Vitrínové uzké kolejiště

Moderátoři: StandaR, milan ferdián, Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod milan ferdián » čtv 16 kvě, 2019 4:40 pm

Rekapitulace
Na tomto prostoru byly vytvořeny tyto náměty
1 - mezilehlá/koncová
2 - úvraťová/koncová
3 - hlavová alá P.hl.n.
4 - odbočná/koncová
5 - lokomotivní depo s točnou,pára/dvojkolejka

Samozřejmě těch námětů lze navrhnout více,ale to už je určeno pro rozvíjení vaší fantazie.Vidím,že hank vás pilně zásobuje náměty :wink: .
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod grexx » pát 17 kvě, 2019 7:20 pm

Všechny náměty byly super, nejvíc se mi líbilo Pohodové jaro, jen škoda že jsem tu nezastihl to lokomotivní depo.
Uživatelský avatar
grexx
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon 22 pro, 2008 7:02 pm
Bydliště: Kolín

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod hopeter » pát 17 kvě, 2019 7:37 pm

To asi Milan chystá další díl s tématem "Mikrokolejiště aneb vždy se vejde ještě kousek..." :) Jinak by nám tady ty skvělé návrhy nechal. :wink:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod milan ferdián » sob 18 kvě, 2019 6:54 am

hopeter píše:To asi Milan chystá další díl s tématem "Mikrokolejiště aneb vždy se vejde ještě kousek..." :) Jinak by nám tady ty skvělé návrhy nechal. :wink:

No to je otázka na tělo :D .Ty mikrokolejiště jsou zpracovány ve slovenském prostředí.Určitě,jste si všimli jiný ráz výpravních budov.I ta jedna stanice je navržena a pojmenovaná z okolí Bratislavy.
A prakticky,vyčerpaný limit příloh :wink: .
Milan
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod Fox » čtv 23 kvě, 2019 12:04 pm

Kolegové, protože jsem poněkud zaspal a nestihl jsem si prohlédnout všechny Milanovy návrhy, které potom bohužel musel smazat, mohu poprosit někoho, kdo je stáhnul a nemá problém s vkládáním příloh, aby mi je poskytnul (tj. vrátil sem, nebo dal do samostatného vlákna)? Jde mi hlavně o:
1 - mezilehlá/koncová
2 - úvraťová/koncová
4 - odbočná/koncová
(některá z nich bude asi "Pohodové jaro"), tak diskutované a chválené výše :D . Díííky předem.
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1297
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod Fox » čtv 23 kvě, 2019 2:30 pm

Díky Milane. Já vím, je se mnou potíž, ale jak jsem viděl tahle L-ka tak opouštím svojí myšlenku projektu (studie) s přesuvnou. Hlavním důvodem je, že si jednak na přesuvnu moc
netroufám a pak i z provozního hlediska to není nic moc. Taky potíž s případným automatickým provozem. Ale skryťák v L-ku za kulisou, to už je jiná káva... budu hodně přemýšlet, díky za materiál. :D
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1297
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Vitrínové uzké kolejiště

Příspěvekod rawen » pát 31 kvě, 2019 5:47 am

Fox píše:Kolegové, protože jsem poněkud zaspal a nestihl jsem si prohlédnout všechny Milanovy návrhy, které potom bohužel musel smazat, mohu poprosit někoho, kdo je stáhnul a nemá problém s vkládáním příloh, aby mi je poskytnul (tj. vrátil sem, nebo dal do samostatného vlákna)? Jde mi hlavně o:
1 - mezilehlá/koncová
2 - úvraťová/koncová
4 - odbočná/koncová
(některá z nich bude asi "Pohodové jaro"), tak diskutované a chválené výše :D . Díííky předem.

Připojuji se k prosbě - máte prosím někdo podklady ke kolejišti Chtelnica a Veselé (to se hledá opravdu blbě :)?
Děkuji, Radek
rawen
 
Příspěvky: 1693
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Předchozí

Zpět na Mini kolejiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků