hl. nádraží v pešej dostupnosti. Na názov si nespomeniem...


To mě napadlo taky, ale asi by to nebylo fér, když jsem to tam nekoupil. A posílat to do Prahy se mě nechce. Proto tady hledám nějakou dobrou duši, co by pomohla.
Lesik
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 19 kvě, 2021 9:27 am

Re: Programování prosba

Příspěvekod Lesik » čtv 20 kvě, 2021 9:19 am

Díky všem za pomoc, už jsem našel oběť, která mě pomůže.
Lesik
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 19 kvě, 2021 9:27 am


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků