Uhlenbrock

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Uhlenbrock

Příspěvekod JaroHo » pon 26 lis, 2018 9:50 am

Zdravím,
naposlouchal jsem si uhlenbrock zvuky pro sergeje, abych měl i něco jinýho něž JBR s tlumičem a bez(jsou skvělé), tak jsem zakoupil Intelisoud 4 Decoder 36520/4. spolu s tím větším repráčkem 31102 který se montuje přesně opačně do ozvučnice než zimo, tak od nich je tedy zvuk velmi brutální !
Jenže i když jsem obdržel cz návod tak se peru s hlasitostí zvuků, podařilo se mi je ztišit všechny, ale jakmile dám povel k jízdě, zvuk poskočí o několik úrovní vejš je to pěkně debilní. Pokoušel jsem se to nastavit asi 2 večery dle CV937A a 938A a nejde mi to.
Nejsem na to ani moc chytrej.....podařilo se mi rozehrát nahrávku brzd celou a zní to velmi věrohodně, jenže se mi celá ta stopa posadila jinam a zvukově lokomotiva dobrzí ale ve skutečnosti ještě jede a tím CV se kterým jsem to dělal už mi to nejdej už nijak ovlivnit.....
Byl bych rád za věcné zkušenosti které jistě ocení i ostatní.
A díky moc.
Honza.
PS. programuji přes centrálu DR5000 Digikeijs a její soft, případně přes mobil...
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1423
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Uhlenbrock

Příspěvekod JaroHo » pon 26 lis, 2018 5:39 pm

tak koukám že asi nikdo nejezdí uhlenbrock ? Je to škoda, protože zvuky v tom jsou slušný( až na pád motoru z otáček na volnoběh-tam jim utelk nějakej pazvuk), produkce zvuku je pěkně s basy, skřípění brzd pěkný, možnost si dohrát snad 4 vlastní zvuky....
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1423
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Uhlenbrock

Příspěvekod JaroHo » pát 14 pro, 2018 7:19 pm

Uhlenbrock vrácen prodejci. Hřál se jak prase, bzučel reprák a nešel ztlumit zvuk při jízdě :lol:
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1423
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků