Úpravy zapojenia lok pre posunové svetlá do kríža, reflektor

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: Úpravy zapojenia lok pre posunové svetlá do kríža, refle

Příspěvekod horak » stř 10 dub, 2024 12:05 pm

.
CD Cargo 750.png
Aktualizované zapojenie výstupov
CD Cargo 750.png (3.23 KiB) Zobrazeno 398 krát


Predpokladám nasledovné kombinácie:
a. bežné svietenie dvoch svetiel - dve pozičné biele + bez reflektora / samostatne zapínaný reflektor / samostatne zapínané koncové červené sv.
b1. režim posunu ČD - dve pozičné biele, BEZ reflektora a červených sv.
b2. režim posunu ČSD - jedno pravé pozičné biele, BEZ reflektora a červených sv.
c. obsadené hnacie vozidlo ČD - jedno pravé pozičné biele, BEZ reflektora a červených sv.

Priradenie na funkčné klávesy ovládača:
F0f Biele svetlá - vpred
F0r Biele svetlá - vzad
F1 Červené svetlá
F2 Reflektor
F3 Posun + Biele svetlá (jedno pravé biele sv. [ČSD] / dve biele sv. [ČD])
F4 ---
F5 Obsadené vozidlo (jedno pravé biele svetlo) [ČD]

V tabuľke je variantné nastavenie ČD/ČSD // Nový/starý systém PRE JACEKove projekty. Priradenie funkcie F5 Obsadené vozidlo (jedno pravé biele svetlo) [ČD] je možné zmeniť v príslušných CV vo švajčiarskom mapovaní - CV454/460/466 = číslo F-tlačidla.
Mapovanie som zjednodušil na čo najmenej CV, využil som aj základné mapovanie aby zbytočne nepribúdali CV vo švajčiarskom mapovaní...

Mapovanie 750 ČD Cargo.png


No a ak všetky moje úvahy boli správne a niekde som sa nesekol, tak by to mohlo fungovať. Ale musí to niekto vyskúšať. Ja nemám na čom... :mrgreen:
Obsah príspevku je bez môjho súhlasu iba na NEKOMERČNÝ účel. Zásah do SW/HW je Vaše vlastné riziko!
horak
 
Příspěvky: 681
Registrován: pát 17 srp, 2012 5:46 am
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků