Zdenek Valter píše:Zato takto přes SUSI se dekodér načte
Já myslím, že to je v pořádku. Dle ZIMO Tutorialu se dekoder v KLUGu načítá pře SUSI, pouze když je dekoder v lokomotivě na koleji, načítá se přes Rails ...
Moderátoři: Michal Dalecký, Hekttor
Zdenek Valter píše:Zato takto přes SUSI se dekodér načte
_vlk píše:Zdenek Valter píše:Zato takto přes SUSI se dekodér načte
Já myslím, že to je v pořádku. Dle ZIMO Tutorialu se dekoder v KLUGu načítá pře SUSI, pouze když je dekoder v lokomotivě na koleji, načítá se přes Rails ...
romino píše:Nevuem ako skresluje ta fotka, ale tipol by som, ze ho tam mas zle zasunuty. Posunuty o jeden rad PINov. Nesedi tam biely ramcek pod nim. Netusim, ale ako sa ti z neho potom dari vycitat CV
jardaaa píše:Škoda tý výměna za novej, docela by mě zajímalo, jestli mu ten novej FW pomoh a v KLUGu by šlapal nebo dál zarputile "mlčel"..
Zpět na Jacek Modely (zvukové projekty pro dekodéry Zimo, www.jacek-modely.cz)
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník