Slicer Chitubox - má s ním někdo zkušenosti?

Fórum pro 3D tisk.

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., Rudolf, 123.marek

Re: Slicer Chitubox - má s ním někdo zkušenosti?

Příspěvekod JenikPluto » pon 11 bře, 2024 3:25 pm

Zdenek Valter píše:Další pokus o Slicing mne ale dost rozhodil - v náhledu nejsou všechny lišty :shock:


A nejsou jen ruzne vysoky? V tom nahledu rezu to ukazuje jen posledni vrstvu.

Jinak me tahle verze zatim spis stve. Nepamatuje si posledni misto, odkud jsem oteviral soubory (coz ta predchozi umi), stejne tak s ukladanim. Je sice fajn, ze umi "island detection", skoda jen, ze pri pokusu o jejich prohlizeni program spadne. Nahodne pada i pri jinych operacich, vytvareni podpor, nahled pri slicovani. Jeste chvili si s ni budu hrat, ale spis to vidim, ze zustanu u proverene posledni predchozi. Bezi mi to teda na MacOS 13.6, nevim jak se chova na Win.

JP
JenikPluto
 
Příspěvky: 441
Registrován: pát 08 lis, 2013 10:19 am
Bydliště: Kladno

Re: Slicer Chitubox - má s ním někdo zkušenosti?

Příspěvekod Zdenek Valter » pon 11 bře, 2024 4:17 pm

JenikPluto píše:
Zdenek Valter píše:Další pokus o Slicing mne ale dost rozhodil - v náhledu nejsou všechny lišty :shock:


A nejsou jen ruzne vysoky? V tom nahledu rezu to ukazuje jen posledni vrstvu.

Jinak me tahle verze zatim spis stve. Nepamatuje si posledni misto, odkud jsem oteviral soubory (coz ta predchozi umi), stejne tak s ukladanim. Je sice fajn, ze umi "island detection", skoda jen, ze pri pokusu o jejich prohlizeni program spadne. Nahodne pada i pri jinych operacich, vytvareni podpor, nahled pri slicovani. Jeste chvili si s ni budu hrat, ale spis to vidim, ze zustanu u proverene posledni predchozi. Bezi mi to teda na MacOS 13.6, nevim jak se chova na Win.

JP

No zatím mi program pod WIN 10 nespadl, ale jako Ty zatím pracuji ve verzi předchozí - BTW i ta má "Islad Detection".
Ješe k tomu mému problému - ty lišty jsou všechny stejně vysoké :(
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Předchozí

Zpět na 3D Tisk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků