placené poradenství k DCC

Vše pro digitální provoz - dotazy, praxe, návody, postupy, normy, kompatibilita atd.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf

Re: placené poradenství k DCC

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 07 úno, 2023 4:58 pm

jnh píše:Dobrý den ve spolek,
jsem v podobné situaci, jako Ruda72 před pár lety, naštěstí jsem díky fóru narazil na několik modelářů, kteří neváhají obětovat svůj čas a trpělivě odpovídají na mé začátečnické dotazy. Snažil jsem se a stále se snažím najít v Praze komunitu modelářů, která se někde (nejlépe v hospodě) více méně pravidelně schází a nediskutuje o politice, ale o modelaření. Zatím jsem zkoušel navázat kontakt na setkání modulářů Praha Bubny, ale setkal jsem se spíše s chladnějším, odmítavým postojem. Nekritizuji, chápu skupinu dlouholetých kamarádů, kteří mezi sebe jen tak někoho z ulice nepustí. Proto se veřejně ptám:

Najde se prosím v Praze někdo, kdo mě nabídne účast při klábosení o DCC modelaření?

Jirka, 60let, času dost, peněz přiměřeně, k elektrice blízko, v mládí 10 let na lokomotivě, inteligence podprůměrná, některé věci se mi musí vysvětlovat opakovaně...

Předem dík

Co třeba HC Praha 4?
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2683
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Předchozí

Zpět na DCC v praxi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků