DCC nebo analog

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: DCC nebo analog

Příspěvekod belgarat » úte 23 říj, 2018 11:50 am

tondakladno píše:[
Shéma jsem mu oravdu zaslal!! Takže si nejdříve přečti související příspěvky a pak dělej veřejné soudy!!!! Už jenom kvůli tvému a několika dalších příspěvků to
smažu.


Schema jsi zaslal - nefunkcni. Zverejnit se nesmi, takze Tve tvrzeni ze funguje nemuze nikdo posoudit. Navic neni pravda, ze "to byl konec" (vypustil jsem sahodlouhe vysvetleni v SZ toho jak jsem premyslel, a ze jsem asi premyslel spatne kdyz nemuzu prijit na to proc funkcni zarizeni funguje)
belgarat píše:No v tom pripade (viz nize) je to schema vadne, nebo mam v te "potencialove" uvaze nekde chybu (viz napeti na LEDce optoclenu). Pomuzes mi ji, prosim, najit ?

Odpoved viz zde: viewtopic.php?f=6&t=11653&start=90#p244043

Opravdu si myslis, ze ze cloveka, ktery hleda chybu u sebe je "spravne" delat blbce ?
TT ep. IVa-b; analog + NanoX, DR5000. Pseudoprogramator, pindac nesmyslu
http://modelwiki.klfree.net
belgarat
 
Příspěvky: 2367
Registrován: čtv 27 pro, 2012 9:36 pm
Bydliště: Hřebeč u Kladna

Re: DCC nebo analog

Příspěvekod JendaTT » úte 23 říj, 2018 6:56 pm

Chlapi, buďte soudní a přestaňte si tady rozbíjet bábovičky... fakt, jak malí...
JendaTT
 
Příspěvky: 500
Registrován: pát 06 bře, 2015 2:56 pm

Re: DCC nebo analog

Příspěvekod sidlo » úte 23 říj, 2018 8:00 pm

tondakladno píše:Na okraj: opravdu jsem netusil, ze se "optotranzistor" realne pouziva (odbornici opravi), zatim jsem potkal jen jako "odborny pojem" u prodejcu pro "fototranzistor".

Např. tady https://sites.google.com/site/sidloweb/elektrika/s88-ir-detektor jsem ho použil, ale je to pro digitál. Ale na analogu by princip zůstal stejný, jenom prográmek by se musel přizpůsobit.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3589
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků