Adaptér Plux16

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Adaptér Plux16

Příspěvekod lajblt » pon 19 lis, 2018 12:52 pm

Ahoj digitální guruové,

mám doma ve dvou Brejlovcích MTB dekodéry Zimo MX630P16 a jelikož se blíží vánoce, rád bych jim dopřál dekodéry zvukové. Ty původní samozřejmě nechci vyhazovat a tak se dostáváme k otázce: Jde u nás sehnat protikus pro Plux16, abych ty původní dekodéry mohl případně namontovat do dalších strojů? Na netu jsem cosi našel, ale jen na německých stránkách.

Předem díky za rady.
lajblt
 
Příspěvky: 873
Registrován: ned 06 bře, 2011 7:38 pm

Re: Adaptér Plux16

Příspěvekod vvitty » pon 19 lis, 2018 12:55 pm

Ano.
Například mám samotné konektory ...
A nebo se dají přikoupit mašinky :D :D
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Adaptér Plux16

Příspěvekod lajblt » pon 19 lis, 2018 8:50 pm

Obávám se, že pro letošek je příděl financí pro "Místní dráhu Landek -Snědava" už vyčerpán. 3 zvukové dekodéry a k tomu jedna Bardotka. Nehovoříc o tom, že kolejiště je pořád ještě sice hezké, ale čtyřmetrové dioráma. Už bych rád jezdil. Za nabídku díky, napíšu SZ a objednám. :)
lajblt
 
Příspěvky: 873
Registrován: ned 06 bře, 2011 7:38 pm

Re: Adaptér Plux16

Příspěvekod horak » pon 19 lis, 2018 9:29 pm

Tu je na vyber viac typov adapterov...

https://doehler-haass.de/cms/pages/produkte/soundsystem/anschlussadapter.php

Posledne dva adaptery su redukcie z PluX22 na volne vodice, resp. iba redukcia bez vodicov... PluxX22 redukcia je pouzitelna aj pre PluX 16.
Objednas mailom, poslu, zaplatis prevodom na euroucet.

U mna prebehlo bez problemov. Na stranke sice pisu, ze "neovereni" zakaznici musia najskor zaplatit a az potom odchadza tovar. Napriek tomu, ze som objednaval prvy raz, tak najskor dosiel tovar a az potom som platil. Je to proste o seriznosti...
Obsah príspevku je bez môjho súhlasu iba na NEKOMERČNÝ účel. Zásah do SW/HW je Vaše vlastné riziko!
horak
 
Příspěvky: 672
Registrován: pát 17 srp, 2012 5:46 am
Bydliště: Bratislava


Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků